Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Глупости на търкалетанови [re: Maтa]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано25.01.05 19:11



Това е доста ограничаващо, особено за случаи като:
- забременяване след секс за една нощ;
- забременяване преди раздяла;
- забременяване от "ангажиран" мъж;
В случай, че детето е плод на грешка, а е било ясно, че такова не се планира, то защо е нужно да се уведомява мъжа, че даже да се иска и неговото разрешение.

А и от къде на къде някой ще ми ограничава правото на избор дали да махна едно дете или не. То е в моята утроба! Не в неговата. И ако към дадения момент имам причини и основание да не го задържа, то защо да нямам правото сама да преценя.
Най-малкото, в случай, че пък бащата иска това дете, а аз не, то защо трябва да му причинявам болка.

Вярно, че абортът е опасен за жените, но някои жени не могат да имат деца и поради други причини, независещи от тях.

Толкова ли е по-важно бездетието на една жена, отколкото живота на двама възрастни и едно дете?



Тема Re: Е, за това нямаме различиянови [re: 1984]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано25.01.05 19:11



Хахахахаха може би трябва да му е благодарна

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Излиза че той няма изборнови [re: Maтa]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано25.01.05 19:12



Никакъв.
Ще бъде баща без да го е желал. Или ще влезе в брак, който също не желае, или ще се натовари завинаги емоционално с вината на изоставящия. Финансовата страна си е отделно.
Защото му е вменено "да подкрепя".
Не съм съгласен.

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема Re: Глупости на търкалетанови [re: bubata]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано25.01.05 19:15



Щото и мъжът е човек . Не бой се, де и без това точно такова решение не знам някъде да има, аз просто си разсъждавам.



Тема Re: процентътнови [re: Osogovetz]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано25.01.05 19:16



Ама не можеш да поставяш 90% от абортите в които мъжа не е искал детето срещу 10те % в които жената не го е искала....Не е честно. Аз пък знам случай в който мъжа е искал детето а жената е искала да направи аборт , но той успява успява да я разубеди и сега са щастливо женени и имат и друго дете. Така че? Не може твойте единични случаи да натежат на везната...

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Точно за това става думанови [re: Niamh]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано25.01.05 19:17



Че ни се иска.

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема Единствения...нови [re: 1984]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано25.01.05 19:18



избор е да обърне резбата! Да прави секс с мъже.

Мъжете не забременяват! Така няма да е емоционално натоварен завинаги и ще съхрани девствена крехката си душевност.





Тема Re: Излиза че той няма изборнови [re: 1984]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано25.01.05 19:19



Защо му е вменено "да подкрепя"? Защото дори и животните си гледат малките, докато сучат и майка им не може да ловува. А за брак никъде не съм говорила. И никой не го кара да бъде баща с целия му набор от качества, а просто да помага с едно единствено- пари и ако иска, с повече. А парите са, защото всеки трябва да си плаща грешките. Майката също ще плаща, защото основния товар все пак ще е върху нея.



Тема ти сега [re: amante]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано25.01.05 19:20



за процентите ли се хвана? :> Ти чете ли надолу какво съм писал?
Аз за натежаване не се боря. Целта ми в повечето спорове тук е, не да слагам тежести от другата страна на везната, а да накарам хората да погледнат от другата страна.

Относно случаите - не са мой, нито пък единични. За много и не знаем, понеже жената не е казала на никой.



Тема Re: Точно за това става дума [re: 1984]  
Автор Niamh ()
Публикувано25.01.05 19:21





Като ви се иска, какво ви спира?

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.