Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 18.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Промяна във външния виднови  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано18.03.05 21:08



Чудя се влияе ли ви на секса промяната във външния вид? И ако ви влияе, влиянието положително или е отрицателно ??? Може ли някаква малка промяна, например нова прическа, обица на пъпа и т.н. да ви направи "по-....." в секса...ако ме разбирате.

Ето аз например преди малко се подстригах(държа да отбележа че имах сравнително дълга коса)...В момента изглеждам толкова ужасно , че дори и аз като се погледна в огледалото ми се отщява секс за месеци напред....докато ми порасне косата....та така....седя си пред PCто...изпаднала в истеричен смях и пускам тъпи теми. Но понеже аз пускам много рядко теми...мисля че тази ще може да я преглътнете

П.П. Някой ме е проклел сигурно Фреди ти ли беше

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another

Редактирано от salerosa на 18.03.05 21:35.



Тема Re: Промяна във външния виднови [re: salerosa]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.03.05 21:36



на мен не ми влияе, щото аз съм едно голямо зло, което не се впечатлява от нищо, но определено има хора, на които им влияе.. повече на настроението и характера.. по-весели са, по усмихнати, по-безгрижни ..

чак ме е яд, че не съм се чувствала така


*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема когато се постригна се чуствам страхотно!нови [re: salerosa]  
Автор чepи ()
Публикувано18.03.05 21:37



колкото повече коса са ми отрязали толкова по-гот ми е! само дето решението да се разделя с нея малко трудно го взимам обаче какъв кефффф е след това!!! главата ми олеква, самочуствието ми се повдига от подмладения облик и започвам да Фърча още по-високо в облаците въздухарка съм си отсекъде и тва е!



Тема Re: Промяна във външния виднови [re: salerosa]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано18.03.05 21:41



Ами ако си в дълга и сериозна връзка и вече си живеете заедно и с малко неща може да се изненадате взаимно, една промяна носи разнообразие и радост и за двамата, било то прическа, ново бельо, различен парфюм

Поне аз като си живеех с бившия си, виждах, че го радва,ако от време на време изгледжам по-различно, вместо да съм една и съща всеки ден.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: когато се постригна се чуствам страхотно!нови [re: чepи]  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано18.03.05 21:42



Да, ама аз си обичах косата ....сега настроението ми ще се подобри единствено ако отида и удуша фризьорката с голи ръце.

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another


Тема Re: когато се постригна се чуствам страхотно!нови [re: salerosa]  
Автор чepи ()
Публикувано18.03.05 21:51



и аз си обичам моята гъста и чуплива коса и точно затова ми е трудно да се реша да я постригна, но имам един стайлист при който ходя когато съм в България и който е страхотен, но е привърженик на късите прически и винаги успява да ме убеди да се постригна късо. а аз всеки път си викам ся няма да му се дам наистина, последния път удържах на обещанието си и го убедих да ми запази дължината (малко под раменете) и само да я изтъни, но за сметка на това пък той успя да ме убеди да ме боядиса не в естествения ми кестеняв цвят, а с леко червен оттенък добре се получи комбинациятя от преговора за дължината и цвета! утре имам час при моята фризьорка, която ме постригва и боядисва точно както си поискам! надявам се да си тръгна със супер готино настроение.... за което ще ви информирам в последствие...



Тема Re: Промяна във външния виднови [re: salerosa]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано18.03.05 22:00



като продължение на една стара тема ... - почти на 99.95% съм убеден, че си супер секси с къса коса, ама още не си свикнала с необичайния вид и не можеш да се оцениш

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: когато се постригна се чуствам страхотно!нови [re: чepи]  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано18.03.05 22:02



Е да де да...и на мен уж ми запазиха дължината....ама че представа за "запазване"...и ми я изтъниха.....оххххххххххх изобщо не знам как се навих. Нали уж казват че като си в депресия...и е хубаво да си смениш прическата....Е аз от моята изпаднах в депресия
Сега се чудя дали да не отида да ми я удължат изкуствено

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another


Тема Re: Промяна във външния вид [re: TeOrEt]  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано18.03.05 22:08



Да бе да ужасна съм...слава богу не е съвсем къса...ама аз имах наистина дълга коса

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another


Тема Re: Промяна във външния виднови [re: salerosa]  
Автор bOgOmOlka (непознат)
Публикувано18.03.05 22:09



Сложих си зелени лещи и рижава перука, минижуп, силикон, високи ботуши с ток като пирон.
Влияе как да не влияе. Маскирана като фолк фурия ще съм истинска секс бомба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.