Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема девствена?:))нови  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано31.12.04 18:02



здравейте клубари и клубарки:)

първо нали знаете, не може да не ви поздравя за новата година.. напийте се здраво довечера, правете секс, хвърляйте пиратки .. всичко да е на 6 .

сега исках да ви споделя .. онзи ден бях на гинеколог, по простата причина, че аз от години наред никога не бях изпитвала удоволствие от секса, понеже ме болеше . аз честно дълго време си го приемах за нормално, давах си обяснението да речем, че съм тясна, и че вечно на мъжът му е явно голям и .. така си я карах.. с не много секс и без абсолютно никакво вагинанлно удоволствие..

на прегледа доктора ми каза още преди да ме е прегледал, че знае много добре какъв ми е проблема.. при първия ми път химената не ми се е разкъсала добре, и сега един вид съм си още девствена. Кво ще кажете?:))

и аз попитах.. ами да се е скъсала втория, третия път? .. ами не, каза докторът, тя само се разтяга и затова ти причинява болка. Разкъсва се при раждане, или ако искаш за 5 мин. мога да ти я изрежа..

абе някои от вас мацки, чувал ли е подобно нещо? да му се дам ли на доктора да ме поизреже или нещо ме баламосва да ми вземе още пари? нещо подобно да ви се е случвало или да сте чували??

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: девствена?:))нови [re: °Melissa°]  
Автор BOgat-beden (Alkohlik)
Публикувано31.12.04 18:04



ela pri bati u selo tia denove da te smaje

IMASH LI MANGIZI,SEKA KURVA TE KIRIZI


Тема Re: девствена?:))нови [re: °Melissa°]  
Автор Shining_ (аз :))
Публикувано31.12.04 18:08



Чувала съм за нещо подобно, но преди доста време. И за това не мога да гарантирам за достоверността на информацията.
Консултирай се и с друг лекар, ако те съмнява този.

Еротично е, когато използвате перо. Первезно е, когато използвате цялото пиле!


Тема Re: девствена?:)) [re: Shining_]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано31.12.04 18:14



здрасти ,

не че ме съмнява, ама се чудя.. понеже не ходя на пръв път при гинеколог .. пък никой досега не ми е казвал подобно нещо след многобройни прегледи.. пък този .. още не ме беше прегледал и каза диагнозата..

така де, и аз мисля, че ще е най-добре да чуя още мнения..

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: девствена?:))нови [re: °Melissa°]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано31.12.04 18:21



може да иска да те разпечата

извинявай ама наистина ми звучи смешно )))_



Тема Re:нови [re: °Melissa°]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано31.12.04 18:23



Никой не ти е казвал подобно нещо, а ти казвала ли си им, че те боли?



Тема Re: девствена?:))нови [re: °Melissa°]  
Автор LUPY (пристрастен)
Публикувано31.12.04 20:33



Спокойно :)
Това не са никакви глупости а действителноста :)
Такива неща стават постоянно :) Няма нищо страшно :)
Вместо да питаш тука неуките процети поне една книга за "Брака"
едно време така се казваха :))) там си пише :)
МОя съвет е да отисеш все пак на друг геноколог да видиш и той какво ще ти каже и ако потвърди просто се лиши от страданието :)


Тука в тоя форум има и простички хора не вярвай на всичко :))

_____________________________________
http://linuxbg.com


Тема Re: девствена?:))нови [re: °Melissa°]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано31.12.04 22:54



имах същия проблем преди известно време. При имане (полов акт), изпитвах силни болки, и ми беше дискомфортно. Отказах секса.
Подариха ми един ден Глайтгелен - Вагинален Овлажняващ Гел, и чудо стана - родих се за нови предизвикателства и нови страстни нощи.
Просто е прекрасно, мушнала съм го под възглавницата, за да ми е винаги под ръка в сюблимен момент.
Ако съм те заинтригувала, ми кликни, и аз тоз час, ще се притека на помощ.



Тема Re: девствена?:))нови [re: °Melissa°]  
Автор agripina_ (пристрастен)
Публикувано31.12.04 23:16



И аз ходих на доктор,когато дефлорирането ми продължи няколко дни и той ми каза,че остава още малко за да се разкъса хименът ми напълно. Имах една позната ,която беше забременяла девствена и при раждането я дефлорирали.Та случват се и тези неща.



Тема Re: [re: CondAmn]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано01.01.05 11:37



така де, попита ме дали изпитвам болка и ми каза, че най-вероятно е от това.. после ме прегледа и потвърди. просто наистина ми е странно, защо никой друг досега не беше ми казвал подобна диагноза

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.