Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Закъсация!!!нови [re: agripina_]  
Автор Gangsta Baby (малко но зло)
Публикувано03.02.05 21:52



Не ти и трябва!Скапват рганизма ужасно,а и аз като пробвах какво-месец и половина не ми спря!!!!!!



Тема Re: Закъсация!!!нови [re: agripina_]  
Автор PARADOX69 (НАВЛИЗАЩ)
Публикувано03.02.05 21:53



Виж, ситуацията е неловка и е нормално да се притесняваш, защото ена бременност може да те постави в неприятна ситуация, като съчетаеш това и с неизбежното подсъзнателно чувство за гузност което съпровожда изневярата...мога да си представя че сега си почти сигурна, че белята е станала...но не се поддавай на такава тревога...всъшност вероятността да забременееш дори да се е разляло в теб и да не вземеш постинор е по малко от 1 роцент...така че си свиркай ...по-вероятно е да нямаш проблеми

"след дълго скитане попаднах на правия път ... и тръгнах обратно"


Тема Re: Закъсация!!!нови [re: Gangsta Baby]  
Автор agripina_ (пристрастен)
Публикувано03.02.05 21:54



Чакай,защо да не мога!Минали са някъде около 2-3 часа.Нали утре ще е дванадесетия час?



Тема Re: Закъсация!!!нови [re: agripina_]  
Автор wika ()
Публикувано03.02.05 21:54



аз също не съм,но по съвсемдруги причини,на мен ми е строго забранено...не знам мила...опитайи се поне горе долу да прецениш за дните,много ще ти е от помощ за решението

Внимание, набор '86 ВЗЕХА книжки!


Тема Re: Закъсация!!!нови [re: agripina_]  
Автор Gangsta Baby (малко но зло)
Публикувано03.02.05 21:56



Абе говора ти,че първото се пие до 72 часа след половия акт,а второто 12 часа след първото!



Тема Re: Закъсация!!!нови [re: PARADOX69]  
Автор agripina_ (пристрастен)
Публикувано03.02.05 22:01



Ех,сега ако ме цункаш и прегърнеш, ще спинкам ,като бебче.
Притеснявам се,че гърдите са ми понапращели и дали не съм хванала точно овулацията!То утре ако ми дойде, направо кеф,ама...

Редактирано от agripina_ на 03.02.05 22:04.



Тема Re: Закъсация!!!нови [re: agripina_]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано03.02.05 22:03



Шансът от описаното е абсолютно минимален, но и 0,0005% да е - пак ще седиш да го мислиш. Постинорът не е витаминчета, за да го пиеш с кеф, но :

а) ако не го използваш често

б) ако ще седиш да трепериш

най-добре си го вземи. Страничните ефекти като гадене са по-скоро изключения. "Дюрекс" са си много добри презервативи, ама това твойто "подхлъзване по одеалото" кой знае какво е било... Тоя пич да няма навика да си го заледява?

Аре и споко.


Digitally Yours!

Тема Re: Закъсация!!!нови [re: agripina_]  
Автор PARADOX69 (НАВЛИЗАЩ)
Публикувано03.02.05 22:05



С удоволствие ще те цункам и прегърна...ще си приготвя за всеки случай и специалния презерватив с арматура и цинков обков:)

"след дълго скитане попаднах на правия път ... и тръгнах обратно"


Тема Re: Закъсация!!!нови [re: Ghostwriter]  
Автор agripina_ (пристрастен)
Публикувано03.02.05 22:13



Ами,хайде де!Като сме по изгъзиците,а не си караме на мисионерската,ето кво става.
Напоследък много ме кефи на задна,но като са тесни креватите,нямаш теритоирия Ти остави това,но и леглото не щеш ли,да се разпадне.Така заскрибуца ,че се уплаших да не го строшиме.



Тема Re: Закъсация!!!нови [re: PARADOX69]  
Автор agripina_ (пристрастен)
Публикувано03.02.05 22:19



Кажи ми сега,на чие рамо да си поплача?Пак съм сама в борбата.Хайде,де!
Нали някой беше казал,че все си плачем поединично и си е така.
Ето защо може да си самотен,въпреки навалицата около теб,не смяташ ли?

Редактирано от agripina_ на 03.02.05 22:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.