Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кажете за този прословут първи път!нови  
Автор glupcho (пристрастЕн)
Публикувано14.01.05 16:38



Не първия изобщо, а първия път с нов партньор. Имате ли страхове?
Дали ще ме хареса, дали ще го харесам? Сега ще поясня. Познавате се, говорили сте, но все още никой от вас не е надникнал да види какво има под дрешките.
Тези няколко първи минути притесняват ли ви? После ясно, ако сте се харесали, няма спирка, но преди това?
Помня как при един първи път се опитах да се намушкам бързо в банята и тъкмо бях решила, че съм отложила момента....и хоп, той се напъха при мен под душа. Всъщност беше доста ловка маневра, понеже с течаща вода по очите никой май не видя кой знае колко. А после вече не ни пукаше......искахме се.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от glupcho на 14.01.05 16:39.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от glupcho на 14.01.05 16:48.</EM></FONT></P>

Редактирано от glupcho на 14.01.05 17:34.



Тема Re:Охооооооонови [re: glupcho]  
Автор dushichka (пристрастен)
Публикувано14.01.05 16:45



тва на мене ми е комплекс - първия път с нов партньор
Първо не мога да се отпусна и да бъда достатъчно разкрепостена, колкото съм по принцип, изобщо притесняват ме сума неща, които не ми се изреждат. И най-голямото ми притеснение...да го кажа ли? Срам ме е. Нищо, ще го кажа Най-много се притеснявам, че след първия път секс той повече няма да ми се обади - глупаво, но си е в мене. Никога досега не се е случвало (чукам на дърво), но страхът си остава. Дори не е защото ще съм се влюбила и ще страдам, просто би било огромен бич върху самочувствието ми...............и всъщност много дрги неща. Ако можех да пропусна първите 2-3 пъти и директно да бъда такава, каквато съм си, но не става



Тема Re:Охооооооонови [re: dushichka]  
Автор чaeнo мoмичe (с много захар..)
Публикувано14.01.05 16:50



Towa ob6te wzeto e naj-golemiqt strah na jenite kato cqlo...gadna rabota. Na edn apriqtelka i se slu4i i be6e ujasno. Kak da q ubedi6, 4e ne e grozna ili 4e ne e dyrwo w legloto. Adska gnus! I si mislq po tozi powod, 4e e naj-dobre ako mujut e na mqsto da se obadi pone nqkolko pyti posle, daje da izlezne s jenata, pyk posle da si pliue na petite. Ili da kaje, 4e e bilo samo za seksa i 4e tq e wyrhyt, no toj ne iska seriozna wryzka. Razbira6 li, po-dobre da izluje.
Az bih izlygala.

izwinete za latinicata , i az ne q obi4am!


Тема Re: Кажете за този прослувут първи пт!нови [re: glupcho]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано14.01.05 16:53



Ами, неловко си е, колкото и опит, и километраж да си навъртял Вълнение, емоция, смуд, неловкост - нещо като пиле в калчища, но тогава се облягам на инстинкта и той си ме води, понякога затварям и стискам силно очи и се гмуркам, а като ме грабне вълната, гледам по гребена да сърфирам, въпреки че и водовъртежите не са за изпускане, но после много следи остават ... и все стълбите са виновни

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Кажете за този прословут първи пт!нови [re: glupcho]  
Автор bubata (shy troy@)
Публикувано14.01.05 16:54



Ако харесвам един мъж (не дай боже пък и да съм влюбена) и забелязвам, че и той проявява поне симпатия към мен, то не се притеснявам и не си задавам никакви въпроси - щом сме стигнали до там, то по-добре да действаме. Мисленето го оставам за след това.

Започна ли да се притеснявам, да му мисля много, много, то тая работа няма да я бъде.
Ако от първия път не съм отпусната максимално с даден партньор, то не мога да се отпусна и след това - напротив след това даже се спичам повече.

Дори понякога си мисля, че най-хубавия секс с даден човек ми е бил първия път, когато съм била с него.



Тема Re: Кажете за този прословут първи пт!нови [re: glupcho]  
Автор Shining_ (аз :))
Публикувано14.01.05 17:09



Притеснявам се за първия път ако ми пука много за някой човек. Тогава даже много се притеснявам и след някой и друг път се отпускам, ама преди това... Неприятна ситуация.

Ако не ми пука, не го мисля много. Но и е възможно след това аз да не се обадя

Еротично е, когато използвате перо. Первезно е, когато използвате цялото пиле!


Тема Re: Кажете за този прословут първи пт!нови [re: Shining_]  
Автор glupcho (пристрастЕн)
Публикувано14.01.05 17:39



Всъщност мислех само за най- първите минути, не за обаждането после , или пък за отпускането на следващия път.
Аз се отпускам още тогава, след няколко ласки. Но тези няколко мига ми са били винаги страховити. Ама пък и в това има някаква тръпка.



Тема Re: Кажете за този прословут първи път!нови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA - (DUM SPIRO-SPERO)
Публикувано14.01.05 18:05



оф абе да кажа че вообще не се притеснявам, ще те излъжа и то яко но може би интуицията ме води, де да знам, нещо като усетиш ли че е дошъл момента и двамата да го искате и го правиш па да става квото ще.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Кажете за този прословут първи път!нови [re: glupcho]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано14.01.05 19:32



Мда, притеснявах се. А той каза, че се притеснявал да не му залепя някой шамар. Баси, старомодния е.



Тема Re: Кажете за този прословут първи път!нови [re: glupcho]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано14.01.05 21:30



За мен първия път с някоя жена е почти винаги сякаш го правя за първи път през живота си . Винаги се чуствам малко странно Друг е въпроса че мога да забравя че ни е начало за минути , ако насреща има жена която ме кефи силно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.