Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 06.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли нормални жени туканови [re: NoMercy]  
Автор carla (непознат )
Публикувано16.05.05 09:46



Аз не мога да говоря от името на останалите,но мога да говоря за себе си.
Аз имам сериозен приятел ,заедно сме от година и половина.При нас секса и любовта вече е почти едно и също.Всичко е подчинено на чувствата.



Тема Re: Аз съм една такава женанови [re: _Sexy_]  
Автор NoMercy (член)
Публикувано16.05.05 09:58



Е кой не го харесва , ама тука става дума за друго



Тема Re: Има ли нормални жени туканови [re: NoMercy]  
Автор чaeнo мoмичe ()
Публикувано16.05.05 10:30



Чувствата са си чувства, секса си е секс, най-добре е когато са комбинирани нещата, но понякога се случва едното да няма връзка с другото. Това не слага някого в графата "нормален", или съответно "ненормален", а по-скоро го прави обичащ, обичан, желан....пожелан.
Има мъже, които си мислят, че поставяйки секса на водещо място, то жените са някакви извратени същества вече, понеже видите ли Шекспир ги описва като влюбени гълъбици, а други класици ги описват като запретнали ръкави селянки чакащи любимия да се върне от фронта, обречени на любовни писма от дъжд на вятър и мисли за любовта. Това, че жените в даден период от живота си, или част от тях, поставят и секса на достойно място, редом до чувствата, не ги прави някакви бездушни същества.
Защото е много приятно, когато еманципацията налага тенденцията ТЯ да работи наравно с НЕГО /в някои случаи и повече/, но в момента когато каже, че поставя физическото удоволствие преди чувствата и потърси интересите си, когато започне да мисли с хормоните си в дадени ситуации, което е типично за мъжете, и същите тези мъже скокват като ужилени и започват да пелтечат "А--а-а-ама, нали си жена? Нали за теб е важно да ти плясват по някое цвете на празниците? Нали за теб е достатъчно да ти поискат ръката? Нали за теб е достатъчно да станеш майка? Как така секс? Как така оргазми? Как така колегата? ...." Ами на! Ето така!
Никой да не се обижда, това си е моето мнение. Даже не визирам напълно себе си.

Говори си, не ми пречиш.


Тема Re: Има ли нормални жени туканови [re: NoMercy]  
Автор leasy (delicate)
Публикувано16.05.05 10:38



Ти пък ни изкара еба ти безчувствените дървета, бе слънце

Има само един храм във вселената и това е тялото


Тема Re: Има ли нормални жени туканови [re: NoMercy]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано16.05.05 10:40



Да, всички Сексът и любовта вървят ръка за ръка, съчетаване на техника и емоция.

п.п. Чиста любов има само в манастирите и то към Господ, но и монахините се нервят като им докарат краставиците нарязани, а морковите - настъргани.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Целият минови [re: NoMercy]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано16.05.05 10:43



живот е подчинен на нея, любовта е била винаги най-висшата ми ценност. Вероятно точно за това не ме смятат за нормална, макар, че не съм го изговаряла пред хората, както го правя в момента. И какво от това? Да не би да се очаква от мен да НЕ говоря за секс в клуб “Говорим си за секс” ли? Какво те притеснява теб?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Има ли нормални жени туканови [re: NoMercy]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано16.05.05 10:46



Теб пък за к`во ти са "нормални"? Ми по улиците с лопата да ги ринеш "нормалните" дето и с бой и с милиция няма да си признаят, че мислят освен за любов и за секс, па виж тука са по-тъй. Пък и какво значи
само "подчинено на секса"? Секса не е нито спорт, нито физическо упражнение, той е сложен хормонален, химически и интелектуален процес, следователно истинския секс изисква, може и кратки, но силни чуства, дори и само на временно привличане...не че не може и без това, но тогава т`ва не е секс` а най-обикновено клатене и друсане, резултата от което не е удоволствие, а изгаряне на определено кол-во калории.

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: Аз съм една такава женанови [re: NoMercy]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано16.05.05 11:08



Много добре разбрах, за какво иде реч. И наистина ти отговарям: Аз съм такава жена! Преди време един познат дори ми беше казал, че сигурно съм последното романтично същество, което е останало на този свят.... и не е далеч от истината. А относно секса - смея да твърдя, че най-хубавият секс който някога съм правила винаги е бил с мъж, който съм обичала и то.... много обичала

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет


Тема Re: Има ли нормални жени туканови [re: NoMercy]  
Автор Sea_man (събеседник)
Публикувано16.05.05 11:37



Има, както и мъже също!Само че много помия има, и ти трябва доста време да отсееш!
Чети мненията!

-Е баш сега ли намери време да пръцнеш?
-Любоооо!


Тема Re: Аз съм една такава женанови [re: _Sexy_]  
Автор NoMercy (член)
Публикувано16.05.05 13:55



Внимавай какво говориш за да не се омая




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.