Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано01.06.05 12:15



Ти, като не си бил с по-малка от 16 откъде знаеш?
На 16 мога да приема, че са готови, в някои случаи и на 15, но преди това абсурд

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор leasy (delicate)
Публикувано01.06.05 12:18



Нямаш грижи и за компанията, и за водката



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Mopт (минаващ)
Публикувано01.06.05 12:26



Абе човек, как може да пишеш такива неща, тук има хора дето четат клубовете докато са на работа и не се знае до къде може да се стигне... никак не е лесно сега да продължа с ратбия процес :)



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано01.06.05 12:35



А знаеш ли защо им се раждат щерки?
За да видят какво е, когато някой ти ебе чедото ... хихи, какво родителско бъдеще те чака, не е истина просто ...

Voulez-vous coucher avec moi ce soir?


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Rythm (мнителен)
Публикувано01.06.05 12:39



Давай в теб ми е надеждата - около мене само момчета се пръкват...



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Иryaнa (тъжни очи)
Публикувано01.06.05 13:02



Не очаквай някой да те похвали ...
Дори жените около 20 ненавиждат свинския начин, по който мъжете точат лиги по още недооформените момичета под 16 ...



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор ariel$$ (ентусиаст)
Публикувано01.06.05 13:40



Когато бях на 12, един мъж също като тебе имаше желание да ме ограмоти. Мисля, че товя е също причина да започна секс късно и до ден днешен да търся чувства в него. Признавам, че проявих любопитство, но ако времената не бяха комунистически дефлорацията едва ли щеше да ми се размине. Дълго време се чувствах изцапана, при всеки допир от мъж тичах да се мия. Когато приятелите ме прегръщаха, някак невинно се изсулвах. Намразех мъжете с онази дива омраза, която и баща ми усети. Мисля, че тогава станахме близки с него. Човекът се изплаши да не стана лесбийка и да му отекът внуците, а шанс имаше. Даже голям шанс. Често се питах дали любопитството ми не беше в повече, дали не го провокирах по някакъв начин, кога и как трябваше да спра. Психолог ме изправи на крака.
Дали не си взимаш грях, правейки се на учител?



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Иryaнa]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано01.06.05 13:44



Че е грозно съм съгласен, но да кажеш че са недооформени.........мани ти Много са си добре даже повечето



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Paradise Lost]  
Автор Иryaнa (тъжни очи)
Публикувано01.06.05 13:55



На тази възраст хормоналния баланс още никакъв го няма ...
Като удари естрогена идва ерата на целулита ... но на 15 все още са далече от това ...
За емоционалната зрялост да не говорим ... Дори и мен все още ме нареждат дружелюбно каква съм незряла, като имаш предвид, че не съм от най-глупавите, а какво да говорим за някое момиче, 10 години по-младо?
Жените изпитват ревност към по-младото, което ги измества, дори когато те самите са още млади и хубави ... Истината боли.



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Иryaнa]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано01.06.05 14:42



Ама аз разсъждавам от мъжка гл. точка. Вярвам на това, което виждам все пак. А това, че нАучно нещата стоят иначе си е вярно. Но гледката понякога е впечатляваща, ама ти си от другия пол и не ги виждаш тия работи




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.