Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор FrannyGlass (махмурлийка)
Публикувано17.02.05 22:22



Ей, Roxana, я се стегни!Вместо да търсиш под вола теле (съперници), махни с ръка и давай напред. Бъди мъж, дет' се вика!!!



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.02.05 22:25



Момент, защо никой не пита за причината, поради която бг жени и момичета го правят?

Чат? За пореден път? Ок...и аз ще чатя...на подобна тема както и на много други всички се правят на приятно разсеяни и дигат стойки.


Аре у лево...хареса ми тоя лаф.

Който кАдето....ОТкАдето.... и накАдето.....

Щото ми е писнало щото е по-лесно...аре да сме прости щото така е по-лесно а?

Да си прост и да се правиш на луд за истините в живота е патент на българина...ох, sorry, на българката..на кой ли всъщност? Дали да ударя на националното? Или да наблегна на културата и закваската? Което е определено по-трудно и ще ви накара да се гърчите от болка...ще се почувствате лично нападнати.....


Както вече се случи някой да хвърля нападки де!
Никак не е приятно да ти правят емоционален и социален разрез. Знам!

Аре ся кой се позна!

И къде и в какво, та така се скочи...по реакцията ще ги познаеш, господи....



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано17.02.05 23:25



Не съм си имал работа нито с немци нито с англичани, но съм познавал две или три англичанки. Определено отношението им към мен беше по-сърдечно отколкото на родните ни българки и нито една от тях не започна да ме разпитва с какво се занимавам, колко изкарвам и дали живея в собствено жилище. Интереса, който беше проявен към мен си беше интерес към личността а не някакви други игрички.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор Do the Funk (лидер)
Публикувано17.02.05 23:28



ОСНОВНО ПРАВИЛО: БГ МЪЖ НЕ ГО ЗАКАЧАЙ ЗА ПАРИ!!!!

НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ПРАВИ РАЗХОДИ!!!

НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ПОЕМА ОТГОВОРНОСТИ!!!!!!!!
НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ИМА ДЕЦА!!!!!!!!!
НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ИМА ВРЪЗКА, ИСКА САМО ЕДНОТО ЧУКАНЕ НАБЪРЗО....АКО МОЖЕ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ.....И АКО МОЖЕ СЛЕД ТОВА ДА СЕ ИЗПАРИ!!!!!!!!!

Общо взето може и да се окажеш права,но нали има и някъв процент б.г мъже
за което горното не важи.Ами хвани си такъв,ако вече не си хванала и си О.К
И забрави да споменеш,че освен че искат да се изпарят и без кондом ами и на всичкото отгоре искат и да свършат в устата,какво безобразие само,а?

All rights reserved


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: FrannyGlass]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано17.02.05 23:43



Тя не може да е мъж, тя е нещо като..."общочовек"
Търсач на общочовешкото в мъжете и жените. Много благородна мисия.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор M! (unique)
Публикувано18.02.05 00:10



Искаш да ми кажеш, че някои чужденец няма да иска да наебе някоя хубава българка? Или че чужденците са "по-качествени" от българските мъже по отношение на тези неща, които си изброила по-горе? Да? Това ли искаш да кажеш? Или пък си попадала на частни случаи, които са те издразнили със своето поведение, та дай сега всички под един знаменател да слагаш? м? Така ли е?

Не пиши глупости.

Be free and open and breezy! Enjoy! Things won't get any better so get used to it.


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор gazibara ()
Публикувано18.02.05 00:27



Абе, моме, според теб има ли на тоя свят ОСТРИ българи? Или изобщо остри мъже?
Или и по тебе има само тъпи ръбове.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано18.02.05 00:28



Не съди по няколко папардаци че всички са такива . Общо взето обаче чужденците мъже тук ж БГ . са гола вода за разлика от жените чужденки Аз тях си ги харесвам .....
..... има и много точни и готини мъже чужденци тук . Но не и италианци или гърци . Италианците на юг от Рим са пълна измет по лоша и от араби , а гърците са признати като най смотаната и задръстена нация в света ...за американците нямам думи . Досега не съм чул някоя Бг. да ми каже че е влюбена в такъв :))))
Познавам обаче англичани които ме кефят . Моите познати половината се изпоомъжиха за чужденци . Това което ги привлича е относителната сигурност в чужбина . Имам една позната . Приятелят и е французин . Дребно момче не е дори красив обачееееее......Този пич ми върна уважението към Франция и французите

" Nulla dies sine linea ! "


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Fredy]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.02.05 00:43



ами аз не мога да разбера ти къде ги намираш тея жени, сериозно..

между другото, наскоро бях пуснала пейст на мой разговор с немец, който живее в англия.. момчето е силно, и неприятно изненадан какви били англичанките, цитирам: 'освен че са дебели, и постоянно се наливат с бира, постоянно си търсят мъж с пари'.

нещо, което и мен изненадва, но ти го казва чужденец със средни доходи.., поради което той не може да си хване нито една приятелка там.

А българките те питат с какво се занимаваш, и аз бих те попитала, защо не - има доста път да измине докато ти започнеш, АКО започнеш да си даваш паричките.. , все пак една жена също може да се превъзпита, както и един мъж..

както вече сигурно си прочел из темата, аз имам също чужденец (немец) за приятел, от 2 години. Вярвай ми, толкова нерви не съм изразходвала в нито една от връзките си с българин. То не беше

-да го науча да ми носи сака, който е 2 пъти по-голям от мен и е близко до акъла, че сама няма да мога да се оправя, то не беше

- да му обяснявам да не си събира остатъците като ходи на ресторант и да си ги носи вкъщи, все едно няма какво да яде.. то не беше

- 'моля те не се секни, докато ям, някакси не ми е приятно'...

иначе човекът Е много възпитан - да, казва ми всеки път преди да започна да ям 'приятен апетит' и още малко на Вие ще ми говори.. е за какво ми е това, като ми се секне на масата? като не знае как да се държи с една жена? (което след като опитах и от двете страни, вярвай ми, българинът ако иска - ЗНАЕ как да го покаже, а един чужденец - не, колкото и да се напъва).

друга чуждестранна връзка имах с един австралиец - ако това, че имаше спластена коса, понеже не се бил къпал от 12 год. му викаш възпитание или хигиена, не знам.. оригваше се на всяка крачка, имаше си змия за домашно животинче.. прекрасно, а? мислиш ли, че ще го предпочета? по-скоро теб ще взема?

с тези примери искам да кажа - ИМА НАВСЯКЪДЕ жени, които искат да живеят добре и ако може да не се работи, екстра. Те не са само в България.
- възпитани господа има и в БГ, а ги има и в чужбина.. страхотни селяндури има пак навсякъде.. само че те не пътуват, а си седят по селата, затова не ги виждаш
- различията идват предимно от различните култури и традиции, от нищо друго.

Аз съм фен на изучаването на тези различия, естествено не само от тази гледна точка все още ми е кеф да бъда с моя човек. След 2 години заедно дори усещам как го правя българин, как иска да бъде като нас, защото му харесва свободата, начина на живот, това че можем да се веселим и нямаме такива задръжки. И този човек е готов да живее в БГ. А това, е нещо, което постига жената до него! (каза тя скромно)

В случая, докато той си намери работа, аз ще съм тази, която ще го издържа, аз ще съм тази, която го вози, аз ще съм тази, която ще следва всяка негова крачка, докато е способен да се оправя сам в държава, където не знае и една дума на съответния език.. това не бих му казала 'интерес към материалното', бих го нарекла по друг начин..

сега ще ми кажеш, че не всички жени са такива.. ами не са, но ще има все повече, така виждам аз нещата, оптимист съм

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано18.02.05 00:53



по-скоро теб ще взема?

В събота ще те попитам дали си държиш на думата и дали това е било предложение.

сега ще ми кажеш, че не всички жени са такива..

Може да ти се стори брутално, но точно в момента изобщо не искам да говоря за жени. Една поговорка гласи: за мъртвите или добро, или нищо...
А дали ще се намери жена, която да ме накара да се променя? Това е друга тема и нямам намерение да я обсъждам със всяка, още по-малко пък публично.

пп. Преди да ми кажеш, че ти не си всяка ще побързам да ти напомня, че изобщо не те познавам и ще ти кажа, че това е принципна а не персонална позиция от известно време насам.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.