Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: секс в офиса??нови [re: KlD]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 19:12



че е пич, пич е, ама не защото ни е минал всите .. просто е готин човек.. интелигентен, привлекателен и .. шеф.. което малко или много допълнително възбужда жените.. честно казано, съмнявам се, че бил имал чак такъв успех, ако не беше на тази позиция..

находчив и нахален... да.. ако някоя му отказва.. не се отказа от мен повече от година .. иначе вярвай ми .. другите направо по врата му се хвърлят.. той веднъж ми каза така: 'ако има мъжка курва, това съм аз. няма жена, която да ме е харесвала и да съм й отказал, дори и да не съм имал намерения да я чукам' ..

но и това не го прави пич!

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор Щykaтa (Щ-203)
Публикувано18.12.04 19:19



Отговорът му беше: всяка се надяваше че на нея намаше да се случи, и правеше страхотен секс, направо вика - се/ме скъсваше от ебане, и заради това ги уволнявах. На това аз отговорих ( моля да ме извиниш, не го мисля, поне не често ) - " Женски акъл - пачи кур".



Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.12.04 19:21



Много се клюкари в твоя офис явно. И първата реакция е - плюй докато не остане слюнка :)
Не виждам проблем да правиш с шефа или колегите секс:
Стига секса да не е на работното място.
Стига предварително да сте се разбрали какво правите - дългосрочно или краткосрочно планиране на връзка.
Стига да не е изнудване от негова страна.
Стига да изпитате ВЗАИМНО удоволствие от това, а не той да свърши за 10 минути и после да се обърне в друга посока.

Това бих си помислил аз преди да се хвана с някоя колежка... и не, още не съм го правил. Само флиртчета и мърсотиийки на думи Но не значи, че не бих го направил, ако има подходяща (а има. В служба с около 100+ жени сме само 2 мъже... гот, а?!), но перди всичко горните неща са ми като абсолютен минимум.

По долу казах, че не е пич този, който опъне двуцифрено число мацки. Че дори и да е шеф е още по-зле. Може да бъркам, а може и не. Всичко според зависи... но твоя си е вината, че не си се информирала предварително какъв човек е той. А ако си го направила значи всичко е наред.
До колкото разбрах си го проучила и си го поискала за един-два пъти... ей тъй да ти мине само Пък после клю-клю... ей туй е тъпото и гадното. Въпросното клю-клю на някоя колежка и гадното подмятане, и това, че другите колежки те гледат на криво някак.
Ама да не ти пука, покажи им, че не той те е чукал, а ти него примерно или пък е било по-невероятно между теб и него, от колкото между тях и него... Ако искаш да ги накараш да си излезнат от кожата де... :) Или пък нищо не прави, ако искаш да млъкнат по-скоро

Между другото приятно ли ти беше? Ей тъй, само да попипам... пък ако не искаш тук да отговориш прати една бележчица

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.12.04 19:24



Ей това имах предвид... нека е пич, ама не харесвам такива като него... поне да не се перчи деба... Ебал-ебал! Точка. Ако някой ми се похвали, че имал дву-трицифрена бройка и значи затова е готин ще му се изсмея... :)

Понякога чак срам ме хваща, че съм от мъжкия пол

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.12.04 19:27



Цяла година?! Това много или малко е при теб?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема не се ядосвайнови [re: °Melissa°]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано18.12.04 19:59



аз ако съм на тебе (ама първо да те питам само веднъж ли спахте?)
ако е така хич да не ти пука - все едно ама нищо не е имало (не знам дали умееш да си хладнокръвна и безразлична) никакво внимание, карай си работата и това е. Виждам, че го харесваш, но и той с това неговото хвалене - мъжка курва бил бла бла майната му - да знаеш един мъж би преглътнал негативна реакция спрямо него, скандали, ревности, въпроси (даже се кефят на това), но безразличие много трудно. А той щом обича да е ухажван и желан това е най-добрата тактика - слушай кака си :)))))))))))))))

erotic...put your hands all over my body


Тема :)нови [re: vehemence]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.12.04 20:22



а са казали хората - земи си кака, да те отрака...
Е са Мелиска да те земе и... искам да гледам после

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема тя да ме вземе там в офисанови [re: KlD]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано18.12.04 20:28



да му разкажа игрите на шефа й :)))
едно от любимите ми занимания е създаване на комплекси на донжуановци :)))))
тя дано ме послуша малко и ще види ефекта - убедена съм в него
той е свикнал на внимание на обожание от страна на жените - всяка му се слага и в един миг хопп има една дето не е точно такава и тя става интересна
всъщност ми се е случвало подобно с един супер пич(аз съм го писала и в други теми това ) че даже три пъти съм била с него, но той все се хвали, че и баджаначки познати имах и все се мисли за най най и аз си викам ооооооо я марш и вече ще станат две години пак ме гони види ли ме кани ме да излезем и тва онова разправя ми все как го искали а аз защо съм правела така губела съм шанса да съм с Великия :))))))))даже преди няма и месец пак го видях , но аз никакво внимание , а даже бях хлътнала по него аз и то доста , но после да видиш как ме преследваше ама аз бързо губя интерес и хич не ми дреме
в един момент стана така - той ме желае - аз него не - харесва ми, но някак нямам мерак вече

erotic...put your hands all over my body


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор Mpъcнaтa Xapиeт (stiff upper lip)
Публикувано18.12.04 20:54



Имам само един колега, дето е голям палавник ама нито от мен ще го огрее, нито от шефката така че ...



Тема Re: секс в офиса?? [re: °Melissa°]  
Автор kyнилинryc (свирка)
Публикувано18.12.04 21:13



Ауууу, много лоша мъжка куврва, ама много лоша! Трябва да го изхвърлите от офиса тоа мръсен курварин, дето е наебал половината колежки. Ааамаха! Шъибе той, квото му падне... МРЪСНИК!

Мелиске, ако случайно не се стигне до изгонване, просто си направете график и готово. Никакво напрежение, никакви дрязги. С оглед на количеството ви, за човека никога няма да има проблем с червените гостенки.

Един въпрос между другото.
Гълташ ли?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.