Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Занови [re: Fredy]  
Автор Или (яна)
Публикувано23.03.05 14:03



Алеко, разбира се! Литературният герой не спира и не спира да си угажда

"Човек подрежда косата си всеки ден. А защо не и сърцето си."


Тема Re: Аконови [re: Coнaтa]  
Автор Или (яна)
Публикувано23.03.05 14:07



имаш хоризонт, имаш и хоризонт за премисляне.
Отдавна не съм играла шах, но Царицата ми е в галоп.

"Човек подрежда косата си всеки ден. А защо не и сърцето си."


Тема Re: Аконови [re: Или]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано23.03.05 14:08



Ясно, разбирам.
Това ми говори достатъчно много за теб.



Тема Re: Пълно отдаване.нови [re: Coнaтa]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано23.03.05 14:08



Тъй като поведението ни не засяга само и единствено нас, а винаги е включен и друг човек, нашата слабост рефлектира и върху него.

Това си е безотговорност.

И ако не сме наясно какво можем да причиним и как ще се справим с него, по-добре да се опитаме да контролираме себе си,

Добре е да опитваме, ама малко са хората, които го правят. Точно това имам предвид под слаби хора в случая. И познай дали после такива не се оправдават най-гръмогласно за грешките си. Когато се осереш най-добре е да си мълчиш. Или да се извиниш без подканяне.

А за автора пак не съм в час, съжалявам.

Не съжалявай. Не съм чел Фройд, ама той май е най-големия ебалник при обясняването на човешката мотивация. Чел съм други психолози, които също използват секса за част от мотивите на човешките постъпки, но при тях секса далеч не е преобладаващ във всичко както при Фройдистите. Просто за мен Фройдистите са незадоволена пасмина.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: Пълно отдаване.нови [re: Fredy]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано23.03.05 14:10



Ииии да бе, верно че чичко Фройд, кой друг!
Жалко, че не съм се занимавала с психология, я, колко неща сега щяха да са ми яснии!



Тема Re: Занови [re: Или]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано23.03.05 14:11



Това за Алеко го разправяй на малкия Фреди.
пп. Защо не отговори на въпроса ми в предишния постинг към теб? можеше и на бележка да го направиш ако искаш.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: Аконови [re: Coнaтa]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано23.03.05 14:13



На мен пък ми говори, че тя не желае да говори. При това положение аз просто млъквам.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: Пълно отдаване.нови [re: Fredy]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано23.03.05 14:15



Да му мислят тези с телата

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Между другото,нови [re: Coнaтa]  
Автор Или (яна)
Публикувано23.03.05 14:22



изневярата също е компромис, но под привидното споразумение между душата и тялото. Обикновено едното не изтрайва да си трайка, докато другото му запушва устата с парцала с оправданията, та накрая и двете се издънват.

"Човек подрежда косата си всеки ден. А защо не и сърцето си."


Тема Re: Пълно отдаване.нови [re: Fredy]  
Автор glasfactor (svesten)
Публикувано23.03.05 14:24



Според мене няма такова нещо като пълно отдаване! Сори, че ще ви разочаровам романтиците...
...но не се отчайвайте, защото в даденият момент почти винаги ни се струва, че се отдаваме изцяло. Оф а и някои как се преструват Яко!!! По-добре от реалното. С ей такава можеш да си умреш... от секс.

Много ми хареса онова за Д и Т. Та в този смисъл
За нещастие нуждите на Тялото са коренно различни от тези на Душата, както се спомена.

Пълно отдаване според мен не е просто: "Ох, толкова те обичам духовно, докато ти духам", това е мног дълъг период от време, е може и поне седмицжа да кажем, когато си нея/него и правите всичко или почти всичко, хайде сега да перверзиме, заедно.

Какво иска Душата: разбиране, поглед понякога е достатъчен, да се смее, нежност, добрина, глезотия даже.

А Тялото, дори на нежните женички, какво иска? Иска скорост, твърдост, влага, флуиди, пляскания, охххххх и няма да изброявам, че ще трябва да пиша прав!

Та искам да кажа, че хей! какво толкова като когато сте били с една/един и сте си мислили за друг, биг дийл! важното е че в момента си бил в нея/бил с него и не само това и сте си изкарвали гот! И само да кажа жени, не си мислете че Душата Ви вижда многото цветове след О... - Тялото е! хихихи
Това може би е все пак едно доста пълно отдаване не смятате ли?

а ако въпроса ти опира пак до духовната изневяра, от пак Телцето диктува нещата Фреди! Май ще се окаже, че душичките които носим са само за украшение...
Иска ми се да вярвам а и всеки е бил в ситуация която са съвпадали... на мен поне ми се е случвало...и е наистина перфектно!

Яж бе яж! После ще говориш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.