Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Some like it Hot!нови  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано28.05.05 08:15



Имам един въпрос, който отправям към мъжката аудитория на клуба. Обикновено когато се говори за женска сексуалност, страст и най-вече когато става дума за женската възбуда, най-често се споменава овлажняването на жената. Това, което обаче мен ме интересува е има ли разлика в усещането при мъжете при първоначалното проникване в жената, относно степента на топлина която усещат? Вярно ли е това, че някои жени са по-топли (там долу) от други? ...и има ли такива които ги усещате студени? Тази "температурна" разлика само в първоначания момент ли се усеща или по време на целия акт и променя ли се по време на акта?

Такъв малко странен въпрос измъдрува главичката ми тази сутрин но все пак кажете.... Някои го предпочитат горещо.... а вие как го предпочитате?



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема Re: Some like it Hot!нови [re: _Sexy_]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано28.05.05 08:33



Нещо не схващам. Ама може би щото ми се спи още.
Има усещане за по-голяма или по-малка възбуда, демек по-мокро или не толкова. Градусите не се чувстват, ако това ти е въпроса, пък те май винаги са си 37 на брой



Тема Re: Some like it Hot!нови [re: Paradise Lost]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано28.05.05 08:40



Точно за градусите говорех... ама май нещо съм си задала въпроса както трябва Аз знам, че телесната ни температура е 36,6 C... ама имах предвид усещането - Вярно ли е, че някои жени ги усещате по-топли, по-горещи (в буквалния смисъл) от други???

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема Re: Some like it Hot!нови [re: _Sexy_]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано28.05.05 08:53



Аз поне не. Който има такива рецептори на члена да си казва бързо...



Тема Re: Some like it Hot!нови [re: _Sexy_]  
Автор DVD ()
Публикувано28.05.05 10:17



Мисля че на всички (мъжете) термометрите ни са повредени. Никаква температурна разлика не отчитат...

Ако изобщо някога има някакво усещане за температура то е поради протриване, а не от действителни разлики в температурата там вътре!



Тема Re: Some like it Hot!нови [re: DVD]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано28.05.05 10:36



Значи всички го предпочитате горещо

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема Re: Some like it Hot!нови [re: Sea_man]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано28.05.05 10:42



ама много си нетърпелив значи-и-и!

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема Re: Some like it Hot! [re: _Sexy_]  
Автор ПOЛУидиoтчe (тиква)
Публикувано28.05.05 10:59



Май само температурата на п.....а не съм си мерила досега. С тази тема ме провокира.

Не се вземай толкова насериозно, де!


Тема Re: Some like it Hot!нови [re: ПOЛУидиoтчe]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано28.05.05 11:07



До колкото знам има разлика... минимална, ама има
Така например съм чела че за да се прецени точно кога една жена е в овулация най-точният метод е като се мери рано сутрин температурата във.... влагалището Така, че дори от медицинска гледна точка явно разлика има. Въпросът ми беше най-вече към мъжете и това дали те усещат тази разлика

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема температурна разликанови [re: _Sexy_]  
Автор Wishbone (night wish)
Публикувано28.05.05 11:17



Никоя жена не може да бъде усетена като "студена", защото винаги влизаме на по- топличко отколкото е вън
Някои жени действително създават усещането, че са по- "топли" при проникването. Естествено това може да се дължи и на моментни фактори и усещания, но е факт, че ми е правило впечатление... като дори съм го споделял на глас и неволно :))
Освен това за проникването трябват двама, така че зависи и от температурата на "проникващия" ... сравняваме двете температури и откриваме "разликата" :)

п.п. След първоначалното проникване, разликите се "изравняват" (топлообмен на телата- физични процеси), така че после не се усеща така ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.