Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Само любовта не стига...нови  
Автор ange (amoureuse)
Публикувано12.03.05 17:44



Здравейте всички, след месеци отсъствие аз отново се завръщам в клуба.
Моля ви, не ме гонете, знам, че темата не ми е този клуб, но знам, че тук има стойностни хора, които биха ме покрепили...
Пиша сега с наранено сърце и кървяща душа, защото разбирам, че любовта колкото и да е голяма, не е достатъчна.
Помните ли, преди месеци ви разправях за приятеля ми чужденец и колко много се обичаме и колко страхотно е да сме заедно? Бях три месеца при него, най-щастливите моменти от живота ми...
Прибрах се в България и с нетърпение си мислех за края на лятото, когато отново ще сме заедно, докато преди няколко дни той не ми се обади и ми каза, че трябва да ми каже лоша новина: по-добре да се разделим, защото той не е готов още да се обвърже сериозно (за нас единственият начин е да се оженим) и не иска да ме заблуждава и само да ми краде живота, той е на 21, а аз на 25 години. Казва, че ако един ден иска да се ожени, то аз съм жената на живота му, но още е много рано. Обичам го безумно и той ме обича. Сега си говорим по пет пъти по телефона и се питаме как сме и само плачем и двамата. Знам, че ако можех да съм с него нямаше да му минат такива мисли в главата, но нищо не мога да направя и ме боли, много ме боли, не съм срещала човек като него - невероятен.
Просто исках да споделя с вас, не се сърдете!



Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: ange]  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано12.03.05 17:52



Защо единствения начин да сте заедно е да се ожените не разбрах

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another


Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: ange]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.03.05 17:52



Радвам се, че отново си тук. Иска ми се да добавя, че тъй като преди да заминеш, бях свидетел на един ваш разговор и помня как светеха очите ти докато говорехте...ми се иска да добавя, че любовта не стига, но със сигурност е достатъчна, за да може да почака. Така както няколко месеца, така и няколко години.

Скучно ми е само там, където ме няма.


Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: ange]  
Автор Sea_man ()
Публикувано12.03.05 17:55



Ами...............съчувствам ти............искрено!
И мога само да ти кажа, че нищо случайно не се случва на тоя свят!
Разстоянието...........гледай на него като на проверка!
И......късмет!

И помни:
Гъз
Глава
Затрива


Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: salerosa]  
Автор ange (amoureuse)
Публикувано12.03.05 17:58



Защото по друг начин няма как да стоя легално във Франция за продължителен период от време и да живеем заедно



Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: Obstinacy]  
Автор Иryaнa (екзотична)
Публикувано12.03.05 17:58



Нямаш идея, но в момента даваш надежда не на един, а на двама човека с това изказване. Дали обаче наистина любовта може да чака?
Когато си разделен от любим човек всеки ден ти се вижда цяла вечност. Ебаси клишето изтърсих, ама така го усещам.



Тема Дано ти е олекналонови [re: ange]  
Автор Slona_sf (aquatic)
Публикувано12.03.05 17:59



защото аз се разстроих стомашно.


Вдигни глава и излез на вън. Там някъде има и други прекрасни и способни да те направят щастлива жена мъже.



Не е жалко, щом е сладко, малко или не.....

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит...


Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: Иryaнa]  
Автор Slona_sf (aquatic)
Публикувано12.03.05 18:01



Няма как да чака нещо, което не съществува бе хора...

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит...


Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: ange]  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано12.03.05 18:02



Ами намери начин....на колко години си? Не може да няма начин. И не мисля че трябва да се отказваш.....

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another


Тема Re: Само любовта не стига...нови [re: Иryaнa]  
Автор salerosa (сладострастница)
Публикувано12.03.05 18:02



Така е наистина

poor is the man
whose pleasures depend
on the permission of another



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.