Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано17.02.05 18:51



Не, не е, защото ги е страх, а защото не са толкова самонадеяни и не казват "абе, глупости, никога няма да свърша в тебе." Много се боят от нежеланите бременности и предпочитат да се пазят.

Имах една година и половина връзка със чужденец и си знаехме, че нищо няма да хванем един от друг, но пак го правехме с презерватив, защото аз не исках да пия хапчета и той нямаше възражения. Уважаваше моя избор.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Много добра тема...нови [re: Ghostwriter]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 19:12



аз май е време да се включа със собственото си мнение:

прав си и по трите точки, а сега ще ти кажа какво не харесвам и в двете страни, понеже съм пробвала:

в българските мъже не харесвам:

* самонадеяността, мислят си че като си покажат колата и една пачка и могат да имат не само всяка жена, ами всичко.

* самочувствието им не се гради на база интелигентност, а на материални 'ценности'

* далавераджийството - постоянно из главите им се въртят разни мизерии какво и по какъв начин да заобиколят и да излъжат някого

* склонността към безпричинен побой, нещо, което и до ден днешен не мога да разбера .. добре че съм жена.


Естествено винаги има изключения, за тях не говорим в момента...

В чужденците не харесвам:

* масата просто наистина не са толкова хубави колкото българските мъже

* много от тях се имат за повече от българите и не спират да го повтарят

* културните различия винаги са проблем, не техен, но са причина да не ги предпочитам

* не желаят да учат български, първо защото е труден, второ - защото е излишен за тях.

* в този ред на мисли, винаги очакват ти да се приспособиш към тях, а не те към теб.

* рядко биха дошли да живеят в БГ



Как да си кажа.. искам да мога да си крещя на български, да ме разбират какво говоря.. да няма културни различия.. НЕ искам да ми се секнат на масатаааааааааааааа!! ИСКАМ БЪЛГАРСКО!

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор Sa Mattanza (брутална)
Публикувано17.02.05 19:19



svobodna е абсолютно права за презервативите. Само нашите малообразовани магарета си мислят, че ако няма рани и гной значи е чиста
А за хигиена или сексуално представяне на чужденците е глупаво да се обощава.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор the Goddess (nasty again)
Публикувано17.02.05 19:21



не ги првъзхождат с нищо, напротив много по-далече са от нас, независимо колко интелигентни, красиви и богати са.
от българските мъже за мен по-добри няма и искам децата ми да са "чисти" българчета. може и крайно да звучи, но това си е мое мнение.




Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: svobodna]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 19:21



и аз имам и до момента, вече 2 години връзка с чужденец и нито веднъж не е проявил самоинициатива . Това е защото е пътувал по цял свят и с извинение е*ал много националности, т.е. психиката му вече е .. не толкова задръстена и не смята, че точно с мен ще му се случи...но реално, българките са непозната територия и затова е нормално да искат да се пазят

а аз ако бях на теб, нямаше да мъча човека. щом си вярвате, има начини да избегнеш забременяване, но тази тема няма да я почваме пак

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Maтa]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 19:25



стигат, стигат

а в западна европа също е пълно със селяни, те просто не пътуват, затова не се виждат.. но реално там дори нямат стимул да учат, защото и без да са завършили нещо, могат да печелят добри пари.

а възпитанието .. хм.. това зависи според мен от възрастта и вече много зависи от къде е въпросния чужденец

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: the Goddess]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 19:37



кефиш ма

а дори не са по-красиви

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано17.02.05 19:38



Точно там е работата, никога не ми е казвал, че го "мъча" и не ме е убеждавал да правя нещо, което не искам.

А сега съм с българин и всеки път си мрънкаме и се кандардисваме.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Shining_]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано17.02.05 19:41



мда, бисери в прахта, ама то пък не може всички да са еднакви, няма да е интересно

така ще имаме стимул да се борим за по-добри мъже

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: °Melissa°]  
Автор didata (nova)
Публикувано17.02.05 19:41



за мен лично чужденците са прозорец към света...предпочитам ги от чиста любознателност, нищо повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.