Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема секс в офиса??нови  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 15:46



според вас нормално ли е да спиш с колегите си?? ако да, нормално ли е след това да се правите пред другите, че нишо не е било? а ако да.. това 'професионализъм' ли го наричате??...

а да ви се е случвало .. въпреки че си траете за тези краткотрайни сексуални изживявания, да се засичате с хора, спали със същия човек..

аз имам чувството, че от 30 жени в моя офис, половината поне са ми баджаначки.. а това нормално ли е?? мислите ли, че това е нормална работна атмосфера? ние ли сме виновни или въпросната мъжка курва, която не знае как да си държи пишката в гащите, докато е на работа?? .. тая простотия не създава ли излишно напрежение на работното място?

при вас има ли такива изпълнения или само нашия офис се е превърнал в една отвратителна ебалня!!!

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор PARADOX69 (НАВЛИЗАЩ)
Публикувано18.12.04 15:59



Както всеки секс това може да е нещо, за което ще съжаляваш доста....ли пък нещо за което ще си спомняш със сладка усмивка, която никой освен теб няма да разбира....
в този смисъл няма нищо по-особено при секса в офиса в сравнение със всеки друг секс на малко по-необичайно място....независимо дали ще бъде в сервизните помещения на обществено заведение, или в колата или в малка стая в апартамент на твои приятели където уж си на купон, или в парка...
няма разлика...а приликите са много...винаги има привличане и изкушение на което не можеш да устоиш, винаги тръпката се усилва допълнително от мястото на което се прави и от усещането че се желаете толкова че задръжките са паднали до такава степен....

в този смисъл секса на работното място може да е хубав или лош както всеки друг...зависи от преценката ти и от подбора...както винаги
аз например имам само хубави спомени от секс на работното си място...макар че в единия от случаите част от изпълнението бе хванато от охранителна камера....и това беше одавна...много преди биг брадър:)...и все пак за тези неща се спомням само с хубаво чувство..защото са били непринудени горещи а и съм имал късмет...

струва ми се в твоя случай че ти изпитваш малко горичивина не заради самия секс в офиса, а защото проявяваш някаква ревност спрямо въпросния мъж...мисля че изживяването ти е било чудесно....и някак си не можеш да преглътнеш това че и други са имали същото преживяване с него:)...но това е част от темата за ревността за която е писала колежката Шехерезада в една от нейните теми....
така или иначе ще трябва да живееш с твоа....

И СПОКОЙНО...ЧОВЕК СЕ УЧИ ЦЯЛ ЖИВОТ...дори на това как да прави секс в офиса с подходящите колеги:)

"след дълго скитане попаднах на правия път ... и тръгнах обратно"


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано18.12.04 16:00



Я да караме подред.

Личният и професионалният живот трябва да бъдат разграничавани. Това не значи непременно, че в офиса хора не могат и не бива да се харесват помежду си, нито, че не бива да се чукат. Но трябва да се избягва всякакъв сблъсък на интереси! Шеф-подчинен създава предпоставки за такъв сблъсък, дори не само между двамата, ами и на гърба на останалите. Излишно е да ти обяснявам защо.

"Правенето" пред другите е една доста тъпа стратегия, но в твоя случай, човекът си пази "куршумите" за още баджаначки. Сигурно си схванала.

Виновни сте си вие. "Мъжката курва" яде баницата, вие я давате. Ваш проблем. Офисът няма да е ебалня, ако си правите труда да разберете с кого си имате работа. Ако пък не ви пука - значи няма нищо ненормално да бъде и ебалня. Стига "ебачът" да не прилага непозволени методи, като изнудване и някаква форма на насилие, няма значение дали физическо или психически тормоз.

Във всички офиси има подобни истории, най-смешни и жалки са случаите, когато всички знаят, а двамата замесени се правят на "щипнати".

Редактирано от Ghostwriter на 18.12.04 16:02.



Тема Re: секс в офиса??нови [re: Ghostwriter]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 16:20



мда, проблемът е, че точно шефът е въпросната мъжка курва..

а това, че като не казва, си осигурява още полови контакти ми стана ясно много бързо..

само че според мен, той ако е добър шеф, ще схване, че по този начин създава напрежение сред подчинените си .. което не влияе добре на работата... не мисля, че на някоя от нас й е било просто за едното изживяване.. аз лично винаги приемам нещата по-навътре.. което явно си е мой проблем

иначе тормоз не прави.. само тази психическа ... простащина, че едва ли не, всяка жена в тоя офис е спала с него

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса??нови [re: Ghostwriter]  
Автор .AMATEUR. (лидер)
Публикувано18.12.04 16:22



-"Мъжката курва" яде баницата, вие я давате"
Това ми звучи,все едно е излязло от устата на стара мома.
Никой не яде зелника или баницата.Удоволствието е взаимно
и не може да се говори за консуматор.
Що се отнася до мъжа който е изпоенаебал цялата им
фирма,включително и аврторката на темата,то явно той е
доста атрактивен и пич.

All rights reserved


Тема Re: секс в офиса?? [re: °Melissa°]  
Автор PARADOX69 (НАВЛИЗАЩ)
Публикувано18.12.04 16:25



Ако шефовете които се чукат с подчинените си се наричат курви:)...интересно как се наричат подчинените, които се чукат със шефовете си:):):)...отговори си сама:)

чуй съвета ми....!!! Не мисли за секса в офиса със шефа си....!!
Прави достатъчно често секс извън офиса с мъж който не ти е шеф и много скоро ще спре да ти пука с кого се чука шефа ти и къде:)....
ДИШАЙ ДЪЛБОКО:)

"след дълго скитане попаднах на правия път ... и тръгнах обратно"


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано18.12.04 16:27



Е, този вариант, който описваш, си е класиката в жанра... Той е направо като някакво клише вече...

Няма какво да се ядосваш, минало - заминало. Другият път ще си помислиш повече. И апропо, "шеф на място" не чука подчинените си. Съветвам те и теб да не налиташ на персоналните си шефове. Ако ще е мъж с положение - поне го търси другаде.



Тема Re: секс в офиса??нови [re: .AMATEUR.]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано18.12.04 16:31



Цитирам чужда терминология. Аз също не приемам лекото озлобление, което струи от нея, но не защото "шефът е атрактивен пич" и може да чука наред, а защото сама си е виновна.



Тема Re: секс в офиса?? [re: °Melissa°]  
Автор jazzica (непознат )
Публикувано18.12.04 16:36



Може ли да попитам дали се чукахте защото той беше насочил пистолет срешу главата ти или беше защото си го искала?
Предполагам че ще се чувстваш по добре ако не се прави "на ударен" а всеки петък иска списък с желаещите за другата седмица
Или просто факта че другите от отбора са то колежки пречи на професионалното ти "израстване"



Тема Re: секс в офиса?? [re: °Melissa°]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано18.12.04 16:51



Сигурно не само във вашия офис, сексът е по-чакан от заплатите. Тъжното е, че обектът на сексуални ласки е само един. Но като се замисля, на въпросният суперсексоMan ще да му е доста забавно и хубаво. ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.