Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: И прилага...нови [re: agripina_]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.01.05 21:21



Не се притеснявай за глупости, успокой се., няма да има редовна военна служба докато му дойде времето.


Feel the desirE

Тема Re: И прилага...нови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.01.05 21:29



Простено ти е да говориш глупости все пак и понятие от военна техника си нямаш.......но мъжете тука дето им знаят устите не ги разбирам.
Как ще защитаваш страната си с един Калашник бе, или с някой умрял Т-55. ..........то е смехотворно за някой който си има понятие от байна техника.
Представи си следната схема Един български кашик Пенчо и 3-членнен екипаж на танк Т-72, Наско, Ганчо и Петранко. на бойното поле в нощни условия...........то и дневни да са голяма разлика няма. А аз съм примерно във А-10, точно със едно натискане на бутон, дори няма нужда от това ако РЛС, или насочвача на самолета подържат Mild standart-шина и всичко е изпълнено "fly by wire", точно с поглед съм ги опраскал.....................ми ти знаеш ли че ще ми стане тъпо за Българите бе, дори няма да знаят от къде им е дошло................с една дума искам да ти кажа...............разбирам те, но не и за Българските стандарти, тук всичко е смехотворно.


Feel the desirE

Редактирано от XищниK на 03.01.05 21:31.



Тема Re: И прилага...нови [re: XищниK]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано03.01.05 22:42



Гледам, пич, че си доста отворен на тема военна техника - да, сега може и да е така, но имаше период в който и самолетите си фъркаха, и бронетехниката беше бол, и ПВОто бачкаше, въздушно-десантни войски се обучаваха, и ред специализирани звена, за които предполагам и не подозираш...
Като ви чета, си мисля, че от армия в БГ няма никаква нужда - без грам ирония или сарказъм... Безсмислена история, обречена кауза. А защо си го мисля - друг въпрос...
Сори за липсата на препинателни знаци...



Тема Re: И прилага...нови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано03.01.05 22:53



Аааааа е що ги урежда а???? Аз ако съм военен и вярвам в казармата, честта и пагона никога ама никога няма да уредя някой. Така не става!!!!

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Re: И прилага...нови [re: alex4o]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.01.05 23:01



Дори и по времето на СИВ, пак всичко е било зле., просто елементната ни база(Руската) е доста отежнена сравнение със западните аналози........прост пример- Бордова РЛС на МиГ-31- Кодово название Foxhound, състояща се от Радар с далечина на откриване на летяща цел тип Самолет със отразена площ 15-17кв.м, приблизително 100-110км, пригоден за борба със високо летящи цели тещи около 1030кг, заедно със антена- с фазово отместване и механично сканиране на лъча-тежаща около 650кг, част от бордовия РЛС..................при западния-американския му аналог цялата система е с 10-15процента по-добри характеристики, като тя цялата тежи около 600кг.................това е било още едно време..................а сега когато тепърва братушките се въоръжават със изтребители и хеликоптери 4-то поколение..............сегашните ни братушки са на 5-то.......със двигатели с променливи вектори на тягата.................така че какво искам да кажа.................тези дето са по танковете и по-бойното поле на земята за "отсвирени"


Feel the desirE

Тема Re: И прилага...нови [re: alex4o]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.01.05 23:18



А забравих.........пича дето е в Самолета трудно ще го свали ПВО.........наземните ЗРЛК и стационарни и мобилни РЛС се зашумяват много лесно......оня долу във визьора ще види един......."Пенис".... Докато получава една ракета в главата., а в най-лошия случай да пусне някоя мижава устаряла руска ракета C-75"Двина", или модификация "Десна", или супер модерната за 61-ва C-125"Нева"......за който са подготвени диполни отражатели и топлинни капани..........просто тези на земята нямат шанс срещу "Небесните ангели"


Feel the desirE

Тема Re: И прилага...нови [re: XищниK]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано03.01.05 23:32



Мно`о филми гледаш!..




Тема Re: И прилага...нови [re: alex4o]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.01.05 23:36



Не, просто не ми дадаха да си следвам мечтата, такава една майка като нашата Агрипинилка и сега ме е много яд...........в кръвта ми беше ..........това е за мен адреналин........карай ако още не съм закъснял живот и здраве ще си последвам мечтата.


Feel the desirE

Тема Re: И прилага...нови [re: XищниK]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано03.01.05 23:42



А бе и аз разправях, че по-високо от ръба на килима не скачам, и по-високо от жена не се качвам, пък се запознах от първо лице с ПДС...
`Наиш к`ви готини спомени си имам, ммм? А гаджорините във Филибето бяха луди по нас... Ех, славни временааа....



Тема Re: И прилага... [re: alex4o]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.01.05 23:46



А щом говориш така.............ти държал ли си стик на изтребител............усещайки как за тебе има примерно два двигателя по 12 000кгбф тяга.


Feel the desirE


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.