Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За преходността на прелестите телеснинови  
Автор Гoproнa_Meдyзa (чюФствителна)
Публикувано28.05.05 12:58



Наскоро си говорехме за страха от остаряването и прочие философски размисли върху нещата от живота.Да погледнем малко по-простичко на този неизбежен процес и да помислим за чисто визуалните му импликации.Хубавите хора остарявали като хубавото виноДали?Гравитацията рано или късно си казва думата и високо щръкналите и подскачащи някога цици заприличват на прани чорапи,а твърдото като прасковка дупе след няколко десетилетия придобива вид на стара футболна топка донесена и захвърлена от котката,като негодна за употребаНеизбежности...до скоро.Сега медицината напредва-предлагат се лифтинг,липосукция,силикон и какви ли още не сложнозвучащи думички.Айде на шопингаааааТа даже мъжете пренебрегват мачисткото си мислене и си присаждат коса да прикрият кабриолетния си вид (примери много-сещам се за Елтън Джон и Боби Михайлов)или пък наблягат на кремовете против бръчки,че да не им викат "чичко" абитуриентките от преминаващите покрай тях коли
Та как гледате на остаряването на тленната ни плът?Събирате ли вече бели пари за черни дни,че да се подмладите изненадващо в някой хубав ден или с философско примирение си търсите за половинка алхеолог/археоложка,защото така няма да се притеснявате за остаряването-колкото по-древни сте,толкова по-интересни ще сте му/й
Ще се опитате ли драстично да се намесите и да предотвратите разпадането на фасадата,която с толкова грижи поддържате или ще се радвате на каквото имате докато го имате,пък после ще му мислите за остаряването?



Тема Re: За преходността на прелестите телесни [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор ПOЛУидиoтчe (тиква)
Публикувано28.05.05 13:04



Определено си търся археолог. Не понасям болка и рязане за вкарване и вадене на силикон на всеки три години не искам да понасям.

Не се вземай толкова насериозно, де!


Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор DVD ()
Публикувано28.05.05 13:07



Инвестирам в пътувания, интересно прекарване на времето, учене на нови неща, контактуване с интересни хора, качествена храна, здравословен начин на живот и разни спортове... От фалшива фасада някакъв особен смисъл не виждам! Каквото стане по естествен път това ще е... За мой късмет майката природа като е давала не се е стискала много!

Редактирано от DVD на 28.05.05 13:13.



Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор akyлka (хапя)
Публикувано28.05.05 13:08



въпреки че съм доста далече от възрастта на отпуснатите телеса, принципно съм ЗА естетични корекции, когато е необходимо.
Уважавам и харесвам жените и мъжете, които държат на външният си вид и се опитват максимално да забавят процесите на времето, или поне да не личат толкова.
Честно казано чак сега започнах да разбирам майка ми, която се страхуваше от остаряването и преди въобще не го проумявах.
Нямам някаква паника относно стареенето, но определно мисля как да забавя признаците му

Express yourself, don't repress yourself !


Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: DVD]  
Автор Гoproнa_Meдyзa (чюФствителна)
Публикувано28.05.05 13:18



Казват,че мъжете били и по-малко ощетени от дамите,когато се стигне до преброяване на белезите на остаряването.Все пак определено е факт,че мъжете се котират доста по-дълго с напредването на възрастта като сексуални партньори отколкото жените.
Друга тема е дали това се дължи на неувяхващия им чар или на меркантилното отношение на подрастващото поколение към "чичкото с опит"



Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: akyлka]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано28.05.05 13:21



Аз бих казал, че нещата които правя за себе си, не ги правя с цел да забавям някакви процеси, а защото 1) изпитвам нужда, 2) доставят ми удоволствие.

В останалото съм съгласен -- нямам нищо против козметична и естетична хирургия.



Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано28.05.05 13:27



Ще се оставя на майката природа...

*Гнусотник, беснеещ, трупогризец, дупелюбец, войнствуващ*


Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор DVD ()
Публикувано28.05.05 13:28



Не, това се дължи на факта че мъжката красота не се котира (поне не толкова колкото женската). Като следствие от това се получава следния ефект: красотата на жената отнема част от "стойността" и. При мъжете красотата им не отнема почти нищо - те пак биват "оценявани" само по това което имат в главата. В последствие когато жената остарее и спре да бъде атрактивна с външността си - всичко си идва на мястото.



Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: Sag]  
Автор akyлka (хапя)
Публикувано28.05.05 13:39



е хубаво, де
пак го правиш заради твоите потребности, според мен е същото.
Аз изпитвам нужда и потребност, защото така ще се чувствам по-добре.
Мисля че повечето си усилия хората правят за да се борят срещу това, което не им харесва и за да се чувстват добре.
както и да е - говорим за едни и съши неща, но с различни думи

Express yourself, don't repress yourself !


Тема Re: За преходността на прелестите телеснинови [re: akyлka]  
Автор DVD ()
Публикувано28.05.05 13:46



Не се бори с нещата които не ти харесват - просто се отмествай от пътя им!

Редактирано от DVD на 28.05.05 14:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.