Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Много добра тема...нови [re: °Melissa°]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано18.02.05 01:00



Доста точни са наблюденията ти, признавам, Мел.

Добавям само още нещо в графата "чужденци". Шокираща се оказва (понякога) и огромната разлика в темперамента.

НО! За да не излезне, че си правим самореклама на българското : имам достатъчно на брой познати и дори много близки приятелки, които са омъжени за чужденци. Някои от тях имат прекрасни бракове отвъд Атлантическото блато и мъжете им са едни истински съкровища. Така че - нека не бъдем крайни.

Хареса ми да прочета забележките ти към БГ-мъжете. В 10-ката са.


Digitally Yours!

Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано18.02.05 01:03



Мога само да те съжалявам, че не можеш да си ги подбираш по-внимателно. Странно ми е как все на нехигиенични налиташ. И кога разбираш, че са нехигиенични? Когато почнеш да им правиш свирка и им залапаш неподмития кур? Аз лично в момента в който видя една жена и се озова на по-малко от метър от нея съм наясно дали с е погрижила за себе си. А ако два пъти имам вътре в себе си забележки за нея просто не можеш да не вкараш в нейното легло дори с топ.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Cлaдka_лимoнka (сочна)
Публикувано18.02.05 01:09



Не само до възрастните мазни чужденци седи като статуетка някоя млада българка.... Нима до наште мъже не се кикерчат същите госпожици, надяващи се да намажат нещо.....Парите като фактор за желание съществуват както сред чужденците така и сред българите...Но ми се струва, че чужденците омайват и привличат именно с това, че са чужди... говорят на друг език, имат друг манталитет, любопитен ти е начинът им на живот, привлича те непознатото и далечното в тях.... и точно това, че чуждото е по-вкусно и сладко навярно привлича до такава степен.... Само догадки.. аз нямам кой знае какъв опит с чужденци

" Сега все едно аз съм Хан Соло, ти си Чюи, а тя е Бен Кеноби и сме в скапания бар"


Тема Re: Много добра тема...нови [re: Ghostwriter]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.02.05 01:14



Не искам да съм крайна, напротив, чакам да ме убедят колко са по-добри чужденците, затова и пуснах темата

сигурна съм, че имаш познати с щастливи бракове отвъд океана.. но помисли си колко повече са щастливите бракове в нашата мила родна страна....

твоите приятелки явно са били умни жени и са знаели как да си направят браковете щастливи и мъжете - съкровища. Далеч съм от мисълта, че едната любов прави това.. тези неща са до време. Евала на мадамите

Иначе за темперамента си прав - на моя никой не издържа .

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Много добра тема...нови [re: °Melissa°]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано18.02.05 01:28



А всъщност колко са щастливите бракове в нашата мила родна страна? И колко години трае щастието в тях? И в какво се изразява то?


Digitally Yours!

Тема сдравконови [re: °Melissa°]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано18.02.05 01:34



ако пуснеш анкета насочена към българската жена - "решихте ли да емигрирате надалеч от БГ след като Здравко спечели ББ", вярвам, че ще намериш отговора на въпроса ти.

пс. мисля че беше неоспоримо доказано от целокупната СМС-ваща нация че това е "мистър БГ Мъж"

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive

Редактирано от koroviev на 18.02.05 01:42.



Тема Re: Много добра тема...нови [re: Ghostwriter]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.02.05 01:38



идеята ми беше, че със сигурност не са по-малко от тези в чужбина, напротив, там се развеждат много повече..

щастието в един брак е нещо, за което и двамата трябва да се борят, много зависи дали им стига до акъла (и на двамата), че то е нещо, което не пада от небето, а трябва да се постигне.. от тази гледна точка, по-хубаво е хората да се разбират и да нямат културни и ..:) темпераментни различия.

естествено, това далеч не обобщава всички. зависи от съответните хора, и може да не зависи от това, от къде са..

но ние много задълбочихме темата.. колко време съществува брак в БГ, колко в чужбина, не е толкова важно. Просто ме боли, когато български девойки се женят за чужденци, според мен няма да намерят по-голямо разбиране при тях.. което директно означава, че често могат да се чувстват нещастни, а дори да не могат да бъдат разбрани

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: koroviev]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.02.05 01:40



сори, ама не съм гледала нито един епизод на тая тъпотия и дори не го знам как изглежда тоя здравко, за да се изкажа

дай малко повече инфо плс, че така не мога да се включа в диалога

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Много добра тема...нови [re: °Melissa°]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано18.02.05 01:43



Проблемът е в самите девойки и в неспособността им за преценка. В по-редки случаи е резултат от това, че са били притиснати до стената и са готови на всичко за заветния паспорт. Или са си просто меркантилни, но такива са и мнозина от "бръмчащите" по българско.

Мисълта ми е, че при наличие на сиво вещество, но и на късмет - бракът с чужденец може да е поне толкова удовлетворяващ, колкото и с българин. Въпрос и на нагласа, на способност за приспособяване и...и...и...


Digitally Yours!

Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано18.02.05 01:48



здравко е тъпото парче за които нацията е гласувала да спечели мноо пари.
ако не си гледала сори - трябва да се види за да се повярва. необяснимо е с думи :)

както може би се сещаш - в предаване където нацията гласува кои да остане (смсваики с/у другия) печелят тези които мязат наи много на гласуващите за тях (нацията :). съответно здравко е олицетворение на БГ Мъжа.

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.