Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: УраааааОргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: kotaranko]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано30.12.04 20:17



Ами така си е ...винаги съм обичала КОлумбовците



Тема Re: ами то си трябва АСЛЪ ЧЕРТЕЖ:)нови [re: Bълчицa]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано30.12.04 20:20



Виж какво мило момиче....на следващата среща...вземи си...вълчо...клитора и трите точки и предлагам да ни демонстрирате....Явно ни трябва и практика не само теоря...ми така си е ...



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: VukEdinak]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано30.12.04 20:25



Хаха, ами ти не знаеш ли, че всъщност ТОВА е клитора.

Най-чувствителното място не е върхът на клитора, а под него И около него!

Ето, Лана_6, сега си прави изводи за многократни оргазми при мастурбиране!
Не ти трябва вибратор, не ти трябва нищо! И всеки следващ по-силен, докато се слеят, един след друг, един в друг.

Преди няколко дни Глупчо беше описала нещо подобно, но не като техника а като преживяване. Да, тогава пропуснах да й пиша, че при мен винаги е така!



Тема Re: ами то си трябва АСЛЪ ЧЕРТЕЖ:)нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Bълчицa ()
Публикувано30.12.04 20:28



Ти да не опита, че чак успя да се откажеш .



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: oтвopeнa]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано30.12.04 20:28



Не мила моя....това е друга точка която предизвиква клиторен оргазъм...и е на върха на срамните устни не на клитора...тези точки са отстрани...за това и на мен ми стана интересно.......



Тема Re: ами то си трябва АСЛЪ ЧЕРТЕЖ:)нови [re: Bълчицa]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано30.12.04 20:30



Не съм се отказала бе...и не съм опитала..просто предлагам



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: oтвopeнa]  
Автор Bълчицa ()
Публикувано30.12.04 20:30



Не е клитора. Когато те се уголемят, стават като 2 лещени зрънца...съвсем друго е.



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор songbird__ (непознат)
Публикувано30.12.04 20:40



мммммм размечтах се



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!!нови [re: VukEdinak]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано30.12.04 20:42



Много точно си го описал!

Моята схема на мастурбиране е подобна. Само че, аз засягам едновременно точка ПОД клитора и НАД него. Само с една ръка. Сега... като се замисля, става така: с показалеца притискам мястото точно над клитора (тоест ако си представите клитора като планина, натискам подножието на планината откъм корема), а със средния пръст масажирам в кръг подножието на планината от противоположната страна (някъде до дупката от която пикаем) като засягам отчасти и останалите страни в подножието, без да докосвам директно клитора. В такъв момент си усещам всички точки вътре, в зависимост къде докосвам отвън, се активира някоя точка вътре.

И да, оргазмът е невероятно интензивен. И мога да го оприлича на "вагинален", да!

Аз съм пускала тема за това, но в момента не мога да я издиря. По-късно ще го направя и ще ви пусна линка. Сто процента я помните!



Тема Re: Оргазъм без G-точка, клитор и вагина!!! [re: EЛИHAЯ]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано30.12.04 20:53



Хаха, ами ти не знаеш ли, че всъщност ТОВА е клитора.

Пропуснала съм да сложа ей тая иконка след това изречение:

Знам много добре къде е клитора, описала съм по-долу какво става, как и къде.

Исках просто да наблегна на факта, че на самия клитор се отдава прекалено много значение (на върхът), а около него не се "работи".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.