Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови  
Автор VukEdinak (палавник)
Публикувано30.12.04 14:25



Привет на всички клубари!!! Весели празници !!
От скоро с моето гадже правим нещо много интересно!! Бях чел за тази техника някъде и решихме да опитаме...резултата беше зашеметяващ! Техниката се състои в едновременно масажиране на три точки..две симетрично разположени на един см. от клитора и перинеума ( точно между ануса и вагината).. И двамата бяхме изненадани от силния оргазъм който гаджето получи след около 10-тина минути..Всеки следващ път когато го правим така оргазмът идва все по бързо и е по силен!!! Когато четох за тази техника смятах ,че това е пълна измишльотина, така ,че приятната ми изненада беше мнооооого голяма!!!
Искам да питам дали някои от вас са прилагали подобна техника???



Тема чувал съм я тази техника, споделя ли са ми,че носинови [re: VukEdinak]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано30.12.04 14:31



упех,но с френдката нещо.....не става, тя не издържа докрай, върти и пр.
А ако през това време си позволиш да й погалиш клитора й (с език) става СТРАШНО!
Много хубава тема, поздравления!

Слово на Кърт Вонегът пред випуск 97 на Масачузетския университет


Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: VukEdinak]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано30.12.04 14:39



Аз малко недоразбрах за двете точки....бе G точка казваш?....Тогава тя като какъв го определя оргазъма вагинален или клиторен?



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор VukEdinak (палавник)
Публикувано30.12.04 14:44



Определя го като абсолютно пълен, тотален, като множествен оргазъм от клитор, вагина и Г- точка. Беше много изненадана защото изобщо не и се вярваше ,че ще излезе нещо!!
Техниката е малко трудна за мъжа - трябва добра координация и да се намери подходяща поза! Но си заслужава !!! Освен това е СУПЕР важно да не се докосва клитора, тъй като ако се активира клитора се блокират двете симетрични точки!!



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано30.12.04 14:45



И аз не схванах къде са трите точки. Ама че съм тъп счети. Дай един чертеж, бе човеко!



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: VukEdinak]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано30.12.04 14:47



Това за пръв път го чувам, я дай малко по-подробно, че не можа да ми стане съвсем ясно, а явно си струва да се знае.

И нека тази нощ да бъдем истински,
защото идва изгревът ...


Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!! [re: Maтa]  
Автор VukEdinak (палавник)
Публикувано30.12.04 14:53



Симетрично на клитора ..на около сантиметър от двете страни..а трета е точно между дупето и вагината..не е сложно , приятелю!



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: _Sheherezada_]  
Автор VukEdinak (палавник)
Публикувано30.12.04 14:54



Е прочети и предишния ми отговор и питай конкретно моля!! Така рискувам да се повтарям..



Тема Re: чувал съм я тази техника, споделя ли са ми,че носи [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано30.12.04 14:55



Нещо не разбрах, тя не трябва да мърда ли или какво? А да диша може ли?

И нека тази нощ да бъдем истински,
защото идва изгревът ...


Тема ами то си трябва АСЛЪ ЧЕРТЕЖ:) [re: Maтa]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано30.12.04 14:56



Представи си Клитора -отиваш вляво на 1см отнего и вдясно пак на един см от него(клитора). Това са двете точки,ок? Пиринеума не ми казвай,е не знаеш къде се намира? Пича горе визира мястото между ануса и вагината! което място затваря триъгълника

Слово на Кърт Вонегът пред випуск 97 на Масачузетския университет



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.