Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Бившите ..?нови  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано20.11.04 20:44



преди известно време срещнах бившия, с който прекарахме 3 години страхотна любов.. разделихме се уж по взаимно съгласие, да не кажа повече по негова преценка..

ми оттогава момчето не ще да ме гледа изобщо.. колко ли пъти не му се обаждах да пием кафе.. да се видим.. оттогава минаха вече 2 години, веднъж го срещнах случайно и тва е.. не ми вдига телефона, не ми се обажда..

ии, вие така ли правите с бившите си приятели/ки? дори и много да ви е наранила раздялата? за мен честно, няма сила, която да ме убеди, че това е нормално..

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Бившите ..?нови [re: °Melissa°]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано20.11.04 20:53



Значи е мъж на място вероятно не сика да раочарова новата си прятелка с присъствието на бившата.Приятели мъже и жени няма винаги ги крепи емоцията



Тема Re: Бившите ..?нови [re: kuiperbealt1]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано20.11.04 21:07



няма нова приятелка.. това иначе щях да го разбера.. според мен го е страх да не вземе пак да хлътне.. но все пак оттогава мина много време.. , тва за приятелството между мъже и жени е една мноого обширна тема, която по-добре да не почваме.. но уважение можеш да имаш към някого.. а и изобщо нямам претенции да ми е приятел

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Бившите ..?нови [re: °Melissa°]  
Автор .AMATEUR. (лидер)
Публикувано20.11.04 21:12



Мойта бивша се върна при нейния екс- бивш
Виж кво става,като се подържа стара връзка.
Сега ми звъни през 20 дена да ме пита как съм?!
Последните ми три приятелки,са се опитвали да
се свържат с мен на няколко пъти.
Вероятно всичкитеот тях са подържали връзка ,със свойте бивши
когато са били със мен.
Сега като се замисля,добре,че съм се отървал,от тези неверни жени
държащи си резервите,за всеки случй..
Не ща нито секс,нито пиене на кафета с бившите ми,макар
да не съм скаран с ни една от тях.
Пък и не са ми интересни,нали съм ги чукал вече,нищо ново не
могат да ми предложат..
И без това има толкова много други жени..

All rights reserved


Тема Re: Бившите ..?нови [re: .AMATEUR.]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано20.11.04 22:48



И аз съм така - като е раздяла, да е раздяла. Режа с нож.

За мен е загуба на време среща с бившия. Трябва да имам причина (секс), за да го направя. Иначе... вместо да се вижам с бившия, ще ида и ще си прекарам прекрасно с настоящия. Не е ли така?



Тема Re: Бившите ..?нови [re: kuiperbealt1]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано20.11.04 22:50



А ти много хубаво си го казал: мъж на място.

Дори и да няма друга: явно не иска да я вижда и това е. Държи се пичът!



Тема Re: Бившите ..?нови [re: °Melissa°]  
Автор svobodna ((kinky blonde))
Публикувано20.11.04 23:04



Зависи. Има хора, които са ме търсили след раздялата, но не искам да ги виждам и не им вдигах телефона и аз. Просто защото няма какво да си кажем.

Има двама души обаче, с които продължих да си говоря, защото много ги уважавам като хора, независимо от това, че не сме заедно и че обстоятелствата на раздялата с единия бяха доста болезнени.

"It is not true I had nothing on. I had the radio on."
Marylin Monroe



Тема Re: Бившите ..?нови [re: °Melissa°]  
Автор Loretta (bloodyawfulpoet)
Публикувано21.11.04 05:17



С един бивш известно време си мислихме да я караме като "само приятели", както е думата, демек. Млади, неопитни, по клишето се подведохме. Та се търпяхме известно време, ама то кво... едно чоглаво такова, глупости си говорим. До оня ден сме се.. така де, а сега да седим на маса, да пием кафе и да си говорим за... какво, за времето?!...

С един друг пък се правим, че никога не сме били заедно - темата е забранена и не я споменаваме изобщо; кани ме пичът на купони, на рождени дни - ама за какво да ходя? Да го гледам със сегашната му и да ми се връщат разни прашасали спомени? Благодаря съм - както казаха по-горе, бих прекарала времето по по-ценен и по-интересен начин с настоящия. А приятели има и такива, които не са бивши любовници, мен ми стигат.

Когато пък аз съм наранила, не искат мен да ме виждат, нормално.

Глей ся, има два варианта. Или е бил грешка "оня", или късането с него е било грешка.
Ако той е бил грешка, като го видиш, какво ще си кажеш? Лелее, как можах толко време тоя да го търпя, баси колко съм била загубена.
Ако късането с него е било грешка, по-зле - лелее, как можах тоя пич да го загубя - и пак ще ти хрумне да тръгнеш да си го спечелваш.

И в двата случая няма какво да правиш на такава "приятелска среща", така го виждам аз.

П.П. Ексцесната употреба на думата "пич" се дължи на временно влияние на "Последния континент" върху речника ми (в български превод), ша ма извините. Няма проблеми!

My heart expands, 'tis grown a bulge in it,
inspired by your beauty... effulgent


Тема Re: Бившите ..?нови [re: °Melissa°]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано21.11.04 08:07



Кажи за секса скъпа. Клубът е "говорим си за секс".
Иначе....що да не е нормално...може да е от хората коите не съумяват да поддържат каквито и да е отношения с бившите.

Sigo en la carretera buscandote
al final del camino te encontrare:
acelerе


Тема Re: Бившите ..? [re: °Melissa°]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.11.04 09:15



И си е нормално това, което си мислиш. Само неразумни хора чукат и не поглеждат отново. Или трябва много да са се скарали, което пак си е същото.
Може би просто ТИ му звучиш на НЕГО като да искате да се съберете отново...

Аз мразя като се разделя с момиче да не си говорим никога и по никакви причини. Тъпо ми е. И не го правя никога така. Поддържам си контакти с бившите, с които ми е било приятно. Виж, друга тема е дали имаме какво да си кажем.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.