Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Питанка. Чета една книганови  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано15.12.04 23:15



Авторът е виден, световен режисьор, публицист и общественик. Американец.
В нея, той бегло споменава (покрай темата за абортите), че първият си нормален полов контакт е осъществил на 32 години.
Така. Аз питам, възможно ли е, закъснението в започване на половия живот на този мъж, да се отрази по някакъв неблагоприятен начин на психомоторното му развитие във времето? Няма ли да се задръсти от комплекси, които по някакъв начин да се отразят на творчестките му възгледи и съответно на мирогледа му като цяло?
Благодаря за отговорите предварително!



Тема Re: Питанка. Чета една книга [re: Лили и Mими*]  
Автор kyнилинryc (свирка)
Публикувано16.12.04 00:19



Възможно е, разбира се. Но е малко вероятно.

Казват, че абсолютно всеки човек си има някакви комплекси и са щастливци онези, които си ги знаят. Човек може да се комплексира от нещо изключително маловажно... но за околните. Както и може да не се комплексира изобщо от нещо изключително важно за всички останали.

Но мен пък ме завълнува един друг въпрос. Е ли вероятно една от вас двете да е решила да конфигурира мнението си за книгата според това, кой и е автора и какъв е бил той? Смятам, знаете, че повечето големи майстори на перото не са били хм... съвсем със всичкия си в най-широкия смисъл на израза. Нима творбите на Достоевски и Толстой са слаби? Или пък прозира хомосексуализъм в книгите на онзи с приказките... забравих му името...

Един въпрос между другото.
Гълташ ли?


Тема Ми то знаете ли при хамериканцитенови [re: Лили и Mими*]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано16.12.04 00:23



какво значи "нормален полов акт"?

Дано не е онова, което си мисля.

Иначе даже смятам, че му е рано, независимо на каква възраст е.

Zzloba

PS Абе кво правите всичките тука?

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Питанка. Чета една книганови [re: Лили и Mими*]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано16.12.04 08:40



Според мен може и положително да се отрази. Все пак сексът отнема доста енергия, която иначе човек би вложил в други занимания. Абе, зависи от човека. На интелигентния се отразява по един начин, на тъпунгера- по друг.



Тема Re: Питанка. Чета една книганови [re: Лили и Mими*]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано16.12.04 09:09



Аз бих обърнала причината и следствието в случая. Т.е., че той си има някакви комплекси, проблеми в развитието и знам ли какво още, които са довели до късното започване на сексуалния му живот. Което едва ли го обезценява като автор.

И нека тази нощ да бъдем истински,
защото идва изгревът ...


Тема Re: Питанка. Чета една книганови [re: Лили и Mими*]  
Автор PARADOX69 (НАВЛИЗАЩ)
Публикувано16.12.04 10:48



Има много хора които за цял живот не осъществяват нормален полов акт...за тях така нареченото чукане е просто ръгане на пишка в дупка...идеята за женския оргазъм им се струва научна фантастика ... а сексуалната игра приемат като глупости за наивници....подобни хора не могат да осъществят нормален повол акт в смисъл на физическо и психическо сливане на мъж и жена....и връзките им обикновено се превръщат в жив ад....често такива мъже попадат на жени които с нищо не им помагат...и така те никога не разбират смисъла на израза нормален полов акт....
факта че цитирания режисьор си е дал сметка че макар и едва на 32 е извършил нормален полов акт показва, че не е до такава степен деформиран психически че да не може да разбира кое е нормално и кое не....що се отнася до комплексите вероятно ги има, но те не са в такава степен че да му попечат да да загуби реална представа за действителността....
така или иначе липсата на секс или на нормален секс е нещо с което човек свиква:).....така че като цяло рядко е повод за лудост:)...
за сметка на това често е повод за деформиране на сексуалните отношения, което обаче едва ли ще повлияе негативно на творческите способности на този любим ваш автор

"след дълго скитане попаднах на правия път ... и тръгнах обратно"


Тема Re: Питанка. Чета една книганови [re: Лили и Mими*]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано16.12.04 11:05



Израстване Определено действа на психиката, но понякога дава и невероятни резултати - гениални, но само понякога ...

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Питанка. Чета една книганови [re: kyнилинryc]  
Автор Moonrise (Homo ludens)
Публикувано16.12.04 11:10



Андерсен ли?

Say my name now baby,
loud and clear!!!


Тема Re: Питанка. Чета една книга [re: Moonrise]  
Автор kyнилинryc (свирка)
Публикувано17.12.04 00:23



Нее, друг беше, обаче аз не го харесвам и все го забравям. По едно време ми се мярна в сигнатура тук.

Един въпрос между другото.
Гълташ ли?


Тема Re: Питанка. Чета една книга [re: Идиoтчe]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано17.12.04 00:27



Аааахаха,да бе))) Отнема цялата енергия за малко,но тя се възпроизвежда.И колкото повече хабиш от нея,толкова повече идва))
А неизразходваната енергия...лично аз не знам по-вредно за организма нещо))))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.