Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано20.02.05 22:30



Това, което пишеш е много глупаво и няма нищо общо с темата.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано20.02.05 22:36



ти понеже всеки път плещиш по много .. а многото както знаеш се чете по диагонал, всички сигурно ще сме ти безкрайно благодарни да кажеш кратко и ясно (не повече от 5 реда)!! какво ти е мнението по темата..

сори, че не те разбират хората, но имай предвид, че никой няма чак толкова много време за губене да се опитва да ти вниква в нарочно сложния изказ, с който ти явно искаш да се опиташ да се самодокажеш .. просто обаче няма ефект.

просто кажи с две приказки мнението ти по темата и престани да се заяждаш с народа

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: svobodna]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 22:36



No comment.




Тотална липса на аргументи.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано20.02.05 22:41



Ама няма защо да прилагам аргументи, защото твоите бръщолевения не доказват нищо.

Какъв аргумент да ти дам в отговор на идиотско изказване като това, че българите щели да останат на цинагки и чекии? Това е изказване, на което само можеш да се изсмееш, а не да прилагаш аргументи.

Иначе ще ми е приятно да поспорим: ако имаш нещо разумно и по темата да кажеш, кажи го.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.02.05 22:41



Ще ме караш утре да препрочитам темата мнение по мнение и да ти давам линкове... но накратко, каза, че германеца бил по добър съпруг за една жена защото можел да и плаща билетите и да и осигури стандарт и т.н. и т.н..
Е това не е ли материализъм?
Защо някой трябва да ти плаща каквото и да е и да ти осигурява каквото и да е, ти малко дете ли си???
Обидите са достатъчно много:
Професионално ме засегна като ме набеди за хамалин.
Лично ме засегна като ми каза, че трябвало да ходя да се женя сега ако не искам да карам на чекии или циганки - без да ме знаеш познаваш или да си чувала даже нещо за мен.
Че и в това мнение пак се опитваш да обиждаш, да сегрегираш по полов прнцип и по този начин да провокираш.
Хайде да броим дали жени са против. На бас, че само мъже ще се възмущават!
Защо? Защото това не им изнася, не ги устройва, обижда ги и ги кара да се чувстват несигурни!

Против кое, факта, че единственото предимство на един партньор/партньорка от по напредналите държави е стандарта?
Все пак говорим за обобщен образ а не за конкретен човек от конкретна класа!
Е в общество в което още от гимназията малките момиченца въздишат по мутри само заради парите им какво искаш, признание, че са готови на всичко за пари и стандарт?
Моето мнение както казах и по горе е, че няма друго предимство чужденеца освен стандарта! Стандарт който тук може да доближат само малък брой хора, предимно от бившите властимащи (БКП), мутри - които едва ли са мерило за човек, мошеници, интересчии и пробивни далавераджии.
Е кажи ми ти, мъж от гореизброените, мерило за култура, обноски, отношение и светоглед ли е? Ти тях ли сравняваш с един чужденец представител на средната класа? Те ли са представата ти за български мъж?
Нормално е ако искаш висок стандарт, осигурен от МЪЖ да не искаш някои от изброените по горе, е да де ама все още са единици успелите по друг начин.
Най обидното е, че гледаш на мъжете като на стълба към един по висок стандарт!


Welcome to the real world

Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Mopфиyc]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано20.02.05 22:45



" Най обидното е, че гледаш на мъжете като на стълба към един по висок стандарт!"

Абсолютно си прав. Особено отвратително е, че има толкова жени, които разчитат на мъжете се за постигане на КАКЪВТО И ДА БИЛО стандарт и нямат никаква амбиция да се осигурят финансово, без да висят на врата на някой мъж.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Mopфиyc]  
Автор бaт Пeнчo (учи)
Публикувано20.02.05 22:54



Според мен е най-естественото нещо жените да са матерялистки. Помислете, как бихте постъпвали ако поне половината околен свят се чуди как да ви остиска виметата, да ви нащипе дупето, да ви забремени и после да му излижете пикалото. Трябва и ти да получиш нещо в замяна нали? Ако не искаме жените да са матерялистки, какво им предлагаме в алтернатива? Любов с неуравновесен (не знае какво иска), подтиснат (все западняците са му виновни) тип с непостоянни доходи (сменя работа на всеки 6 месеца) и склонност към насилие (включително психологическо - крещи, пише, заяжда се с всеки, който не е съгласен с мнението му)? Ако жените не са матерялистки, как ще подсигурят оцеляването на потомството?



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: бaт Пeнчo]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано20.02.05 22:57



Като работят.
Вместо да чакат някой да ги храни и да им купува парцалки, могат да ходят на работа просто.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: svobodna]  
Автор бaт Пeнчo (учи)
Публикувано20.02.05 23:02



Тия жени не щат да раждат деца, защото ги поставят в неизгодна позиция спрямо колегите им за издигане в кариера. Държавите с работещи жени имат рязко намаляване на разтежа на населението ... :))



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: бaт Пeнчo]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.02.05 23:05



Пенчо бре чети, Пенчо не чете...
Мисля, че помниш цитата... я прочети пак темата!
А сега кажи какво мислиш по нея.
А колкото до красивото описание което си дал, твърде частно и нихилистично е за да е меродавно за всички.
Виж последния ред е май разковничето - осигуряването на потомството, за него един чужденец с висок стандарт е винаги с предимство, все пак разликата в заплатите за нашия бранш тук и в Германия е над 10 пъти.
Но освен него, друго предимство има ли, това се питаше в темата.


Welcome to the real world


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.