Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: бaт Пeнчo]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано20.02.05 23:08



Не е вярно. Работещите също раждат, не работят известно време, след което се връщат на работа и животът продължава

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Mopфиyc]  
Автор бaт Пeнчo (учи)
Публикувано20.02.05 23:11



Аз коментирах конкретната дискусия. Иначе не мисля че чужденците са с нещо по-добри от българите като психология и физиология. Както и обратното, и българите не са по-добри от чужденците. Защо не се мешаме е очевидно - ограничават ни държавата, морала и езиците (не ща да съм с такъв дето не ме разбира какво му говоря, и не мога да го командвам). Тези пречки обаче са малки и затова все пак има мешане. Аз познавам чужденки, на които не бих отказал, както и такива, на които бих се съпротивлявал дорде съм в съзнание. Ако не сме предубедени, надали бихме гледали по-различно на тях (включително и расите) отколкото на всички останали.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: бaт Пeнчo]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.02.05 23:17



Е да не започвам пак с оня цитат, прочети ЦЯЛАТА дискусия и ще видиш, че материализма е върха на аисберга.
Лично на мен обаче да ме възприемат като стълба към по висок стандарт, не ми е приатно.
Ако ще си плащам за секс и лъжи, по добре да си плащам само за секс.


Welcome to the real world

Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: svobodna]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 23:20



Аре пак зациклихте в шаблони и стереотипи.
Ако не е Roxana да ви ръчка, за къде сте бе хора!

АР-ГУ-МЕНТИ!

АРРР--ГУ----МЕН-------ТТТТИИИИИ!
АР---------ГУУУУУ------МЕН----------------------ТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!


ФАКТИ! ЛОГИЧЕСКО МИСЛЕНЕ!

АРЕ ОБЪРНАХТЕ МЕ НА КОМСОМОЛСКИ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.