Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема УДОВОЛСТВИЕТО отнови  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано29.12.04 21:15



преобразяването. Тази тема зрееше в моята главица от доста време и след като малко прочетох от темата на Туистърчо или Жокерчо, реших че и е дошло времето да я споделя с вас.

Съществуват чат твари, които се забавляват неудържимо и изпитват истинско удоволствие от преобразяването.В опита си да се откъснат за малко от сивото всекидневие те нараняват, обиждат и отблъскват завинаги от чат общуването.
Такива хора се скриват зад никчето, иначе кроткия ученик или ученичка от първия и втория чин, започват да псуват като каруцари, компетентно обяснява или хока по психологически проблеми, представят се едва ли не за секс фурии, макар че едва ли знаят (момченцата) къде е на жената онова място и за първи път чува за ебането, а момиченцата като ги четеш и ти се замайва главата, толкова врели и кипели в активния секс живот.
Те са в състояние да ви свалят звезди от небето и в следващия момент, защото им се е влошило настроението им правят другите смешни и жалки. А как мирише на сяраааа.... Уффффф
Отдъхнете за малко. Не всички за щастие са такива психопатични типове. Урааа! Слава богу по-голямата част от чатърите са и най-готините и те се появяват в късния следобед. Най - атрактивните, най-големите майтапчии и най-големите веселяци, отделните разговори и теми се вливат в общ поток, където всеки изпробва остроумието си.
Стана доста дълго и ако ви е заинтригувало, дайте своите си мнения с радост ще дискутирам с вас.



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО отнови [re: вceзнaйka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано29.12.04 21:18



Нямам мнение по темата.........но несмяташ ли ..........че еленчо не е виновно...........тоя дедо мраз е за бой.
А ни знаеш ли къде е онова място..........и как изглежда отвътре.


Feel the desirE

Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: вceзнaйka]  
Автор Щykaтa (Щ-203)
Публикувано29.12.04 21:27



абе сякакви ги има. Щом тук могат да се реализират, и да вземат желаното за действително - моля, нека пишат, като е казал циганинът на жена си за малкото циганче " нек пита нек знай "



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: вceзнaйka]  
Автор Caфиa (далечна)
Публикувано29.12.04 21:48



Защо да се крият зад никовете?Човек не може да се скрие от себе си.И да се"скрият",пак ще са си те.В един момент ги разбираш-двойствената им природа-свалянето на звезди и свалянето на земята после.Такива хора не могат да те ранят.Радвай се на добрите събеседници!Пък другите...както казва Щуката-нека питат-"ще им се каже"(ако питат както трябва)
Колкото до преобразяването...Ти не обичаш ли да се преобразяваш?Да бъдеш един ден домакинята в семпла рокля и кърпа на главата,която да направи впечатляваща вечеря на любимия,на другия ден да бъдеш деловата жена в костюм и блед грим,на другия-палаво момиченце с плитки и закачливи фибички в косата,фатална жена в червено и черно,глезла в розово и дантели,спортно гадже в къси панталонки и прилепнало потниче...Различни образи.Всеки път обаче ще си ти,нали?




Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: XищниK]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано29.12.04 22:16



Е, хайде сега пък, нямаш мнение, айде де.

Тооо, еленчето, не е виновно, ама нали знаеш, все се намира някои да набие някого, да поотпусне схваналите си устни и други мускули от нервенето цяла година.

Ти на среща ли ме каниш или що?!?



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: Щykaтa]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано29.12.04 22:19



И отново извадка от виц, Щукичке. Като започнеш некои виц, вземи го кажи целия, да се насладим, да се посмеем.



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: Caфиa]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано29.12.04 22:27



ООООооооо, по преобразяване в живия живот няма равна на мен.
До обяд съм бяло пухкаво облаче, по обедно време леко се заоблачавам, аааа вечер да не си срещу ми, гърмотевици, светкавици, гърмотрясъци, огнени кълба и кълбета.



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: вceзнaйka]  
Автор HarvesterOfSorr (тъпанар)
Публикувано29.12.04 22:30



......................................................................................................

без коментар , щях да напиша нещо ама май забравих какво



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: вceзнaйka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано29.12.04 22:32



Е добре де.......всеки да си прави каквото поиска, но без да пречи на другите това е.......никой никога не може да ме дразни........това значи да призная че някой е по-силен...........обичам всяки човек на света.......всяка мравка.

Не ме разбра правилно.........питах дали ти си си виждала отвътре влажното местенце.........не дали аз.......или дали аз искам.


Feel the desirE

Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО от [re: HarvesterOfSorr]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано29.12.04 22:33



и на мен ми се случва често. Забравям си даже и името.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.