Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема чуждестранното ли е по-добро?нови  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 10:09



покрай темата на Шехерезада ми дойде на ум.. как много български девойки се дават на чужденци.. гледам по ресторантите, по баровете .. едни такива дърти, дърти .. ама некролозите от джоба им излизат, но говорят на английски, съответно до тях стои една красива българска девойка и го гледа влюбено.. в тази ситуация е ясно какъв е интересът на девойката..

аз исках да попитам, чужденците, освен с пари, превъзхождат ли с нещо друго българските мъже? нека се опитаме да изброим с какво един българин би привлекъл интереса на една българска млада жена, и с какво един чужденец?

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано17.02.05 10:17



Да не забравяме простащината и простотията на българина. Да не забравяме обаче и още един факт!!! Факта, че ако една българска девойка се държи с един български мъж така мило и внимателно, както го прави с чужденец, то поне 99% от мъжете ще се опитат да бъдат, а ако могат и ще надминат нивото на чужденеца.
Генетичните олигофрени и приматите ги изключвам от бройката.
Следователно парите си остават единствената разлика между българина и чужденеца. И то не в полза на българина.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано17.02.05 10:21



Безумно евтин е живота за чужденците в България, да ги видиш тези които са тук, колко ошмулени са в страните си.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор tranquility ()
Публикувано17.02.05 10:27



в гореописания случай, явно парите са движещ мотив. Иначе си мисля, докато българския мъж не стане малко по предприемчив във всяка сфера:
бизнес - ще има пари,
момичета - да бъде по изобретателен при свалките,
секс - нови сексуални практики

и др. за които се сетите
нещата няма да се променят много.

в чужденеца има известна екзотика вероятно, докато не се хоризонтирате


аз лично съм на мнение, че по юбави моми от наште нема ... /и от искъро по длибоко също нема/



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.02.05 10:34



Да бе, "вносното" е супер, особено, ако пише "Made in China" и ако можеш да го свалиш с плажен английски.
Обичам всичко лъксаво и Фносно.

Колекционирам доброта.


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор victorcho (непознат )
Публикувано17.02.05 10:54



ха ха ха, и после разправяйте, че за вас лбовта няма материални измерения. всичките гледате първо дали мъжете имат пари и автомобил, пък после другото.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор akyлka (хапя)
Публикувано17.02.05 10:55



Трудно е да се отговори еднозначно.
Аз никога не мога да съм привлечена от нечии пари.Да не говорим, че западните мъже не обичат и не разбират харча на пари по жени- виж за балканският тип - да, там гледат с това да те впечетлят!Западняците са толкова объркани от феминзма в техните страни, че не знаят дали няма да те обидят ако платят сметката.
За екзотичността - да определено привлича, но е екзотика в отношенията, в секса (не изчезва като се хоризонтираме) в общуването и прави всичко по-интересно.
Бг мъжете - съжалявам, но трябва да кажа че са ми скучни и рядко някой предизвиква по-продължителен интерес!

Express yourself, don't repress yourself !


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Fredy]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 18:29



хм, мерси за мнението,

само че аз питам пак .. защо мислиш, че чужденците са по-галантни? немците ли са по-галантни, че се оригват и духат носа посред вечеря и за техния стандарт това е нормално? или англичаните са изискани, че са потни и мазни, под мишниците им, на ризите, вечно има потни и мокри петна ..

кое е по-милото и внимателното при чуждестранните мъже?

btw, и аз съм пристрастен участник, но ще се изкажа малко по-късно

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема амъ тО всяка жеНа шъ тъ гледа влюбенО ...нови [re: °Melissa°]  
Автор Kънчo 1 (прОстак)
Публикувано17.02.05 18:31



... акО и даваш пари на авантъ



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 18:33



хах, виждала съм ги

те не знаят как да се забавляват.. ограничени са отвсякъде, живеят като овци, а дори не се усещат.. докато не дойдат тук..

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.