Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: ln Rock]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано25.02.05 02:00



А пък аз съм стоманена закалена три пъти, четири пъти откалена, нъц



Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: geogrup.]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано25.02.05 02:03



Аз си имам и други, значи. То едното не пречи на другото, щото.
Изкуство е туй, изкуство, я си направи и ти, де, ама не можееееш.



Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Чaeнo мoмичe (с много захар)
Публикувано25.02.05 06:17



Има и негативи от направата на избор или по-точно от взимането на решение еднолично.
Жената решава кога да роди и колко отрочета да отгледа, а мъжът се съгласява....това води до последвалото "помогни ми, моля те, не съм спала....ааа, ти си си виновна, казах ти да не бързаме.....това дете е и твое...да, но аз не бях готов, а ти настоя......" до най - грубото "който си има деца да си ги гледа"...е, не всички мъже го казват слава богу!
И всичко това е погледнато от едната страна. Ако той ми бие шута аз какво, пред пратата му като куче ли да вися или да го "пусна" да си ходи?



Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано25.02.05 07:06



Ооо, видех те вече, колко си стоманена. Оставила си си много удобни вратички за отстъпление. Страх, а?



Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.02.05 07:34



Хе, не си много точна Жената избира мъжа, ама жените избират лесно Жената избира кога да се раздели само при някои видове мъже И жената решава дали ще има секс, ама мъжа решава дали да го дигне

______



Тема Дупликанови [re: вceзнaйka]  
Автор ЩУPMAH (и кво ли още не)
Публикувано25.02.05 09:42



Разбор едно по едно.
Заглавие - По-преди един от клубарите беше оформил много точно становище относно страхливци, инициативи и т.н. Той ясно подчерта, че все някой трябва да е инициативен и да "опира пешкира" в случай на отказ. Условно се приема, че това е мъжа (като по-голям стоик).

По точките. Цялото изказване показва само едно - цялото съществуване на Жената се оправдава и осмисля САМО от плода! Тези матриархални илюзии са само обобщение на основните принципи в човешките взаимоотношения. Всеки женски "ход" е насочен към две еднакви неща - създаване и отглеждане на дете и различни манипулации върху мъжа с цел - добруването му (не на мъжа естествено) (вж. Христина и Здравко от ББ - едни от нас). Всяка парцалка се купува за да има повече самци с по-добър генен материал за Жената, всяка дума се изрича със същия мотив...всичко, всичко е насочено към материализиране на женските усилия да се живее малко или повече смислено! Което всъщност е и свидетелство за първичността на Жените по дифоут (аналогично - кой тогава е по-напред в еволюцията си?!?).
Да оставим настрана, че така формулираните "аксиоматични истини" представляват явна несправедливост и дискриминация. Хубавото в случая е, че само точки 3 и 5 имат известна доза истина. Не съм чел подробно отговорите, но мисля, че останалите са те оборили подобаващо по другите точки.
И последно - все пак ти/ви препоръчвам да съхраниш/ите колкото се може по-дълго тези заблуди, защото те създават благоприятна обстановка за "красиви победи" и усилват радостта от тях, а това не е лошо

ами аз искам да не ме прекъсвате два пъти госпожа,по-подробно да ме чуете

Редактирано от ЩУPMAH на 25.02.05 09:47.



Тема Тъй, тъй,нови [re: вceзнaйka]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано25.02.05 11:02



правилно!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Дупликанови [re: ЩУPMAH]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано25.02.05 13:38



А така! Кажи й го, кажи й го! Да видим сега к'во ше каже...

аамаха... И кой сега е по-напред в еволюцията, ам? хахаааа...

сссссссстомана...



Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано25.02.05 13:52



Така е .
Само не съм съгласен с раздялата .
Вярно е и по мои наблюдения жената е инициатор в 90 % от случаите за раздяла , но точно това ме амбицира , усетя ли , че някоя е решила , че съм даденост и до поискване Тогава правя напук

" Nulla dies sine linea ! "


Тема Re: По повод големите шубета, искамнови [re: ln Rock]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано25.02.05 16:10



Човешко е! Винаги трябва да има налични удобни вратички. Да не съм некаква ламя, я! По един мъж на закуска ми стига, за сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.