Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пак за абортите или мамка им и мъженови  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано25.01.05 17:28



които правят деца, а после не искат да носят своята отговорност. Не ме нападайте предварително. Ясно е, че и жените са си виновни. Да, ама когато мъжа откаже да участва в грижите за детето и майката направи аборт, цялата тежест от това дело се стоварва върху нея. Колко мъже се чувстват поне малко кофти от това, че жените, които са забременили са изживели ужаса от това да убият собственото си дете? Не става дума като забремениш някоя да се жениш за нея, но поне трябва да си готов да поемеш отговорността към нещото, което си създал. Баси как гадно се чувствам!
Кажете, бе мъже, бихте ли се грижили за дете, което сте създали, макар и да не искате да живеете с майката или не смятате, че носите отговорност? И имали ли сте някакви угризения, за това, че приятелките ви са правили аборти? Ама честно.
Сори за негативната тема, ама като си говорим за кефове, нека и за другото.



Тема Не вярвам...нови [re: Maтa]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано25.01.05 17:58



някой мъж да си признае, че се чувства виновен/кофти поради подобни причини.

Горките не са наясно/не са информирани какво означава аборт.

Други не си представят, че когато правят секс, могат да направят бебе.

Много мога да пиша по темата, но не искам да развалям купонджийския дух на клубчето. А и не съм мъж.

За себе си мога да кажа, че не оставям грижата за собствената си контрацепция в чужди ръце.



Тема Re: Пак за абортите или мамка им и мъженови [re: Maтa]  
Автор _fancy_ (джаста-праста)
Публикувано25.01.05 17:58



Дотолкова се отвращавам, че без да искам си променям трайно мнението за свои приятели, които знам, че са постъпвали така. И дори по-зле - ако мое гадже ми сподели подобно нещо - ще е дотам. Крайна съм, но честно - така мисля.



Тема Re: Пак за абортите или мамка им и мъженови [re: Maтa]  
Автор dushichka (пристрастен)
Публикувано25.01.05 17:59



Мдааааааа със съжаление прогнозирам, че няма да получиш много отговори особено от мъже



Тема горката душичканови [re: dushichka]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано25.01.05 18:11



и нейните прогнози.
Ха! А сега си представи следният случай: тя е бременна и иска аборт, а той иска детето. Ха! Помисли върху това...



Тема Re: горката душичканови [re: Osogovetz]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано25.01.05 18:16



Виж, върху това не се бях замисляла. Дали може да осъдиш някоя жена, защото убива твоето дете? Ама това е друга тема, а ти отговори на тази.



Тема И какво?нови [re: Osogovetz]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано25.01.05 18:19



Помислих.

Тялото си е нейно, детето си е нейно, решението също.

Каква връзка има това с темата? Или той е решил да я върже като й направи дете... Обясни по-подробно, плз.



Тема Re: горката душичканови [re: Maтa]  
Автор dushichka (пристрастен)
Публикувано25.01.05 18:20



Аз ти казвам, че няма да ти отговорят много мъже, а тук ме набедиха за гадателка



Тема Re: И какво? [re: majemela4ka]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано25.01.05 18:22



Не е съвсем така, защото той участва с един сперматозоид. Я си представи, че той му е последният.
Не, ако говорим сериозно той има право. Това е и негово дете. С какво право тя може да реши сама да убие детето му?



Тема Така ли си (ни) представяш? [re: Maтa]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано25.01.05 18:26



Мъжете, имам предвид - всички абсолютно лишени от загриженост и съвест?
Между другото, вероятно много голям брой "спешни" бракове се случват точно заради това внушение спрямо мъжете, че отговорността означава да не си позволяват да откажат. Традиционното внушение че мъжете сме безчувствени и безотговорни и трябва да изпитваме вина заради това че сме мъже.

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.