Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 23.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема отказвали ли стенови  
Автор тибeтcka peпичka (Medle)
Публикувано19.01.05 03:08



на партныор, когото желате?
я кажете какво, кога, как, защо?
интересува ме темата, защото си дадох сметка, че поне за жените формата на "предлагането" има значение.

Aqui só aparece biruta


Тема Данови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор SlNNER (Dark RED)
Публикувано19.01.05 04:23



Отказвал съм.И то не веднъж.Тогава когато са замесни трети лица и едно действие би ги наранило, не си струва за едното ебане да скапеш по-ценни неща.
Пример: групов секс с най-добрата приятелка на гаджето, не е никак добра идея, въпреки че след 4тата водка изглежда супер примамливо.

Jesus calls me father


Тема Re: отказвали ли стенови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор чaeнo мoмичe (с много захар..)
Публикувано19.01.05 07:13



Единствено когато той е изневяра към друг....е, и много отдавна, когато вде още не бях започнала да правя секс, поради всеизвестна причина.
То реално друг повод за отказване какъв може да има? Ако е мейду колеги и това е в разрес с правилата, ако е между преподавател и студент....ако е между бест френдс /но стигне ли се до тук спукана му е работата/


Редактирано от чaeнo мoмичe на 19.01.05 07:15.



Тема Не ми се е налагалонови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано19.01.05 07:19



Причината да откажа би могла да бъде само една: ако имам постоянна връзка.



Тема Да, не веднъж при това..нови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор Pantera (spontanna)
Публикувано19.01.05 09:33



Определено, има значение как ще ти предложат. Аз лично сам отказвала на мъж, които страшно ме е привличал, едната от причините беше тъкмо неправилния му подход. А беше разкошен...едва се сдържах да не му се нахвърля първа, но поведението му беше като на уверен в своята красота мъж, които знае колко е харесван и желан, на когото не могат да му откажат, но ... не и от жени, които имат ценностна система за мъжете. Не е достатачно да имаш външна красота, за да успееш да прелъстиш една жена и да си добър в леглото. Нямаше дори нормален разговорен речник, не можеше да флиртува дори...а и след думите му..."Много ме кефиш, умирам да ми извъртиш една свирка. А после ще те чукам яко до като искаш"..., направо ми се доповръща от мъжката простотия. Е, такав мъж с нищо не може да ме вкара в кревата или да ме възбуди, колкото и перфектен да е
Отказвала съм и когато съм искала да предизвикам силен апетит към себе си, един вид като флирт-признавам си



Тема Re: отказвали ли стенови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано19.01.05 09:41



Безброй пъти, по много различни причини.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: отказвали ли стенови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано19.01.05 09:51



Не съм отказвал на партньорка, която желая. Досега. Сега... има поне две жени, които адски силно желая, но на които бих отказал ако зная, че става въпрос просто за пробване как съм в леглото или за връзка без никакви чувства.
За формата на предлагане не се бях замислял, но и тя си има своето значение. Своето, бих казал, огромно значение.

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема Re: Да, не веднъж при това..нови [re: Pantera]  
Автор Fredy (живачно отровен)
Публикувано19.01.05 09:53



Отказвала съм и когато съм искала да предизвикам силен апетит към себе си, един вид като флирт-признавам си

А не ти ли се е случвало да загубиш партньора в такава ситуация?

Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя.
Ежа ебать невозможно,
а гвоздя ебать нельзя.


Тема да, разбира сенови [re: тибeтcka peпичka]  
Автор angie_hell (да, бе, аз!)
Публикувано19.01.05 10:14



1) когато съм влюбена в друг, естетствено

2) когато освен сексуален интерес, не изпитвам друг към въпросния мъж

3) когато знам, че той е ангажиран

но във всеки от случаите съм допускала и изключения.

а относно фОрмата на предлагане, за която говориш... ами много ясно, че ако ми се говори на "маце", например, или изобщо не чува аз какво казвам/ искам, ще се оправя сам.



не вярвай в чудеса, разчитай на тях!

Тема Re: Да, не веднъж при това..нови [re: Fredy]  
Автор Pantera (spontanna)
Публикувано19.01.05 12:18



НЕ
Получих, това към което се стремих




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.