Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Я кажете едно нещо...нови  
Автор 3aйчe B Чaшka (розово)
Публикувано16.11.04 20:59



какви мъже(жени) ви възбуждат...говоря за външния вид....не толкова дали кожуха му е черен или тигрова окраска...Говоря за това-какво говори дрехата за теб,т.е. .....дрехата като част от институцията,която представяш,дрехата,която говори за статуса ти...абе нещо като униформа...
примерно пожарникар,полицай,спасител,стюардеса.мед сестра,ветеринар....
моята мания по мъже с костюми граничи с патология....може да е всякакъв,но носи ли костюм...вече съм наполовина негова...(майтап си правя,ама зверски ме възбужда....да кажем секс в офиса,на бюрото....обаче толкова бърз секс....само да отмести прашката ми и да си извади изключително еректиралия член над леееко свалените панталони с ръб + разкопчания цип и катарамата на колана,а ризата да е леко разпасана...)...айде стига толкова подробности...



Тема Re: уви, единственото, коетонови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор Moonrise (homo ludens)
Публикувано16.11.04 21:23



изскача в съзнанието ми е образ на мъж, облечен с папионка и ръкавели
Мръсник!!!



Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор Pozzalo (Italian)
Публикувано16.11.04 21:23



Chakai me na nasheto miasto. Do polovin chas idvam s... kostuma!

"I just wanted to ask you, if you like Tony Benett...Oh, I love all the italian Singers!"


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор dushichka (пристрастен)
Публикувано16.11.04 21:25



Малиииии, ама ти много си се наточила
честно казано различните униформи на мене не ми оказват особен възбуждащ ефект, макар да не отричам, че съм срещала сладки полицайчета
Може да звучи скучно, но най-предпочитам комбинацията дънки, обувки, кожено яке
Костюмираните мъже ми действат по-скоро анти-сексуално.



Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор cлaдkиш (вкусен)
Публикувано16.11.04 22:32



Мен лично ме възбуждат жени носещи дънки плътно прилепнали по тялото, с ниска талия. Желателно е към това да се добавят високи черни кожени ботуши -- от онези с острите "муцунки" и тънките токчета. Ако към тази комбинация добавим леко перверзен и игрив поглед от страна на жената, то тогава всичко е номер 1. Разбира се и тя трябва да е секси като цяло, но мисля, че това е редно да се предполага от самия контекст

-----
Your lucky number is 3552664958674928. Watch for it everywhere.


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано16.11.04 22:44



Костюмите са страхотни. Мен ме възбуждат също и добре скроени дънки с бяла риза, леко спортна. Мммм. И съответното тяло, разбира се. Късо подстригана черна коса и файвъклок шадоу (леко набола брадичка).

Униформи не ме вълнуват честно казано.

Щях да забравя: най-много се възбуждам от лекари.
Ужас, всеки път като съм в болницата (даже и когато лежах), съм възбудена, като видя някой лекар. И не е от човека, а от дрехите.



Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: dushichka]  
Автор Slona_sf (навигатор)
Публикувано16.11.04 22:49



Друго са си късите гащи и джапанките..... Ти наистина си душичка.

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит.....


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано16.11.04 23:23



Голо коремче Дали ще е с тесни или развлачени дънки ми е все тая . Може и с пола или поличка . Ще съжалявам когато това си отиде . Харесвах тази мода от 70 - те която вървеше последните години . За съжаление новата вълна се зададе и жените ще се покрият с метри плат

Жени в костюми не харесвам по една единсвена причина . Повечето не умеят да ги носят и стоят развлечено или смешно в по срого облекло ( Също като мъжете повечето с костюм са като докаран абитюрент )
Но пък има жени които ума могат да вземат всекиму облечени в бизнес облекло и както споменаха тук човек се изкушава да изпита здравината на бюрото , да си метне сакото през прозореца и да им запретне полата

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВНИ ДНИ


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.11.04 00:00



Абе ти можеш ли да напишеш нещо без да ме възбудиш.
Представям си ако бях Четиридисетина годишен..................сигорно веднаща щях да те изям.

П.П:Чудех се преди време защо зрялите жени ревнуват съпрузите си и мразят младите жени.....................сега разбирам защо.

Сега по темата. Възбуждат ме различни работи...........понякога строго официално облечени жени..........понякога по спортно облечените....................но просто нямат значение дрехите за мен............харесва ми усещането което създава дадена жена в мен......по точно усещане за нежност и чувствителност.............не е до красота и ум дори..........просто всеки човек създава някакво усещане.............едно ме привлича, друго ми е безразлично, трето друго..............проста работа.


УсещанЕ

Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор seriozna_36 (девица)
Публикувано17.11.04 09:15



Мен пък ме влудяват мъжете с очила.
Приисква ми се да ги сваля тези очила и да го гледам как примигва изненадано и невинно ... и после да го целуна ...

Cherchez la femme



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.