Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама.нови  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано27.02.05 00:46



И не съвсем за спама, а по-скоро тема, свързана с друга тема за многото теми, да ме прощавате за тавтологията. И само не викайте, "що нова тема", защото досега я имам 4-5 теми пуснати, я нямам. Пък и моята тема е свързана, но определено е за един по-друг ъгъл, в друг смисъл е.
И стига съм се обяснявал, че обяснението стана по-голямо от темата.

Въпросът:

Дразни ли ви увеличаването на пишещите никове? Това, че (както разбирам) в последно време рязко са се увеличили списвателите тук. Нямам пред вид сам-а, той дразни всекиго, питам за количеството. .........
Където са многоточията току що изтрих нещо, което щеше да промени темата от задаване на въпрос към задаване на отговор. Не бих искал да внушавам каквото и да е. Точно заради това е и следната ми молба.

Отговорете веднага, без да четете всички отговори, пък нищо, че може да се повтарят. Това би дало по-изчерпателен отговор... и, разбира се, можете и да не я спазите (молбата). Все пак, не минавайте машинално към първия отговор, помислете.... моля!



Тема Re: Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама.нови [re: ln Rock]  
Автор Aнreл ()
Публикувано27.02.05 00:51



Отговорете веднага, без да четете всички отговори, пък нищо, че може да се повтарят. Това би дало по-изчерпателен отговор... и, разбира се, можете и да не я спазите (молбата). Все пак, не минавайте машинално към първия отговор, помислете.... моля!


Е как да стане тва хем веднага хем да мислим.

Какво да ме дразни. Нито спама ме дразни нито многото никове. Нито дублирането на никове.
Това е живота батка. Каруцата се нарича секс и много хора се возят в нея. А някой само гледаме.
Така че... нема кво да се впечатляваме.




Тема Re: Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама. *DELETED*нови [re: ln Rock]  
Автор the Goddess (naughty)
Публикувано27.02.05 00:52



Мнението е изтрито от the_goddess79

Тема чччч алооонови [re: the Goddess]  
Автор Aнreл ()
Публикувано27.02.05 00:55



там пише: Въпрос към старите кучета на клуба, а не кучки. Ти що отговаряш а?




Тема Re: Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама.нови [re: ln Rock]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано27.02.05 01:42



Да, членовете се увеличават, постовете се увеличават, темите се повтарят - дори и аз го забелязвам, дето не чета чак толкова много, още по-малко и пиша.. Какво ли може да се направи:

1 вариант - да се направи така, че писането (и четенето) в клуба да става чрез някакво специално разрешаване от страна на модератора: би било твърде помпозна проява, това тук няма да е "форум", ами някакво затворено общество като онова в "Широко Затворени Очи".

2 вариант - да има модератор, който да знае всички теми, които са били изписани и като се появи повторение, да мести, трие, слива и т.н. - ще трябва човек на пълен работен ден (работно денонощие) за това.

3 вариант - нищо. Защо нищо? Ако аз искам да разбера примерно какво е мнението на хората за еди-кой си модел принтер, отивам в Хардуер, пиша в "дирячката" модела, появяват се мненията, чета, ставам и си заминавам. Ами в ГЗС какво? Тук нито има някакво подразделение на под-клубове (примерно "Дискусии за орален секс", "Дискусии за тройки", "Секс проблеми - свършвам бавно/бързо, нямам желание"), хората са много, защото темите са атрактивни, личните проблеми и въпроси са безкрайно много, защото са уникални за всеки човек. Тук ако искам да намеря нещо, как ще стане - на кирилица ли да пиша, или на шльокавица? Какви думи да ползвам? Човешките проблеми не са принтери да ги опишеш с една-две думи ?

Нека сме по-толерантни към новите пишещи. Иначе другият вариант е наистина този клуб да стане затворено общество - ще си обсъдим всичките проблеми, сигурно после ще ни доскучее и ще се нае*** помежду си, после пак ще ни доскучее и какво тогава?...

С едно изречение - темите си имат имена и никове - като не ми се нрави името на темата или ника на постващия, просто не чета. Така или иначе знанието е безкрайно и няма смисъл да се надбягвам да чета всичко.

Поздрави



Тема по случай бързата реакция :-))нови [re: the Goddess]  
Автор Aнreл ()
Публикувано27.02.05 01:47



печелиш медал и званието ТБП (точна божествена пичка).
Сега кога ще почерпиш по повода?




Тема Re: Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама. *DELETED*нови [re: the Goddess]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано27.02.05 02:45



Не е честно!!!

Какво беше?



Тема Re: Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама.нови [re: Aнreл]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано27.02.05 02:49



Айде сега и пунктоацията...

Това става, като въпреки, че ти се иска да погледнеш, какво са написали другите, не го правиш, а се замисляш, дали пък наистина не е по-добре първо да отговориш, а после да четеш. Вярно, повторения, но пък изчистени откъм индивидуалност. Може десет човека да напишат едно и също, но със сигурност ще е по различен начин и с нюансите си за човека.

Благодаря най-любезно и ти пожелавам не само да гледаш. Така, де, пиши повече



Тема Re: чччч алооонови [re: Aнreл]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано27.02.05 02:59



чш, ей!
нема закачаш с лошо Готката!



Тема Re: Въпрос към старите кучета на клуба, относно спама.нови [re: dimodi]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано27.02.05 03:11



Благодаря ти!

1 - вярно, помпозно е!

2 - включва се пазарната икономика, тя ще рече, че на мод-а трябва да се плаща (кой би се навил да чете всичко, че и да помни за безпари). При което ще започне и борба за кокала, както и всички съпътстващи проблеми от рода на "ама що мойта тема е изтрита, а ОНАЯ не е" и т. н.

3 - еми, така си е.

Накрая ми се видя интересна втората фаза (изпонаебаването), но с оглед на третата (доскучаването), май пак ще се съглася.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.