Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано18.12.04 16:52



Това което описваш за мен не е нормално...Естествено че е възможно да има химия между колеги ...но това е само допълнителен стимул за да ходиш на работа не и основна прична...Аз ли съм старомодна що ли?Ама да спиш със шефа си??????????!!!!!!??????...Просто работата е място където прекарваш толкова много време и по един или друг начин се развиваш...не виждам как ще стане ако е ебалник...камо ли пък така да ви е изписано на челата...Не ме разбирай погрешно...не се заяждам...за мен е странно...Имала съм колежки който са доста палави на работното си място на са единични бройки...такива шуробажджанащини..са си напрежение...Аз не бих се задържала дълго на работа...там



Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано18.12.04 17:35



Незнам защо но те усещам че си леко хлътнала......да не кажа влюбена........но аз не усещам правилно никога.....така че най-вероятно бъркам...........


Feel the desirE

Тема Re: секс в офиса??нови [re: PARADOX69]  
Автор Shining_ (аз :))
Публикувано18.12.04 17:44



Шеф-курва - който се чука с всички или поне се опитва да оправи всички. А как подчинените ще са такива, след като шефа е само един?

Еротично е, когато използвате перо. Первезно е, когато използвате цялото пиле!


Тема Re: Страхотен харем си е спретнал пича!нови [re: °Melissa°]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано18.12.04 17:52



Евала!
Дали не се редехте на опашка, като монахините за Мазепо?!
Бокачо би се усмихнал само.



Тема Re: секс в офиса??нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 17:56



e kakво като ми е шеф.. не мога да разбера що всички ме нападате сега!! в крайна сметка, чувствам се гадно от тоя факт и дойдох да събера малко сили в любимия си форум и какво виждам ... ..

е да, шеф ми е, но това не го прави по-малко мъж, нито пък ме прави мен курва, където трябваше да разбера по-горе.. какво като е шеф.. заключил си е боксерките с катинар или какво?? млад е, прав, много секси, не е женен.. естествено е да прелетят искри и в един момент да се отдадеш на желанието!! сори, ама ако искате да ми кажете, че само аз съм минала по тоя път и ще ме съдите, просто няма да стане, забравете за темата.. все едно не съм я писала!

освен това, точно тези мигове ми помогнаха да започна да се развивам в професионален план, и то не защото съм получила някакви блага от факта, че съм преспала с него, както много от вас ВЕДНАГА ще си помислят, а защото всеки един ден ходех на работа с мисълта, как да му се докажа, как да го накарам да погледне работата ми.. да види, че не е сбъркал като ми е гласувал доверие..

EЛИHAЯ, това по принцип не трябва да е отправено към теб, а към всички..

просто исках да знам .. къде бъркам? там, че съм се отдала на мъж, който харесвам, или затова, че си мисля, че това не е нормална ситуация.. която ако някой трябва да избегне, това е човекът с най-голяма отговорност във фирмата. А и аз не съм си легнала с него с мисълта, че той спи с още нанайсет .. след като той го знае, може той да се замисли, а не да си мисли за собственото удоволствие..

и последно.. да изнервих се, затова съм и 'вечно нервна'.. сори, ако съм обидила някого, но аз самата се обидих май повече!

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса??нови [re: .AMATEUR.]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 18:01



страхотен пич е.. знае го, и се възползва.. мамка му!!!

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса??нови [re: XищниK]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 18:04



не крия, че много го харесвам, и че с удоволствие бих имала нещо повече с него .. но също толкова ми е известно, че той не е мъж за една жена.. и ми е шеф, което по-скоро ще ми забрани да се влюбя..

т.е. не съм влюбена.. гадна ми е просто работната атмосфера

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса??нови [re: °Melissa°]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано18.12.04 18:05





Я дай малко повече и с усмивка...............какво ти пука от Пенчо, Генчо, Наска, Спаска, Петранка, Нужка, Иглика, Анания......и т.н хора...............забрави също за нервите...........това показва слабост....., ясно. Лекичко дигни брадичка и със самочувствие и без нерви......естествено е че някой ще си помислят че си го направила със скришна цел.......това и да не е така.......и да е така, какво ти пука всъщност от чудждо мнение..................Привлекъл те е той.......ти си го привлекла.....имало е страст и желание...........и това е......за мен това е истината без да съм бил там. Нищо лошо няма в това.........единственото неприятно според мен е това че това става на работното място............лично аз и на работа и в университета..............гледам да се сдържам....дори и огромно желание да имам..........................защото каквото съм и копеле и както се държа с повечето жени................скоро или по късно ще има половината жени ...да не кажа всички където съм да ме гледат на криво. Всъщност ще ме питаш кво ми пука.......ми дразня се и аз като теб.


Feel the desirE

Тема Re: секс в офиса??нови [re: Obstinacy]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 18:07



много му е забавно засега.. но като се хванем с другите девойки някой ден за шията.. според мен ще съжалява.. защото той наистина много държи на фирмата и на персонала си (не само защото спи с тях), а защото уважава работата на всеки един от нас.. а този момент според мен наближава.. жалко, че той не го усеща.. или не иска да го усети

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: секс в офиса?? [re: XищниK]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано18.12.04 18:11



ами не ми пука.. чак толкова.. но ако не ми пукаше съвсем какво си мислят хората, нямаше да съм в този форум.., .

е поуспокоих се, като си изкарах нервите де, ето вече се усмихвам.

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.