Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Колко от вас са дефлорирали момиче?нови  
Автор Бapaм тe зa цицитe (непознат)
Публикувано18.03.05 16:50



Честта да дефлорираш момиче вече си е направо екстра, щото из Интернет се носят какви ли не мълви, че при първия път много боляло, имало много кръв и т.н. И когато девствено момиче прочете подобни страхотии изпада в паника и предпочита само да се дефлорира в банята, докато татко й е отишъл да смени маслото на колата. Та, колко от вас братя юнаци са отнемали девствеността на момиче?



Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано18.03.05 17:39



Преди, като е нямало интернет, и не е имало кой да им каже, че боли, та за това девствениците са били пълна рядкост. А сега заради изобилието от информация, всички са девствени.


Бе ти луд ли си



Тема Това е дискриминациянови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Бapни мe зa rъзa дe (стига по циците)
Публикувано18.03.05 17:48



1. Можеш да попиташ и нас жените (тук иде реч за полова дискриминация):
1.1. Дали и ние не сме отнели нечия моминска девственост?
1.1.1. Дали сме дефлорирали друга жена?
1.1.2. Дали не сме дефлорирали себе си?
1.1.2.1. Ако сме дефлорирали себе си, то защо?!
1.1.2.1.1. Защото ни е било срам пред гаджето?
1.1.2.1.2. Или защото гаджето е бил левак?
1.1.2.1.3. За да помогнем на гаджето в момент на притеснение?

2. Можеш да попиташ и братята неюнаци.
Тук ще ги оставя те да имат претенции към въпросите.



Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: Sag]  
Автор Бapaм тe зa цицитe (непознат)
Публикувано18.03.05 18:30



Точно заради изобилието на информация става въпрос. Едно време не е имало интернет, нямало е вестници, средства за масова информация и т.н. Момичетата не са знаели толкова много за секса, било ги е срам и да попитат.
Дефлорацията за тях е била изпитание и са разбирали що е това едва след като буйни реки от кръв потекат по срамните им устенца.
Аз говоря, че в днешно време информационната пренаситеност влияе зле на психиката и затуй те предпочитат само да си разкъсат ципичката. Ако и сега не си ме разбрал явно ти е нужна екскурзия до 4-ти километър.



Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор druzila ((agri:))
Публикувано18.03.05 20:48



Сега,понеже съм на вълна Ал.Македонски ще ти разкажа ,какво е направила Олимпия.На 14 години е участвала в танца на вакханките в чест на бог Дионисий,но там една бабичка я докосва лекичко с един тирс/на върха със шишарка,увита в парцал/.Тя изпитва удоволствието от мастурбацията,но не е дефлорирана,поради царския си произход.
С Филип Македонски се запознава в Самотраки при едно светилище.Той е запленен от нейните изумрудени очи и огнена коса.Тя,обаче изпитва отвращение към грубия му нрав и само властта я интересува.Скроява му номер и през първата брачна нощ му пробутва прислужницата си,тъй като той е пиян.Самата тя се обезчестява собственоръчно със същия тирс,който я е довел до екстаз.
По-късно самозадоволяването и става единствено удоволствие,с изключение на неколкократното изтърпяване на Филип, от което ражда Александър и дъщеря Клеопатра.Веднъж Филип ,доближавайки стаята и, през ключалката я вижда да мастурбира с тирса и решава,че това е змия.Скоро го раняват точно в дясното око с което я е видял и ослепява.Понася се легендата,че Олимпия е магьосница и нейния Алкександър е с божествен произход.
Филип я заменя с хетайрите си и други жени.Никога не може да и прости студенината,въпреки че като царица и се възхищава и я намира мъдра и
достойна за престола.



Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.03.05 01:31



За момиче не знам, но аз съм "дефлорирала" цели две момчета!

Едното от тях беше на 33 години, а с първото се дефлорирахме взаимно!



Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор чaeнo мoмичe (с много захар)
Публикувано19.03.05 09:31



Аз говоря, че в днешно време информационната пренаситеност влияе зле на психиката и затуй те предпочитат САМО да си разкъсат ципичката.-какво искаш да кажеш с това изречение?
И стига с тази кръв и тези глупости, все едно прасета колите!



Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: oтвopeнa]  
Автор чaeнo мoмичe (с много захар)
Публикувано19.03.05 09:33



Е, това беше дума!



Тема Re: Колко от вас са дефлорирали момиче?нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано23.03.05 02:04



Аз съм "отворил" две девственици. И при двете се получи много добре, беше нежно внимателно и запомнящо се, точно както трябва да бъде :)



Тема Аз! [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано23.03.05 04:19



Два пъти. И двете ги е боляло, но са оживяли

Само ей тъй, заради други девствени момичета - и с двете съм си говорил преди това и по време на това за да знаят какво биха очаквали. И с двете и до сега си общуваме и сме си другарчета. И ме уважават

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Редактирано от KlD на 23.03.05 04:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.