Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Бельо ...нови  
Автор asFARas (Confidant)
Публикувано27.12.04 15:13



понеже бельото ми е нещо влязло в главата та исках да попитам:
Носите ли го?
удобно ли ви е ?
кое предпочитате повече?
а материите?
за какви случаи какво носите?

Да нося бельо, но да си призная ми е много по-удобно без него ... за съжаление условията за сега не го позволяват да си джуркам без ...
иначе предпочитам шарените детски боксерки с колкото се може повече картинки и цветове ... но според случая нося и едноцветнно предимно черно плътно по тялото.

Мамо готов съм ... ела да ме запашеш


Тема Re: Бельо ...нови [re: asFARas]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано27.12.04 15:23



Когато съм навън го нося. Вкъщи обикновено го избягвам, защото ми пречи. Цветове- какви ли не- без розово и лилаво. Материи- само памук и подобни на памука. Всичко друго е запарващо и пречещо. Кройки- боксерки и полупрашки. Мразя ластиците на обикновените бикини. Май не се съобразявам много със случаите. Мразя, мразя, мразя сутиени с подплънки- това е измамно, нечестно и запарващо изобретение.



Тема Re: ей, това за сутиенитенови [re: Maтa]  
Автор asFARas (Confidant)
Публикувано27.12.04 15:29



нямам думи ...
илюзията е на макс когато се сложат и разни силиконови VS Teleshop shits


Мамо готов съм ... ела да ме запашеш


Тема Re: ей, това за сутиенитенови [re: asFARas]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано27.12.04 15:31



И после при свалянето, заедно със сутиена, се спихва и мъжкото достойнство на обекта на свалката.



Тема Re: ей, това за сутиенитенови [re: Maтa]  
Автор asFARas (Confidant)
Публикувано27.12.04 15:35



добра зависимост

Мамо готов съм ... ела да ме запашеш


Тема Re: ей, това за сутиенитенови [re: Maтa]  
Автор Aмфeтaминчo (Койчо)
Публикувано27.12.04 15:40



Като каза за сутиена и подплънките, се сетих за една колежка. Почва тя работа при нас, оглеждаме, кимаме с глави и викаме има си гърди(това е липваща част на жените при нас , как се падат все такива не е ясно). Но един ден за зла участ, изпаднахме в ужас всички - няма гърди.

Тези сутиени чудеса правят. За това викам да живееее силикона. По-добре той отколкото измам

Нямам думи да опиша, тялото и просто виж я........


Тема Re: Бельо ...нови [re: asFARas]  
Автор Cлaдъk_лиMoн (мушморок)
Публикувано27.12.04 15:44



аз само лятото спя без бельо.....иначе ми е хладничко..... напоследък наблягам на боксерките но иначе прашките,бодитата, бикините също преливат от чекмедженцата.....от всичко по много....всякакви материи...цветове......нямам спешъл модели за спешъл случаи ако това ти е въпроса...

Добре играя с глава и имам силен шут от 30 метра


Тема Re: Бельо ... [re: Maтa]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано27.12.04 15:59



Защо бе душаааааа? Аз пък завиждам на колежките с подплънките. Цял ден с цици, а вечерта ги перат и ги закачат да съхнат. И не им тежат плюс туй

И нека тази нощ да бъдем истински,
защото идва изгревът ...


Тема Re: Бельо ... [re: _Sheherezada_]  
Автор Aмфeтaминчo (Койчо)
Публикувано27.12.04 16:03



Не им завиждай. Повече ще те харесваме така

Нямам думи да опиша, тялото и просто виж я........


Тема Re: Бельо ... [re: Aмфeтaминчo]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано27.12.04 16:09



Ох ... просълзи ме ... смрък ...

И нека тази нощ да бъдем истински,
защото идва изгревът ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.