Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се включа и аз с нЕкои съображениянови [re: Roxana]  
Автор Do the Funk (лидер)
Публикувано19.02.05 16:59



Само да те светна нещо жено,разбирам че си заблудена в очакванията
си,че жените ще избягат отБ.Г а за мъжете ще останат само циганки.
За сега се наблюдава такава тенденция,но в обратния вариянт.
Много повече млади момчета напускат България отколкото млади жени,
сигурно в пъти в повече..Задава се криза от липса на млади мъже в България
точно обратното на твоето твърдение,за теч на жени към запада.
Особедно в по малките градове жените остават без мъже....там положението
е изключително тежко..И всичко това е по данни на демографски статистици
а не от мои лични наблюдения.

All rights reserved


Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Mopфиyc]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 20:42



Сано да те светна....именно че е форум, но не е чат, нито място за постановки. Ако на някой му харесва да си налага личните въздледи и правила, нека го прави другаде.

ТУК Е ОБЩЕСТВЕНО МЯСТО...ПУБЛИЧНО МЯСТО ЗА ИЗКАЗВАНЕ НА МНЕНИЯ. АКО ТЕ НЕ ПРОТИВОРЕЧАТ НА ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА.......


Цитат:
"крайно глупавата теза и смешния начин с който се опитваш да ни провокираш. "

Това е твоето мнение. Имаш право на това. Поне обаче се обоснови. Едно голо, неаргументирано мнение....богато подправено с презрение, е точно това, което характеризира "ориенталския" българин. Да чудя защо е глупава тезата ми? Аргументи?


НУЛА! НЯМА АРГУМЕНТИ!


СЛЯПОТО ОТРИЦАНИЕ Е БЕЛЕГ ЗА СЛАБОСТ, ЗА ЛИПСА НА ЛОГИЧЕСКО МИСЛЕНЕ.


Ти пък си смешен. Мислиш си, че пола ти, че това, че си мъж, вече трябва да ме накара да подвия опашка? Без аргументи? Това някога се наричало патриархално общество. Думата на мъжа, без значение колко е глупава, трябва да е последна.

Много идеи не можеш да схванеш явно......не се и опитваш.....



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано20.02.05 20:53



Защо ли не мога да разбера какво се опитваш да ни кажеш? Може би защото съм тъп мъж.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: Ще се включа и аз с нЕкои съображениянови [re: Do the Funk]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 20:54



Можеш ли да цитираш някакси тези демографски и статистически данни ...защото аз такива не съм виждала, а вероятно и много други хора?

Или и това е изсмукано твърдение?


Боже, мъжете са готови на всичко, само и само никога да не признаят колко зле стоят нещата...или колко са жалки!



Фактите са срещу вас. по цял свят е известно това, което казвам на глас. Това, че тук на теб не ти изнася,



НЯМА ДА ПРОМЕНИ ФАКТИТЕ....А ТЕ СА ТАКИВА ОТ ХМ, ПОНЕ 10-15 ГОДИНИ НАСАМ....да не е и повече, а?


РАЗОЧАРОВАНА СЪМ...този клуб има огромни претенции, а дотук виждам само оплюване, но никаква логическа мисъл.

От което да си направя извода, че ако хм, един хм, такъв орган ти е развит, то той възпрепятства логическото ти мислене?



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Fredy]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 20:57



Защото не искаш.....не ти изнася......а и може би наистина си тъп...де да знам.

Ако те познавах, щеше да ми е по-лесно да правя предположения.

Ако не реагираш първосигнално, може би ще е по-лесно да говорим, а?



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Roxana]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.02.05 21:29



А твоите аргументи къде са?
Единственото смислено нещо от постингите ти остава материализма ти, останалото са преки и непреки обиди и добре облечен в думи сложни национален нихилизъм.
Когато казах, че тезата ти е глупава мислех точно това, глупава е защото от няколко частни случая вади генерални обобщаващи и крайни изводи... нещо което науката е отрекла още преди век два!!!
А ако не е провокация, тогава голяма част от думите ти са просто ОБИДИ!
Когато изказах мнението си ПО ТЕМАТА се аргументирах достатъчно за всеки средно интелигентен човек, когато се заяждат с мен, не считам за нужно да се аргументирам.
Мразя да се изтъквам, но нямам проблеми нито с културата си нито с междуличностните и междуполовите отношения, не страдам от липса на жена до себе си, както и от женски интерес, знам какво, как и защо искам от живота и най важното знам как да го постигна.
Остави менторския тон, спри да оценяваш всички по частните си критерии, спри да обиждаш и реакцията на постингите ти ще бъде различна.
А да, прочети в тълковния речник какво е значението на думата ИРОНИЯ, защото от писанията ти ми се струва, че не отбираш от нея.


Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 20.02.05 21:35.



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: the Goddess]  
Автор ln Rock (1970)
Публикувано20.02.05 21:46



YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!



Тема Re: чуждестранното ли е по-добро?нови [re: Mopфиyc]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 22:09



Сега да се уточним.
Къде видя материализъм? Или е необходимо да убедиш аудиторията, че съм материалистка, за да не се чуе неудобно мнение и да ббъда дискредитирана?
Сега добре облечен в думи Малко по-горе каза, че думите ми са нелогични и не знам какво. Хайде последно, какво точно имаш предвид? Непоследователен, неаргументиран, нелогичен си ти. Не аз.

Къде видя обиди? Нееееее


Ти взимаш лично към себе си моите думи . Ти си знаеш защо. ТИ се обиждаш....не чух друг да се е обидил. Жените деликатно се изказваха по темата и деликатно пускаха намеци в тона, който и аз държа.


Една жена да възрази?

Неееееее...не е!

Хайде да броим дали жени са против. На бас, че само мъже ще се възмущават!
Защо? Защото това не им изнася, не ги устройва, обижда ги и ги кара да се чувстват несигурни!


Точно тоя тип мъже, които визирам!

Ако почнеш да мислиш логично, ако спреш да взимаш всичко на своя сметка (което веднага те издава как се припознаваш в типовете, които се описват!) и ако заработят мозъчните ти гънки, които съм сигурна, че ги имаш, но не ги използваш рационално....


ЩЕ УСТАНОВИШ....КАКВО?
Познай от пръв път!



Тема Re: Ще се включа и аз с нЕкои съображения [re: Roxana]  
Автор Do the Funk (лидер)
Публикувано20.02.05 22:13



"Мъжете са преобладаващата част от емиграционния поток"
"57% са мъже, а 43% - жени"
"От всички мигранти 18% имат висше образование, среднистите съставляват 56% и под средно образование са 26%"
Изследването е реализирано върху извадка от 25 хил. души и обхваща населението на възраст 15 - 60 години.
2 По данни от извършената обработка на 2.5-процентната извадка от преброеното население към 1.03.2001 година. Направените изчисления са съпроводени с определени стохастични грешки и подлежат на промяна след окончателната обработка на данните от преброяването
Ама така е когато се изказваш неподготвена.Видя ли сега кои напускат повече.

All rights reserved


Тема Re: Ще се включа и аз с нЕкои съображения [re: Do the Funk]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.02.05 22:24



Момент.

Откъде е този цитат? Никакъв източник. Ти, разбира се, щом цитираш статистика, не може да не разбираш,, че източника е онова, на което се основава доверието....

После:

Изследването го е правил кой. Не се цитира. Пак неизвестно. Това и аз мога да си го измисля, ако така ми харесва.

Тва, което цитираш, е от 2001 г. Тогава не беше известно, че България ще влиза в ЕС.

Ако изобщо искаш да си обективен, моля те, говори логично. Несвързани и измислени приказки не сa в твоя полза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.