Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано28.01.05 12:39



Зависи много от състоянието в което се намира дукът ми....Много обичам след секс да си хапна нещо вкусно...истински ми се услажда...След като си направя коремопълнежа заспивам блаженно в меките гърди на някой..(закръглен колкото да не е перфектен)...мъж...За това си падам по такива мъже...да меже да си похапваме след секс



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано28.01.05 13:24



Предпочитам да ми обърнат гръбче за да го прегърна,но след време ми се доисква и аз да си обърна моето за да ме гушнат



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор Killy-Man Jarro (Висок)
Публикувано28.01.05 13:44



Веднага след секс на мене ми става много горещо и започвам да се потя. Затова се отдръпвам, за да се разхладя, но след това се гушкаме, колкото време имаме.



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор Condemnation ()
Публикувано28.01.05 14:53



За да оставя някой в леглото си след секс значи съм сигурна, че няма да ми обърне гръб. Особено ми харесва усещането да търсим ръцете си, или пък да се събудя от усещането, че ме гледа и гали с поглед.

"Не можеш да знаеш какво е щастие ако никога не си бил нещастен... "


Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор songbird__ (минаващ)
Публикувано28.01.05 14:57



има една поза за сън /и не само/ лъжица се казва /поне аз така я познавам/ много готина, е обратна лъжица, дето жената е с гръди към гърба ми също е много хубава и няма нищо общо с шибаните неща



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор Psihichno bolen (nenormalen)
Публикувано28.01.05 20:23



kogzto naeba edna jena,meraka mi da e imam sekva.....nekak si mi stava bezrazlichna,no taka e dokato pak mi sa doebe,e razbriase prestruvam sa tam milvam gi celuvam gi ako mogat pak ebane...ama muje sme si...neshto shibano neiskam da go vijdam....

Doidoh,vidiah,naebah


Тема Да,нови [re: Samarian]  
Автор the Goddess (негова)
Публикувано28.01.05 20:26



някои обръщат гръб, тръгват си, защото вкъщи ги чака приятелката/съпругата....



Тема Re: Защо ...нови [re: Casper.]  
Автор PAGANEO (неверник)
Публикувано28.01.05 21:43



"Мамооо, какво направи щъркелът, след като ме донесе???"
"Обърна се на другата страна и захърка!"



Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: songbird__]  
Автор Niamh ()
Публикувано28.01.05 22:06



Тази поза ми е приятна само за 5 минути. Много ми е трудно да я поддържам по-дълго от това, поради явни разлики в габаритите. Виж нормалните лъжици спят много удобно, но по някое време и те писват. А за другото много мековата ми идва тая поза.

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема Re: [i]Защо мъжът ...[/i]нови [re: Samarian]  
Автор Niamh ()
Публикувано28.01.05 22:15



Като бях млада и незадоволена, хич не заспивах лесно и ако не съм заспивала е било точно затова. Тогава ако той заспиваше или обръщаше гръб ме беше яд, да.

Сега след секс заспивам ужасно блажено. Ако той не е пределно недоспал предишната нощ, отива гледа нещо, чете, хапва. Понякога и аз хапвам, колкото да заспя още по-блажено. И по сред бял ден ми се приспива след секс.

Гушкането и комуникацията си вървят във всеки възможен момент, така че вече не са нужни след секс. Абе, ще разберете вие един ден.

Ако съм с нов партньор/любов, първите няколко нощи изобщо не мога да заспя.

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.