Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Mоже ли така бееее...нови  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано28.04.05 15:30



това е .. има ми нещо .. преди няколко месеца писах тук за увлечението си по моя шеф.. стана ясно, че от 2 години се въртя между двама мъже и не мога да реша кого искам.. много обичам приятеля ми .. който за жалост е чужденец и не може винаги да е до мен .. но след 2 години връзка и тормоз, реших, че ще го правя българин и сега го чакам на Великден да заживеем заедно щастливо ...

Шефчето ми обаче е мъж, на който трудно мога да устоя.. слабост ми е и това си е. Имаше няколко месеца затишие, но сега го усещам, че явно пролетните хормони са го налегнали и ме е поподгонил пак .. не искам да му се давам поради няколко причини .. като например, готино ми е да ме желае и да го виждам, а ако му дам, после пак няма да ми обръща внимание месеци наред. второ, знам че приятелят ми много се тормози по тоя въпрос, пък аз не мога да си мълча. Не бих му причинила това отново...

обаче както и да го гледам.. иска ми се. Кажете как да се отърва от тая зависимост, която ме мори толкова години ..............естествено да напусна работа заради това е немислимо, прекалено много си я обичам. Но е факт, че единствения човек, с който бих изневерила на милото ми .. е онзи от последния етаж

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: °Melissa°]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано28.04.05 15:37



Докато имаш желание да го правиш - защо не. Ако вървиш срещу себе си, още повече ще го искаш, така че по-добре да не се изтезаваш. Пък и все още не живеете заедно с твоето проектобългарче, така че може да пуснеш една промоция на "онзи от последния етаж" А, ако отново има затишие, в продължение на месец, тъкмо ще решиш окончателно дали да има "трети кръг" с него за в бъдеще.

Pil bil 2. Ne shte da kara.


Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: °Melissa°]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано28.04.05 15:40



неможе така булка,
неможе и вълка сит и агнето цяло ...
избираш ... чувалчето на главата и "Джеронимоооо ...."
като стоиш и нищоправиш се измъчваш и пропускаш възможност след възможност ...
така че ИЗБИРАЙ!

Ще порастна и ще разбера!


Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: °Melissa°]  
Автор Bид лaxyдзи (дребнав)
Публикувано28.04.05 15:44



ма може ли така беее .... те изкушенията са за това изкушения за да им се потдаваме а не за да им устояваме.



Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: Obstinacy]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано28.04.05 15:45



те да бяха само 3 кръга, пак добре щеше да е..

знаеш ли колко повторения сме имали .. досега трябваше да ми е писнало вече, ама .

може би пък е по-добре да поизчакам проектобългарчето, когато сме заедно, сигурно няма да ми се веят подобни мисли из тъпата тиква!!

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: Bид лaxyдзи]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано28.04.05 15:47



Ееееееее добре бе....аре юруш към изкушенията..Аз ако се отдавам на всяко да съм станала баси парцала

Сладки пороци пред мен...


Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: °Melissa°]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано28.04.05 15:49



Излъжи го тоз и се омъжи за него

Сладки пороци пред мен...


Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: °Melissa°]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано28.04.05 15:49



Еми така е, като си имаш млечен шоколад вкъщи, не си купуваш марципан от магазина. А като си нямаш шоколад вкъщи и не можеш да си вземеш, то и тогава и марципанът е шоколад.

Pil bil 2. Ne shte da kara.

Редактирано от Obstinacy на 28.04.05 15:50.



Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор nikodil (непознат)
Публикувано28.04.05 15:54



е това е то женска логика а чувства романтика поезия, а ???



Тема Re: Mоже ли така бееее...нови [re: nikodil]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано28.04.05 15:57



Няма любов, птиченце мое. Има заблуда, самодоволство, стремеж към имотност и социално влияние, но не и любов. Бате е прав – ти си с мен заради Мерцедеса.

Pil bil 2. Ne shte da kara.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.