Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Любовницатанови  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано27.05.05 16:52



„Любовница” идва от любов.
Тя е там и те очаква да я потърсиш. Съобразява се с твоето желание и възможности, защото ти си по-важният от двама ви. Опитва се да ти даде всичко, от което се нуждаеш, без да иска нищо в замяна.
Гониш я след като сте свършили, тъй като някой би могъл да ви открие. Изпращаш я тихо по тъмните стълбища, по тъмните улици, в тъмния град и гледаш с тъга как образът й потъва в мъглата. Светлината е Големият Враг, предателка на две самотни души, потърсили утеха в прегръдките си, частичка топлина и минутка щастие.
В обикновения живот тя е самостоятелна и силна. Справя се с всичко, без да се оплаква, с воля и упорство. Жена и същевременно момиченце.
Само нощем и само понякога се буди сред кошмари, мечтае да прегръща теб, вместо празната възглавница до себе си. Но отново заспива, защото знае, че си в добри ръце.
Защото „любовница” идва от любов.

In every part of me, there's still a part of you.


Тема Re: Любовницатанови [re: Coнaтa]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано27.05.05 16:58



А има ли вариант, в който тя не се буди нощем със желание да прегръща него? Или винаги става така, че ако приемеш ролята на любовницата, рано или късно ти се случва да се събудиш и да искаш да го гушнеш, пък да го няма?

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Любовницатанови [re: Coнaтa]  
Автор druzila (otnesena)
Публикувано27.05.05 16:58



"Любовник" също идва от любов.



Тема Re: Любовницатанови [re: svobodna]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано27.05.05 17:07



Разбира се! Барабар с възглавницата да гушне притежателя на едни други "добри ръце" за които ТОЙ знае, че я подкрепят и затова и той си спи спокоен...

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: Любовницатанови [re: Coнaтa]  
Автор DVD ()
Публикувано27.05.05 17:10



Този образ на любовницата за пореден път ми доказва коя е фундаменталната разлика между мъжа и жената:

за мъжа любов и секс не са свързани едно с друго

за жената любовта и секса са тясно свързани и неразделни (поне докато не разбере от собствения си горчив опит че за мъжете това не е така)

Нали знаете че обичам обобщенията....



Тема Re: Любовницатанови [re: kЪЖ]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано27.05.05 17:11



Ама това не е ли гадно към притежателя на добрите ръце?
Аз съм била любовница, когато нямам до себе си добри ръце обикновено. Така или иначе винаги ме мъчи лека вина, поне да не е към човека до мен.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Много хубаво, но за съжаление тъжнонови [re: _Sexy_]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано27.05.05 17:12



Тъжно защото любовницата, за съжаление е обречена на самотаНе винаги, не винаги. В съвременния свят не мисля, че е аксиома женен мъж с неженена любоница. Май все по чести са други комбинации...

Щом не става, зарежи го!


Тема DVDнови [re: DVD]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано27.05.05 17:13



Кратко, ясно и право в целта!!!

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема Re: Любовницатанови [re: DVD]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано27.05.05 17:18



Знам,че няма да повярваш,но има жени, които са с разни мъже наистина само заради секса, не от любов. Една мацка в клуба ме обвини, че мисля като мъж, сега си казва, ако вярваме на глупави стереотипи и обобщения, може би дори е права. Но съм имала мъже, към които не съм изпитвала любов и дори след известно време не съм се привързвала (което става много често, мислиш си, че е само секс и после обикваш човека)

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Много хубаво, но за съжаление тъжнонови [re: kЪЖ]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано27.05.05 17:20



Щом е любовница - значи не е гадже, съпруга, приятелка или там каквато и да е № 1 Жена. При всички положения е № 2 и.... не визирах женен-неомъжена, а по-принцип факта, че тази Жена се буди самотна с мисълта, че Той е някъде там с някоя друга, а не с нея.... затова е любовница или казано по друг начин: Жена за любене или Жена за правене на секс, но не и Любима
Естествено не трябва да се забравя и комбинацията необвързан-необвързана за чист СЕКС.... но това за мъжът пак ще е любовница, а не любима жена.

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.