Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: didata]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 19:53





кратко, ясно и точно..

искам да си имам един екземпляр и да си го изучавам

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Shining_ ()
Публикувано17.02.05 20:09



За по-добри мъже, които се имат за велики? Дай първо да ги открием, а?



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: svobodna]  
Автор didata (nova)
Публикувано17.02.05 20:11



не съм съгласна. може да е така при скандинавци, германци, англичани, така да се каже "по-стерилните" нации, но при останалите не е. или поне на мен не ми се е случвало. всички са се дърпали на тема презерватив...



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор didata (nova)
Публикувано17.02.05 20:16



ее, от един няма да научиш толкова, колкото от двама; от двама ще научиш по-малко отколкото от трима и т.н. и разбира се, е фундаментално да са от различни държави



Тема Re: а, права синови [re: didata]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано17.02.05 20:16



Така е, да, разни руснаци, поляци и други източно европейци, пък и не само, са същите мърморковци като нашите.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор M! (unique)
Публикувано17.02.05 20:27



По една случайност имам възможност да контактувам често с чужденци от различни възрастови групи. Не, не превъзхождат българите в нито едно отношение. Причината, поради която българските девойки "дават" на чужденци се крие в стремежа на родните моми да изсмучат каквото могат и да утолят жаждата си за пари и други материални облаги. Това е публична тайна в крайна сметка

Be free and open and breezy! Enjoy! Things won't get any better so get used to it.


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Do the Funk (лидер)
Публикувано17.02.05 20:30



Ако трябва да се правят сравнения между Българина и западните мъже,добре е да се правят по категорий,така би било коректно.Примерно богат млад мъж българин с богат млад западняк и т.н..Не трябва да се смесват категорийте петел срещу категория супер тежка.Не е честно.

All rights reserved


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Do the Funk]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано17.02.05 20:38



Даже и да смесим категориите само ще кажа, че с един чужденец никога не е толкова весело и забавно,колкото с българин. Нямат такова яко чувство за хумор.

От доста време не бях била с българин и сега разбрах колко ми е липсвало това да се смея с мъжа, който е до мен.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: svobodna]  
Автор FrannyGlass (махмурлийка)
Публикувано17.02.05 20:45



Много вярно!Това ми липсваше най-много във връзката ми с един холандец...Всъщност то не беше точно връзка, защото аз се дърпах през цялото време, докато накрая не си дадох сметка, че не мога да издържа нито ден в потресаващата влага на Амстердам. Пълни са с комплекси, сексът с тях въобще не е вълнуващ, постни са до смърт.Така се случи, че последната ми връзка беше с португалец - нямаше нито пари (за да не си помислите, че това ме е поблазнило), нито прегради да дойде в България. Отново не се получи. Културните различия са непреодолими!!!Когато се смеете или тъгувате на различни неща и започнете да си мълчите на чужди езици, ясно е че и двамата сте си чужденци един за друг...Така че - и аз съм за българското



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: M!]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.02.05 20:51



А ти защо намираш това за некоректно? Кой каквото могъл, завлякал. Ми и бг мъжете да дават...честно, тогава ще имат безсъмнен успех!

Ама не само са стиснати, а са небрежни, нехигиенични, смотани, самонадеяни и невазпитани. Не знаят как да ухажват една жена и после какво друго да правят с нея, освен да я ..на...бат. Нито знаят после какво да правят с нея, ако стане така, че тя остане в живота им. Живи примери в бг дирски phorum...."Любов". Там редовно питат защо някоя жена това, защо онова, та не са направили заварката.


ОСНОВНО ПРАВИЛО: БГ МЪЖ НЕ ГО ЗАКАЧАЙ ЗА ПАРИ!!!!

НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ПРАВИ РАЗХОДИ!!!

НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ПОЕМА ОТГОВОРНОСТИ!!!!!!!!
НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ИМА ДЕЦА!!!!!!!!!
НЕ ИСКА, НЕ МОЖЕ, НЕ ЖЕЛАЕ ДА ИМА ВРЪЗКА, ИСКА САМО ЕДНОТО ЧУКАНЕ НАБЪРЗО....АКО МОЖЕ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ.....И АКО МОЖЕ СЛЕД ТОВА ДА СЕ ИЗПАРИ!!!!!!!!!


Да ми логична причина да харесам такъв мъж, без значение с каква националност е!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.