Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Секс с роднинанови  
Автор Бeлa_Бeлятa (шукаритетна)
Публикувано04.05.05 19:56



Правили ли сте?

А бе я веднага си признавайте...кой изчукал братчедката, кой пуснал на лелята.....коя ожмуцала вуйчото, дала дупето на чичото...или може би брат си

Walkin' in the open space...searching for the perfect face.. finally I'm feelin' free..


Тема Re: Секс с роднинанови [re: Бeлa_Бeлятa]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано04.05.05 20:07



аз имам проблем ... случва ми се да немога да различа сън от дествителност ... да мисля действителни случки за сън и обратното ...
та помня го като сън, че съм спал с братовчедка си ... но това е още от как бях тиин още ... та немога да разбера сега спал ли съм с нея или не ...
кофти е да я питам

Ще порастна и ще разбера!


Тема Re: Секс с роднинанови [re: Farther]  
Автор Бeлa_Бeлятa (шукаритетна)
Публикувано04.05.05 20:10



Само веднъж ли я изсънува? Беше ли ти странно после? Като се събуди де

Аз си мисля, че не си се офлянкфал, а си я изпецкал....и не ми замазвай със сънища, кошмари и т.н

Walkin' in the open space...searching for the perfect face.. finally I'm feelin' free..


Тема Не си познавамнови [re: Бeлa_Бeлятa]  
Автор Osogovetz (Петър Осоговец)
Публикувано04.05.05 20:10



роднините. Може и някой ден да се случи.



Тема Re: Не си познавамнови [re: Osogovetz]  
Автор лeтeн_дъжд (порой)
Публикувано04.05.05 20:13



Тъкмо щях да напиша същото-имам братовчеди,с които никога не сме се виждалиИначе не ме влече кръвосмешението нещо

Стичам се по кожата ти...



Тема Re: Не си познавамнови [re: Osogovetz]  
Автор Бeлa_Бeлятa (шукаритетна)
Публикувано04.05.05 20:13



Емииии я си представи тогава, че се запознаваш с първата си братовчедка (която е била дъъъъълги години у Щатско примерно) и малкото й дупенце, сочните устни и стегнатите й гърди те влудяват Таааааааа ще я закачиш ли? Всмисъл .. ще се пробваш ли?

Walkin' in the open space...searching for the perfect face.. finally I'm feelin' free..


Тема Re: Секс с роднинанови [re: Бeлa_Бeлятa]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано04.05.05 20:15



Честна партизантска!
Наскоро май пак ми се случи нещо подобно ...

Ще порастна и ще разбера!


Тема Re: Не си познавамнови [re: Бeлa_Бeлятa]  
Автор Osogovetz (Петър Осоговец)
Публикувано04.05.05 20:16



Е ще трябва нещо повече от 'малко дупенце, сочни устни и стегнати гърди", за да ме влуди. Но, карай, дори да ме влуди - няма да пробвам. Все пак има милион други жени...



Тема Е как не си ги знаете бря!нови [re: лeтeн_дъжд]  
Автор Бeлa_Бeлятa (шукаритетна)
Публикувано04.05.05 20:19



Аз си ги знам всичките до не знам кое си коляно

А има ли разлика между кръвосмешение при брат и сестра и да кажем братовчеди? Първото разбира се е по-силно, но натам не се ли поразмива
Чувала съм за четвърти братовчеди, сключили брак....с деца (тук е кофти вече де, да не се получи някой изрод..)

Walkin' in the open space...searching for the perfect face.. finally I'm feelin' free..


Тема Re: Не си познавамнови [re: Osogovetz]  
Автор Бeлa_Бeлятa (шукаритетна)
Публикувано04.05.05 20:23



На първо четене това се забелязва и или те привлича или те отблъсква или ти е все едно

Както и да е А имаш ли сестра? Един приятел ми разправяше как като били тийнове със систъра му се е случвало той да я шпионира, докато се облича, докато е в банята......Мания някаква да наблюдава тялото й Да е бил на 14-15 някъде и сестра му на толкоз

Walkin' in the open space...searching for the perfect face.. finally I'm feelin' free..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.