Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема хм.нови [re: kotaranko]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано27.01.05 08:25



Не вярвам, че след години ще му пука особено....
Животът си тече и хората рядко се връщат назад към миналото.

Qui scribit, bis legit.


Тема Може, обаче...нови [re: Mama Netty]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано27.01.05 09:36



...защо не се замислиш за горкото дете? Ами нали ще порастне и ще иска да познава баща си, тогава какво? За него ще бъде ужасен удар, че баща му не се интересува, не го е потърсил и най-ужасното - че е неизвестен

Някои жени са големи егоистки, като че ли децата са просто някакви играчки за възрастни

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Не си...нови [re: Mama Netty]  
Автор PARADOX69 (НАВЛИЗАЩ)
Публикувано27.01.05 09:49



Хихик
Глупавичък, но се уча
Уважавам мнението ти но примера със заминаването на другия край на света едва ли енай-често срещания:)...
Пак ще кажеш че съм глупавичък...но ми се струва че тази екзотична ситуация е горе-долу толкова вероятна колкото и онази на другия ден мъжът да забелее ненадейно от множествена склероза или да бъде осакатен от ниско прелитащ дирижабъл и тогава да му го спестиш от съжаление
Нали се сещаш че не говоря за тези случаи...?!?!?
И все пак помисли...в един от постингите си пишеш че мъжа трябва да сподели разходите за аборта или дори да ги поеме целите...с което съм съгласен...Значи отговорността за аборта трябва да е споделена, но не и тази за детето?:):) недей така защото какъвто съм глупавичък ще си помисля че за теб аборта е по важен от детето и това ще обърка предтсавите ми за живота тотално
Наистина има ситуации в които жената има своите причини да се скрие...но смятам че да твърдиш по принцип че това е правилното ... това е чиста проба наказателна акция спрямо мъжа...ама честно...не намирам логичното обяснение

"след дълго скитане попаднах на правия път ... и тръгнах обратно"


Тема Re: като искаш хуй,нови [re: zaphod]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано27.01.05 11:09



"Искрено и лично" е в една телевизия, тук просто се пускат теми и само понякога се споделя преживяно. Иначе аз си имам спирала и освен това спя само с мъже, за които знам, че няма да ме сритат като разберат, че съм бременна.



Тема Re: Сериознонови [re: kotaranko]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано27.01.05 11:14



Не разбрах защо мен питаш, но си мисля, че е възможно. Това обаче определено не е моето решение. След като детето си има двама родители, редно е и двамата да знаят за него.



Тема Re: Пак за абортите или мамка им и мъженови [re: Maтa]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано27.01.05 13:34



Аз мисля, че ако не му е времето на едно дете, по добре да бъде махнато. Заради него, и майката и таткото.



Тема Re: Пак за абортите или мамка им и мъженови [re: Sag]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано27.01.05 13:38



Аз за това въобще не споря. Аз самата съм правила аборт. Просто ми се ще всеки един от тези които решава да има свободен избор, непритиснат от обстоятелствата.



Тема Re: хм.нови [re: Mama Netty]  
Автор Opнeлa (страстна)
Публикувано27.01.05 14:05



Mama Netty, ти си мислиш, че с това да не кажеш кой е бащата правиш услуга и на бащата и на детето, ама животът не винаги се развива така, както ние си мислим и го предполагаме. Един ден може и двамата при подобен случай да не могат да простят на майката такова премълчаване. Сетих се за филма "Птиците умират сами" и колко гадно ми стана когато падрето разбра за сина си чак когато той умря. Можеше ли животът да се развие по друг начин и те двамата да си дадат много, а и майката и той също. Това е само филм, де, просто си разсъждавам.



Тема Re: Не разбира сенови [re: DVD]  
Автор Niamh ()
Публикувано27.01.05 14:29



Браво за това!

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема Re: хм. [re: Mama Netty]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано27.01.05 14:34



Е ти си върха . Представи си че разбереш че имаш дете за което не знаеш след години ? Какво няма да ти пука ли ?

" Nulla dies sine linea ! "



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.