Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Кое решение? За аборта ли?нови [re: bubata]  
Автор Aйшa (Айшето, бе!)
Публикувано26.01.05 10:23



Напротив, по-силен реализъм от това отдавна не бях срещала тъдява.
Тук се пропуска също и това едно наум, че голяма част от тези 100 хиляди аборта годишно се правят от тийнейджърки, заченали най-вероятно от някой кьопав и неориентиран бройлер, който е трудно още да се приеме за Мъж, и в който случай за каква отговорност изобщо може да се говори, за какво осъзнато родителство, издръжки и тям подобни... не ми е ясно.



- А ти - запитах го аз - спомняш ли си я често и с какво?



Тема мдаааа -нови [re: Maтa]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано26.01.05 10:24



четох, четох - и тъжно мога да кажа -
пичовете, великите ебльовци и отворковци от този клуб -
се изложиха -
мамини синчета, които още се крият под фустите не майките си - или се изнизват като пръдня из гащи - при всеки по-сериозен проблем...
скриха се като плъхове...


мъж да си -
не е само да вадиш патка -
ами и да стоиш зад нея...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Кое решение? За аборта ли?нови [re: Aйшa]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано26.01.05 10:28



За тинейджърките въобще не смятам, че има какво да се коментира.
Не само, че е абсурдно, но според мен е и идиотско, едно дете на 15 години да роди. Не стига, че ще съсипе собствения си живот, ами и живота на още едно дете, а че и на родителите си.
Редки са случаите, в които запазването на дете в юношеска възраст е довело до нещо смислено в бъдеще, и то определено не е само с помоща на бащата.

Редактирано от bubata на 26.01.05 10:49.



Тема Re: Пак за абортите или мамка им и мъженови [re: Maтa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано26.01.05 10:35



Пределно ясно е на всички, че когато се прави секс без предпазни средства може да стане бебе. Ако се получи, и двамата имат равен дял, никой не е "по-виновен".
Но според мен, трябва да се изхожда от факта, дали това дете ще може да расте щастливо и тогава да се вземе решение дали да се роди, а не да се ражда само, защото е заченато случайно.

И понеже жените са по-уязвими в това отношение, просто трябва да вземат нещата в свои ръце и да не разчитат на партьора, че ще ги пази. И да не забравят, че при "пазене" от типа прекъснат полов акт, вероятността да забременеят е 70%. Ако могат да поемат този риск, да си продължават така.

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Вижте сеганови [re: Niamh]  
Автор DVD ()
Публикувано26.01.05 10:37



Вярно че звучи егоистично, но това е мнението ми. Една майка е длъжна да се погрижи детето й да има баща.



Тема Сега ще кажа нещо, което малконови [re: вceзнaйka]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано26.01.05 10:42



ще те разочарова.Лесно е да се предлага нещо, което вече няма причина да се случи. Не ми бележи много, аз съм отвратително недоверчив човек, особено към мъже.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Това е синдроманови [re: razbiram]  
Автор DVD ()
Публикувано26.01.05 11:02



"що не се обади" - аз така го наричам. Това е валидно за почти всички българи - да се правят на пичове пост-фактум, когато вече е ясно, че нищо няма да стане...



Тема Re: DVDнови [re: DVD]  
Автор bubata (troy@)
Публикувано26.01.05 11:07



Както винаги с трезв подход, защитаващ собствените си етични норми.

Изключително много си прав за следното Със 100% сигурност не бих се грижил за дете ако не искам да имам нищо общо с майка му. , валидно е и не само за теб и според мен е правилно.

Едно дете трябва да се гледа с желание и няма нищо по-добро за него да израстне в нормална семейна среда, независимо от това, кои са биологичните му родители.



Тема Re: Това е синдроманови [re: DVD]  
Автор Aйшa (Айшето, бе!)
Публикувано26.01.05 11:09



Аха. А другият е "Дайте да дадем"

- А ти - запитах го аз - спомняш ли си я често и с какво?



Тема Re: Колко време [re: _fancy_]  
Автор DVD ()
Публикувано26.01.05 11:12



Значи баща ти е живял с теб 10 години... Хайде сега се опитай да сравниш от ена страна

един час физически усилия и няколко грама сперма

със от друга страна

10 години бърсане на дупета, сополи, водене по доктори, четене на приказки за лека нощ, купуване на дрешки и обувки и още един милион други неща...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.