Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Миризми и странни работинови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано05.01.05 11:36



Какви миризми харесвате............приемат се всякакви отговори. От бензин.........през разредители..........до бой..............примерно аз съм решил да окъпя следващата жена която ми мернат очите със бензин и да си я мириша колкото ми се ще.
Като малки също така ми е интересно кой каква храна е обичал да яде, за да си изградя по-добър профил за пишещите?
И въобще какви странности сте правили като малки?
Примерно аз се сещам за 2-3 мой странности.............по едно време ми беше приятно да душа ауспоховата миризма.........и редовно докато баща ми си палеше Волгата на времето........аз седях отзаде и миришех ауспуха.

Второо странно е че много обичах да си тегля пишката за да ми порасне- това на 2-3-4 годинки, защото се изумявах на баща ми колко му е голяма.........а моята защо е толкова мъничка .


Feel the desirE

Тема Re: Миризми и странни работинови [re: XищниK]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано05.01.05 11:41



аз седях отзаде и миришех ауспуха.


Това беше много еднозначно казано

Винаги забравям да кажа ,че черното на пантерата ми харесва(но това някакси междудругото:-)
...и мустаците и мустаците също

"Уроки са ме хванали-
Пукнали ,та се треснали!"


Тема Re: Миризми и странни работинови [re: GOMORRAH]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано05.01.05 11:42



Не бе бро, само го меришех..........не съм го лапал.


Feel the desirE

Тема Re: Миризми и странни работинови [re: XищниK]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано05.01.05 11:43



Нова гума и магазин за обувки. Ония, детските гумени топки. Понякога направо долепях топката до носа си, за да я мириша :)))
Аз бях едно добро детенце, не съм правила странни неща. Но майка ми казваше, че толкова съм била отнесена, та когато съм се хранела, съм оставала цели минути замислена, смучейки хапката в устата си ... ако, можеш - моля, тълкувай

Оооооо, да! Да ... да ... да ... даааааа ...


Тема Re: Миризми и странни работинови [re: _Sheherezada_]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано05.01.05 11:49



Тълкувам..............значи завиждам ти първо да ти кажа за теб ти..........принципно за мен, това че си хапвала бавно и спокойно........, че си оставала минути замислена докато поглъщаш храна.........ми говори че си спокойна и уравновесена натура...........аз съм точно обратното...........обичам всичко на момента.............ям като хала...........и с всичко съм така в живота.........неубоздан и див , искащ всичко на секундата........което всъщност е лошо............но сега се тренирам да съм търпелив............., замислям се върху идеята дори да спя с жена седмица две на едно легло.........без секс.


Feel the desirE

Тема Re: Миризми и странни работинови [re: XищниK]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано05.01.05 11:49



ей, нямаше ли такава тема едно време.
Обичам бензенови производни - ксилен, толуен, бензен. Ацетон, бензини, нафта (не чак толкова). На изгорял бензин.

Мирис на камамбер, синьо сирене, пармезан, бри не харесвам. Обичам мирис на пъпеш. От храните друго не се сещам. И на топъл хляб, ръчен.
И на ликьори. Мастика не понасям.

Обичам мириса на... хм... това, което всяка жена има между краката си, обожавам го. Обичам чисто женско тяло, без други миризми. И напоени с аромат бикини.

Обичам мирис на нови книги, на хартия, обработено дърво. И лакът, дето му се слага после.

Сантал също обичам. И хвойна. И на татул, понеже има перверзен аромат.
И още много други...

И аз си теглех пишката, но не ми стана по-голяма. Но ми се увеличи препуциума и преди няколко години ми писна, и го обрязах - твърде се претъркваше и пречеше.

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Сега и луданови [re: XищниK]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано05.01.05 11:52



можете да ме изкарате, обаче аз обичам да ми мирише на блажна боя, на гума – като малка дъвчех балоните, по това време гумени, на естествена кожа. Голям купон настава в обувен магазин като взема да душа обувките и чантите като ме зяпнат продавачките. Сетих се и за още едно идиотско нещо, което сега се чудя откъде ми е било, защото сега не е така – като малка обичах да ми мирише на градска канализация и стоях над онези кръгли метални капаци и … дишах. Миризмата беше доста подобна на морската всъщност, но сега не я харесвам.
За храната – до 15-годишна възраст бях отвратително злояда, ядях само няколко храни, повечето доста луксозни, за да се ядат всеки ден. Сега ям почти всичко, без мазно, тлъсто, кожи, кости, хрущяли, субпродукти. Имаше една тема за плодовете, по която не писах, защото обичам абсолютно всички без изключение.
Друго странно – бях твърдо убедена, че съм принцеса, но никой не знае за това, освен мен. Много неща са, но сега това се сещам.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Миризми и странни работинови [re: Osogovetz]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано05.01.05 11:54



Дааааааааааааа, евала Осоговец...........подсети ме, как успях да забравя.
Много харесвам миризмата на влажно местенце............такова чисичко.........особенно след оргазъм........се получава една специфична миризма...........мммммммммррррррррррррр

Хляб......... и аз като теб, за изгорял бензин.........казах вече.

Ами да ти кажа аз все си мисля че от моето теглене ............май прекалих да ти кажа., по едно време ти казвам се плашех докато се къпя...........направо си казвах- "Ауууууууууууууу мале какво направих"


Feel the desirE

Тема Ей тва е тонови [re: GOMORRAH]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано05.01.05 11:55



тъмночерното, за което говорех. На мама косата беше такава.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Миризми и странни работинови [re: XищниK]  
Автор CyberGene (с тоник)
Публикувано05.01.05 11:55



Боят какво общо има с миризмите? Той, боят, изгражда, не е да разгражда, той изгражда! Сега не ги бият, брат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.