Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 05.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мъже, бихте ли подарилинови  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано21.03.05 09:51



БЕБЕ, ако една жена ви помоли за това?
Говоря за ситуацията, в която от вас не се очаква после да бъдете баща. Тя иска само един сперматозоид. Иска да зачене по естествен път (харесването не е проблем, да приемем, че тя ви привлича или вече имате връзка с нея), така че ситуацията е достатъчно интимна. Същевременно обаче по някаква причина пред вас не стои перспективата да бъдете семейство (примерно, някой от вас е обвързан или просто знаете, че не сте един за друг). Аз поне се сещам в момента за два възможни варианта, при които би могло да се получи това. Жената е семейна и има проблем със забременяването, но знае или подозира, че причината е в съпруга й и ... възнамерява да реши проблема по този начин. Случват се такива неща в живота. Или пък жената е от категорията интелигентни, независими дами с кариера и пари, които в края на фертилната си възраст решават да си имат бебе без съпруг. Също достатъчно често се случва, особено напоследък. Нека приемем, че тя не е от другия край на България, така че Вие вероятно ще виждате детето понякога, но от вас се очаква да нямате претенции. Това няма ли да ви чопли? Или пък другият вариант: тя обещава, че няма да ви занимава с бащинство, издръжка или контакти, а вие се чудите доколко може да й се вярва ...
Е, ще направите ли подаръка?

Оооооо, да! Да ... да ... да ... даааааа ...


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: _Sheherezada_]  
Автор Sea_man ()
Публикувано21.03.05 09:58



НЕ!




Такива неща не се подаряват!

Как си Мечо?

Не много как...


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: _Sheherezada_]  
Автор janko (Hardware maniac)
Публикувано21.03.05 10:05



Абсурд. Това да не е цвете да го подариш така лесно.

Сигнатурата после


Тема има еднанови [re: _Sheherezada_]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано21.03.05 10:16



стара българска традиция свързана с този проблем.
Булки, жени, които с години не могат да забременеят в нощта срещу Спасовден (40 дни след Великден) отиват на определено, култово място в гората. Сред месали с хляб, вино и печени кокошки те чакали русалии ( горски духове, мъжки русалки, берящи цветето росен) да ги напръскат със сутрешна лековита роса. Злите езици разправят, че ролята на мъжките русалки се поемала от доказани ебачи от съседните села. Бездетките с нетърпение очаквали този ден. От там идва и израза "Те ти булка Спасовден".



Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: _Sheherezada_]  
Автор leasy (на лизинг)
Публикувано21.03.05 10:17



Явно в този клуб мъжете са доста по-отговорни, отколкото мъжете, които познавам, или поне голяма част от тях. Имам един приятел, който вече е направил две бебета, все на преуспяващи жени, които харесват прекрасните му сини очи и си представят как гушкат едно малко синеоко, русокосо човеченцеА пък той няма нищо против да ги ощастливи. Познавам още няколко такива, не са много голяма рядкост.

секс.....ах.......любов......ох


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: _Sheherezada_]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано21.03.05 10:19



интересно, двамата мъже преди мен са дали категорично отрицателен отговор......
което ще рече че просто не са попадали в такава ситуация, според мен
ако се лъжа, моля за извинение
но така или иначе факт е, че на мен един мъж не ми отказа
напротив, съгласи се от раз
но не го попитах защо, така че всъщност причините за съгласието са ми малко неясни наистина
май все ак ще трябва да почакаме за мъжката гледна точка, ако се намери някой да пообясни

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: leasy]  
Автор bubata (глезла)
Публикувано21.03.05 10:20



Я метни координатите на тоз младеж, че ако се реша след някоя и друга годинка, то да го ползвам за услугата - хем си падам по руси, синеоки.

Може да съм кучка, ама вярна.


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: bubata]  
Автор leasy (на лизинг)
Публикувано21.03.05 10:23



Нямаш грижи
Ама от опит знам, че е детенцето се нуждае от двама.


секс.....ах.......любов......ох


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: Hot_ice]  
Автор leasy (на лизинг)
Публикувано21.03.05 10:26



Аргументите на моя приятел са, че самата мисъл за това, че си създал едно същество, при това с благородната цел да "помогнеш" на майката, е изключително ласкателна за мъжкото самолюбие.

секс.....ах.......любов......ох


Тема Re: Мъже, бихте ли подарилинови [re: Sea_man]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано21.03.05 10:28



Добре, приемам мнението ти, но се чудя малко на тона ти.
Изнервящо ли е за един мъж да му отправят такова предложение?

Оооооо, да! Да ... да ... да ... даааааа ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.