Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема [i]Защо мъжът ...[/i]  
Автор Samarian (угаждащ)
Публикувано28.01.05 00:26



... обръща гръб след като е правил секс? Защото мрази да гледа шибани неща! Спомням си, че този лаф побъркваше момичетата едно време.
Честно казано, обожавам топлата, блаженно отпусната жена до мен.
Наистина ли има някой (от Вас мъже) който обръща гръб на партньорката си след секс? А дали няма и някоя жена?
Какво изпитвате когато играта приключи?



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор _fancy_ (джаста-праста)
Публикувано28.01.05 00:28



Жена съм, ама кво... Като спят мъжете! Изпитвам желание да целувам и гушкам, после да спинкам гушната

reality bites


Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор No_doubt! (червенокоса)
Публикувано28.01.05 00:32



Аз лично изпитвам остра нужда да се гушна до любимия...а ако той ми обърне гръб точно в този момент,когато аз се приближавам, сигурно цялото удоволствие,което съм изпитала от секса ще отиде на вятъра,вместо да се превърне в блаженство...за мое щастие към този момент все още не съм попадала на такъв субект...и дано не попадна,защото съм си една такава нежничка и чувствителничка



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано28.01.05 00:39



това с тага /i минава само в текста ... не и в заглавията
А лафа е стар и тъп... основаващ се на хиледите легенди за семейния живот


Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 28.01.05 00:40.



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано28.01.05 06:20



По принцип спим прегърнати цяла нощ. Е, верно че се обръщаме. Ако не сме един към друг - един зад друг, в повечето случаи има поне една ръка метната върху другия. Има и случаи, когато сме обърнати и двамата с гръб един към друг. Но... аз като спя, толкова дълбоко, не се усещам как се обръщам. Забелязала съм, обаче, че той не пропуска да ме гушне, ако има възможност.

След секс (ако е в леглото, в повечето случаи следва сън почти моментално) и двамата сме скапани. Зависи от момента, но ако аз поискам да се обърна на другата страна и му дам гръб, той се прилепва плътно към мен и почти ме "завива" с тялото си. Така спим. Като се обърнем, аз го "завивам" с моето и така. Не се сърдя, ако той иска да се обърне в позиция даваща ми гръб. Аз го прегръщам и си спинкаме. Така...



Тема Понякоганови [re: Samarian]  
Автор DVD ()
Публикувано28.01.05 08:50



когато ми е много топло просто не мога да понеса друго тяло залепено за моето - тогава се дръпвам малко на разстояние докато се охладя, но чак да обръщам гръб не!



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано28.01.05 09:24



Зависи от чувствата ми към мъжа. Това, че сме правили секс не значи, че трябва и да закусваме заедно.
Но иначе с любимо същество обичам да заспивам гушната. Обикновено мен ме гушват, аз съм с гръб и съм обхванала ръцете му пред мен, телата ни са в една и съща поза, а моето следва извивките на неговото (или пък е обратното ).
Случва се и аз да гушкам, но избягвам да го правя, защото направо си се катеря върху другия и се притеснявам да не го затисна.



Тема Защо ...нови [re: Samarian]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано28.01.05 09:50



мъжът обича да е с две жени ? - щото след секс той заспива, а жените си приказват

Обикновено заспивате, а ние сме жадни за приказки

Но мисля, че не е хич лошо да усетиш навиреното победоносно женско дупе в слабините си, прегръщайки жената зад гърба й и спускайки ръце по коремчето, унасяйки се в сладка морна дрямка

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: oтвopeнa]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано28.01.05 11:16



Абсолютно по същия начин спим и ние. И ако единият се отгъне, другият, дори и насън, го завива. Понякога чак се чудя как успяваме толкова точно да се наместваме.

А иначе след секс отивам в банята

Оооооо, да! Да ... да ... да ... даааааа ...


Тема Защотонови [re: Samarian]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано28.01.05 12:28



като се изцъркат резервоарчетата, за известно време ти идва акъла в главата и можеш да си го ползваш И е напълно разумно да се обърнеш с гръб и да се завиеш презглава, докато не се заредиш отново с празноглавие, неразумност и лъжлив-от-мерак поглед Иначе винаги съществува риск да тръгнеш да се спасяваш

______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.