Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Много добра тема...нови [re: Ghostwriter]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.02.05 01:49



да, затова се радвам на твоите познати

абе.. и тая мания за чужденци ще отмине, но да видим кога..сега те просто са рядкост, екзотика.. когато станат повече, хич няма да са толкова интересни.. тогава милите девойки ще се усетят, че по-доброто им стои под носа

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Много добра тема...нови [re: Ghostwriter]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.02.05 01:53



всеки трети брак се разпада /офиц./ а истината е- 2 от 5
продължават средно между 3 и 7 години
разпадат се най-често на първата, третата, седмата и след 14 година
всеки почти бракоразводен процес се крепи на трите темела"пие/бие/не ебе/" или "/не чисти/не готви/ебе се с други "
българите още се женят и развеждат в угода на обществените очаквания

биологично страстта ако я приемем за 12 месеца да трае, любовта и т.н. още 2-3 години , после в добрия случай идва коалиционното партньорство във всичките му форми-уважение подкрепа обич топлина единоцелие и единомислие на намеренията и дрън дрън и т.н.
в лошият случай си вадят визи преди развода за два различни континента.
и оттук-отиват в другата графа-

как е по-добре-с чужденец, или...

лично аз предпочитам българите, по ред изброени от другите горе причини.

Редактирано от dalya_night на 18.02.05 01:55.



Тема Re: сдравконови [re: koroviev]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.02.05 02:01



стига си го повтарял, защото тук четат и разни малограмажки на по 14-15 и т.н. години и току виж взели на сериозно , че БГ мъжът е точно този умствен, емоционален и телесен лилипут....



Тема Re: сдравконови [re: dalya_night]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано18.02.05 02:04



ако БГ мъжа беше друг, тогава бг мъжете щяха да гласуват за друг.

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive

Редактирано от koroviev на 18.02.05 02:06.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.02.05 02:07



ако съм ти сестра, бих се загубила из триуменето дали да те вържа в мазата, дали да те орева жива , или да ти вдигна паметник на търпението....
пиша ти го с най-добри чувства, презирам описаните от теб експортни типажи дълбоко и допускам , че ти е коствало много усилия...
аз съм неспособна на такъв подвиг-да съм го излежала вече, )
дано да си е струвало за теб



Тема Re: сдравконови [re: koroviev]  
Автор the Goddess (nasty again)
Публикувано18.02.05 02:15



[ще повърна]



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор вeceлo чaйничe (с много захар..)
Публикувано18.02.05 06:30



Аз съм се омъжила за българин.
Щеше да ми е по-лесно ако го бях маправила за чужденец.
НЕ СЪЖАЛЯВАМ ОБАЧЕ, поне не и извън нормите ;)
Детето получава двойно гражданство, Европата си става допустим лукс, чужденците имат различно съзнание - те дори ти бутат издръжка насила ако стане нещо и се разделите.
Детето става билингв /май така се пише/. Поне 2 езика ако не и три!
По правило чужденците не работят на автомивка, в КФС, в магазин....т.е. имат по-стабилни доходи.
И всичкото това от лични наблюдения ги поша.
Сега.
Българите си ги харесвам.
Но така се случи, че се събрах с българин, това е положението, чужденец /подходящ/ не срещнах!



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано18.02.05 09:21



Направо са адски задръстени, добре, че дойдоха тук да им отворим очите



Тема Ами…общонови [re: °Melissa°]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано18.02.05 09:57



взето – да! Поне тези чужденци, с които съм имала нещо общо. С възпитанието си, с отношението си към жените – на мен лично най-много ми харесва зачитането на правото ми на избор, с по-високата си здравна култура и култура на общуване. Ако чужденец неволно се блъсне в теб, например, никога няма да се “извини” с нашенското “Оппа-а!”,или да излиза от кенефа, гордо и бабаитски закопчавайки си дюкяна в общото помещение, или пък да се дръгне по топките на публично място. А парите никога не са били причина един мъж да бъде по-привлекателен за мен, даже напротив, ама все едно – знам, че няма да ми повярвате.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Maтa (тиква)
Публикувано18.02.05 10:00



Не съм съвсем съгласна. Не можеш да отречеш, че има разлика между ориенталското възпитание (възприемане на жената) и западното такова. Виж им законодателството и всичко. Разликите никак не са малки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.