Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Нещо което ми направи впечатлениенови  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано08.04.05 17:26



Сексът е сбор от чувства И техника.
Отпадат ли ти всички задръжки, когато си с твоя?
Можеш ли да се разкрачиш пред носа му с цялата си прелест, на светло и да го накараш мръснишки да ти прави неща, които ти се искат?
Можеш ли да му цункаш ануса, без да те е гнус?
Можеш ли да се докараш сама до оргазъм?
Знаеш ли как да се движиш като правиш секс, за да свършиш?
Пробвала ли си да заставиш мъжа да не мърда, и да свършиш със собствени движения и двама ви?
Омайваш ли се от мириса на подмишницата му?
Целуваш ли го без да сте си мили зъбите сутринта?
Казваш ли му да те чука силно, толкова силно, все едно те мрази?
А после бавно, толкова бавно, почти без да се мърда?
Казвала ли си му "по-наляво", "по-бавно", "плъзгай го като натискаш нагоре"?
Показвала ли си му нагледно какво искаш?
А знаеш ли ти какво искаш?
Или просто чакаш на него да познае?

Един цитат, на Отворена който ме накара да се запитам, в каква степен сме открити и откровенни в желанията си към партньорите си?
Не страдаме ли понякога от предразсъдъци и срамове които да влошават сексуалните забавления с тях?
Същото разбира се като по горното може да се изведе и за мъжете

Edit: това не е анкета какво бихте правили/какво не и въпроса е за постоянния партньор.

PPS - Предното беше празно незнайно защо, за това го изтрих.


Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 08.04.05 18:24.



Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Mopфиyc]  
Автор Chavdarov (ПрофЯсор)
Публикувано08.04.05 17:36



Здравейте

Едвали всеки един от нас си казва на глас мислите в насока на това какво точно иска от партньора си....
Поне на мен не ми се е случвало гаджето да ми каже :
"по-силно, по-слабо, лижи ме, целуни ме и т.н." според мен всичко ти идва от вътре и няма много време за приказки когато има действие...
Незнам през моята призма това виждам....
А иначе би било много добре ако всеки казва това което иска не само в секса, но и в ежедневния живот а не да се върти като "въртяна мъстия"

"Citius, altius, fortius"


Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Chavdarov]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано08.04.05 17:38



Не схвана идеята на въпроса, не става въпрос толкова за насочване по време на акта, а за изразяване на желания, преди по време и след секса, за притесненията, срама и начина на възприятие към постоянния партньор и към странични такива...


Welcome to the real world

Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Mopфиyc]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано08.04.05 17:38



Ми аз съм си "страдал" и в преносния и в буквалния смисъл. Е тъй да се каже с времето някои неща стават естествени, но в началото...

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Mopфиyc]  
Автор DlVA JETA (BEY!)
Публикувано08.04.05 17:42



срам ни е това е !

по дрехите посрещат.


Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Mopфиyc]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано08.04.05 17:47



Добрите спринтьри прескачат бариерите и колкото по-нависоко, толкова по-добре Опит, време, години трябва да си добър и да се кефиш накрая, преборил се добре и задоволил се, я, със златен, я, с друг медал. Предрасъдаците и задръжките са винаги спънки към каквото и да е, но случая, който визираш, опира и до двамата - да правят всичко, но само което взаимно им харесва, а това става не с подразбиране, а показване или искане.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Mopфиyc]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано08.04.05 17:47



Мога да направя всичко това, но малко с мъжете, които искат да с такава жена. Веднага започват да се питат:

- Ами тя като може да свърши и сама, това не значи ли, че не ми се кефи достатъчно?
-- Сексът с нея е много як, но тя сигурно е правила тези неща и с друг. Ужас, ами ако тя има повече опит от мен?
-- След като няма задръжки, дали това не значи, че няма и чувства?
-- Аналният секс й харесва, сигурно е курва...

Затова напоследък съм решила да не плаша хората, да се правя на невинна, консервативна в леглото и неопитна, защото такива жени получават много повече от жените без задръжки.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: svobodna]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано08.04.05 17:49



Ти наистина ли мислиш, че са малко мъжете, които искат да се чукат с такава?!?! Кажи, че се шегуваш

Мисля си, че от твоето изказване (почти) автоматично следва, че повечето мъже са комплексирани дотолкова, че да се уплашат от една относителна разкрепостеност на жената до тях, при все че те са си мечтали за такава, хехе, до момента в която я срещнат...

Редактирано от singulus на 08.04.05 17:56.



Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: svobodna]  
Автор DlVA JETA (модел)
Публикувано08.04.05 17:52



чукала ли си се анално във вана?

по дрехите посрещат.


Тема Re: Нещо което ми направи впечатлениенови [re: Mopфиyc]  
Автор ПOЛУидиoтчe (тиква)
Публикувано08.04.05 17:56



Мога да отговоря за себе си:
Можеш ли да му цункаш ануса, без да те е гнус?- Не.
Казвала ли си му "по-наляво", "по-бавно", "плъзгай го като натискаш нагоре"?- Не.
На всички останали въпроси- Да.

Значи съм сравнително открита, доколкото мога да преценя. Истината обаче е, че с годините бройката на положителните отговори става по-голяма. Преди 15 години въобще нямаше да отговоря така. И глей ся ко стаа, тамън разбереш какво искаш и след малко те спрели да те искат.

Не се вземай толкова насериозно, де!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.