Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Айденови [re: majemela4ka]  
Автор dushichka (адреналинка)
Публикувано28.05.05 23:01



пак да съм наопаки на всички.......на мене пък не ми липсва - ама хич, даже се радвам, че я няма. Омръзна ми да чета блудкаво-мелодраматично-героично-проницателно-разтърсващи историйки Просто някога като ученичка докъм 17 годишна възраст си купувах един вестник "Лична драма", в който се пишеха подобни философски глупости...аз даже подозирам, че тя е една от основните писателки в такъв род издания
Вярно, че пише вярно и има обща култура и интелигентност, но за мене това е един мрачен и злобен човек, който при възможност би те стъпкал с удоволствие.
Сега ми кажете колко съм тъпа, несериозна, кви глупости, лишени от стойност пиша, въобще обидете ме както ви сърце иска На мене ми е безразлично - каквото искам да кажа го казвам и не ми пука от последствията...Това, което обаче е жалко за мен е, че хора, които при личен контакт са изразявали доста негативно мнение към гороспоменатата, тук в темата сега лицемерничат - това май е по-лошо от мойта откровеност, не мислите ли?

И нежно ми каза: Шъ ти скъсам гъзааа


Тема ХА! Проклетото гърче пак прописа :))))нови [re: vizantiika]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано28.05.05 23:07



Къде се изуби бе пиле шарено - знаеш ли колко отдавна не съм мяркал твой постинг из местата, където обикновно пиша?

*Гнусотник, беснеещ, трупогризец, дупелюбец, войнствуващ*


Тема Ха ха хааааааааааааааанови [re: dushichka]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано28.05.05 23:12



Браво!Вече се бях притеснила, че се готвят жив човек да канонизират за светец, а не друго място трупат дръвца за кладичка-тъй малко за фиеста...

и понеже все пак е клуб, в който се говори за секс-чудя се за какво всъщност става лаф?Кой кого ще претакова?



Тема Не си тъпанови [re: dushichka]  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.05.05 23:15




Само си напълно,безнадеждно излишна.



Тема Re: Айденови [re: dushichka]  
Автор Roy The Boy (лидер)
Публикувано28.05.05 23:16



На мен пък ти ми липсваш ,щото съм те
опредилил като курвата на дира и си моя фаворит

All rights reserved


Тема Re: ХА! Проклетото гърче пак прописа :))))нови [re: High Carbon Steel]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано28.05.05 23:17



Ще ги съдя за плагиатство на византийски мурафети , тез тука...Те ме задминаха по лицемерие и подмазване ве
Ама ако знаех,че ти е мъчно-отдавна да съм цъфнала-още пролетес, като цъфнаха теменугите /както казва поета/Хе хе хеееееее



Тема Re: Ха ха хааааааааааааааанови [re: vizantiika]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано28.05.05 23:18



Ами един искаше да ебне друг, пращайки треди да подмами с ебня четвърти, за да може пети да изненада изотзад четвъртия отмлатваки му го а в това време третия да си прави чикии гледайки ги и да си говори по телефона с втория, който може да се ебе с първи, но може и да е направил междувременно тройка със шестия и седмия...
Стига ли ти толкова?

*Гнусотник, беснеещ, трупогризец, дупелюбец, войнствуващ*


Тема Re: Не си тъпанови [re: Kиpo]  
Автор dushichka (адреналинка)
Публикувано28.05.05 23:18



...както и междувпрочем всеки е, погледнато от подходящия ъгъл. И излишна за кой ник по-точно?

И нежно ми каза: Шъ ти скъсам гъзааа<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dushichka на 28.05.05 23:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от dushichka на 28.05.05 23:37.



Тема Недей да се чудиш.Няма да разбереш.нови [re: vizantiika]  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.05.05 23:19



Не ти е възможно да го сториш поради личностни и менталнокапацитетни обстоятелства,никак независещи от теб .



Тема Re: Айденови [re: Roy The Boy]  
Автор dushichka (адреналинка)
Публикувано28.05.05 23:20



Много яко...........радвам се значи, че мога да създавам каквото си искам впечатление у хората

И нежно ми каза: Шъ ти скъсам гъзааа



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.