Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Боже, помогни на невярващитенови [re: AMl SEGA]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано09.03.05 23:05



От северняк европеец, да искаш горещ секс, мани тая работа.
Все едно да искаш да подпалиш лед.
Дай ми на мен български юнак и гледай, к'ви огньове ще лумнат.



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: Чaeнo мoмичe]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано09.03.05 23:10



Има мраузери,които са обикновено по-старички или нямат графичен интерфейс,които не обработват правилно информацията във Уеб формата,което се проявява като скролинг на реда по посока отдясно на ляво.Т.е. информацията се предвижва до безкрайност в един единствен ред и маркера при достигане края на полето не се пренася отсамосебе си на нов ред.Така ако пишеш нормално целият постинг ще се събере на 1 или няколко много дълги реда.Това е нудобно з апишещия,защото изгубва представата за набрания текст.За да се избавиш някак от този проблем можеш да натискаш ЕНТЕР в края на всяко изречения и така изкуствено маркерът ще преминава на нов ред.Но този ЕНТЕР ще се вижда в постинга по начина,който вас ви притеснява.
Какво промени това?



Тема Re: Damn :)нови [re: M!]  
Автор yxaix (човече някакво)
Публикувано09.03.05 23:11



Не останах с впечетление ,че тя има колебания за себе си...........май по-скоро се притеснява от неговото отношение........
А ако и на двамата това им допада-какъв е проблема?



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: yxaix]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано09.03.05 23:13



Знам го! Не е нужно да викаш! Ще те заболи гърлото!



Тема Re: Боже, помогни на невярващитенови [re: вceзнaйka]  
Автор AMl SEGA ()
Публикувано09.03.05 23:13



за истинските мъже си права,ама педалите знаеш ли колко са всеотдайни



Тема Re: Damn :)нови [re: yxaix]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано09.03.05 23:15



Ми как какъв е проблема?!Ми той не го разбира това.Значи е недопустимо!Той не може да си представи,че няма да си стои вечер в къщи и непрекъснато да вижда как приятелкато му се чука с някой друг и това и харесва.
Той си вижда недостатъците и вижда хората колко са по-по-по от него и е несигурен в себе си.Иска му се да купи въже и да я завърже за да не вижда никой,за да не го осъзнае и тя както той го е осъзнал.
Как е възможно някой да не постъпва по този начин?!



Тема Re: Боже, помогни на невярващитенови [re: AMl SEGA]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано09.03.05 23:15



А бисексуалните,ммм?



Тема Re: Damn :)нови [re: sedanax]  
Автор M! (unique)
Публикувано09.03.05 23:17



отстрани е лесно да се коментира, но нали не е на твоята глава ...

освен това, на момичето и е харесало това, което е изживяла на момента, което по никакъв начин не означава, че и е харесала самата постъпка, за което свидетелства колебанието и дали е било редно или не.

Be free and open and breezy! Enjoy! Things won't get any better so get used to it.


Тема Re: Damn :)нови [re: M!]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано09.03.05 23:21



Е,че и секса по принцип ти харесва на момента и после искаш още и още за още прекрасни моменти!Тя се притеснява за него щото го обичаааааааааа!



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: sedanax]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано09.03.05 23:23



Бих, казала, Бравос! Ех, умни мъже, бре! Аз затова си обичам българското.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.