Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: :))))нови [re: _fancy_]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано25.01.05 20:42



Аааа, да не набъркваме божествата тук, че те нямат пръст в тази работа.
Решението може да се сведе до една и съща схема. А начините за спасение са същите, както и в другия случай. Ако се бориш за помощ - то с малко повече наглост можеш да си докараш издъжка и от въпросния мъж за една нощ.
Защо тези мъже, с които сме по-продължително време да носят по-голяма отговорност за нашите очаквания от другите?



Тема Re: Данови [re: zaphod]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано25.01.05 20:44



Това е един съвсем уместен въпрос.

С времето се разбира дали мъжът, с когото си иска дете или не, както и това дали би поел отговорност или не.



Тема Re: като искаш хуй,нови [re: zaphod]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано25.01.05 20:45



баси....да го беше мислил по-голяма простотия надали щеше да измислиш. Че на теб кой ти е крив че не можеш да се "удържаш"

Това е все едно да си легнеш с някоя болна от нещо и после да ти кажат "Кой ти е крив"...на мен ми се струва че тогава ще ти е друга реакцията

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Re: Данови [re: bubata]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано25.01.05 20:47



Ако по принцип иска дете, но точно в "този момент" -не...малко трудно ще го разбереш.

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Re: като искаш хуй,нови [re: amante]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано25.01.05 20:49



Е, по тази логика, дай мъжа въобще никога да не свършва, защото ако се спука презерватива, пак той ще е виновен, че не се е удържал.




Тема Re: Данови [re: amante]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано25.01.05 20:51



Ако не е било ясно, че всеки момент до определен момент, не е бил подходящ, то наистина трудно ще го разбера. Но явно и няма да съм го разбирала съвсем.
А ако пък е бил лъжлив страхливец и е говорел просто на вятъра, то за чий ми е дете от такъв, който постоянно ще се отмята от думите си.



Тема Re: Кое решение? За аборта ли?нови [re: bubata]  
Автор _fancy_ (джаста-праста)
Публикувано25.01.05 20:51



Ако няма възможност, а пък аз имам възможност да изкарвам пари, ще ме замести до бебешката люлка, естествено :-))
А и не говорех за истински болести, а за усложнения, да кажем, поради които не можеш да си гледаш детето непрекъснато или пък да работиш, дори надомно.
Относно живеенето - така е, ама повечето хора няма къде да се върнат, трябва да заживеят някъде от нула, а това се сещаш, че е много трудоемко в такъв момент.
В крайна сметка законът трябва това да го уреди веднъж завинаги - биологичният баща поема финансов ангажимент - реална издръжка, тоест поне половината пари, които са необходими за отглеждането, и толкоз. Така мисля аз. А не след години да се влачи и да рони сълзи. Щото в повечето случаи бащите не искат да се виждат с майката, затова се дърпат. Но им домилява, когато е вече късно и хем са бащи, хем нямат дете.
Та в заключение - мисля, че ще сме единодушни, че най-добре да не се стига до дилемата с аборта.
Аз съм си малко крайна на тази тема - знам си го, но така де, докато само си лафим, всичко е наред, дано не идва на никой до главата



Тема Re: Данови [re: bubata]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано25.01.05 20:52



Е за чий ама вече като се е случило последствията са си изцяло за теб нали. малко е кофти да се учиш точно от такива грешки

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Re: като искаш хуй, [re: bubata]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано25.01.05 20:54



Всичко трябва да бъде предвидено. Но пък ако видиш че се е спукал презерватива пак имаш време за реакция.

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Re: :)))) [re: bubata]  
Автор _fancy_ (джаста-праста)
Публикувано25.01.05 20:56



ти направо си жена-мечта. постоянният ми партньор се е наслушал на моите теории и само дето писмено не е потвърдил, че ако стане някакъв гаф ще си поеме отговорностите. но обмислям да оформя едно документче за всеки случай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.