Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови  
Автор Pozzalo (Italian)
Публикувано16.11.04 02:46



Po povod deistvitelno silnoto stihotvorenie na Kipling za istinskia muj, koeto Stomanata taka na miasto paste-na, sum kraino lubopiten koi kachestva clubarkite pripisvat na ISTNSKIQ MUJ, koito kato takuw,pone spored men, e istinska riadkost v dneshno vreme. Bih mogal i az da zapo4na s izbroiavaneto, no za nas, clubarite, po - interesno bi bilo da vidim kartinkata prez vashite krasivi jenski o4i. Mili dami konkreten vapros kum vas: Kakva e purvata asociacia, koiato pravite, 4uvaiki slovosu4etanieto ISTINSKI MUJ ? Vie ste sega...

"I just wanted to ask you, if you like Tony Benett...Oh, I love all the italian Singers!"


Тема Мил и добродушен...........толкованови [re: Pozzalo]  
Автор TиM oT диM™ (Трън в окото)
Публикувано16.11.04 10:37



ли много искат от един милионер!

N-R-G


Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови [re: Pozzalo]  
Автор seriozna_36 (леко луднала)
Публикувано16.11.04 11:00



Истинският мъж е този, който не се страхува понякога да покаже слабост ... който би плакал пред мен ... който умее достойно да губи ... който не използва взаимоотношенията си с жените, за да си избива комплексите ...
Наистина рядко се срещат такива. А сред милионерите, Тимчо, май съвсем ги няма

Ти нещо бъзикаш ли се сега?


Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови [re: seriozna_36]  
Автор Shining_ (az :))
Публикувано16.11.04 11:21



И.... няма сега какво повече да добавя към твэоето мнение



Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови [re: Pozzalo]  
Автор Black_zone (great)
Публикувано16.11.04 20:37



Истински мъж или по-скоро ценен,качествен,обогатяващ...?Мъжът си е просто мъж.Няма истински и фалшиви-вие сте си просто мъже!Ако питаш какъв е идеалът на една жена-това е друг въпрос!Аз съм жена, която може да каже, че е срещала 2 пъти в живота си "истински" мъже (дори в момента имам връзка с един от тях).Какво притежава той ли- ами искрен е с мен,обича ме (което е и най-важното за мен),заедно се допълваме,научи ме да бъда човек (не че съм била на по-долен стадий в еволюцията).Просто това на мен лично ми е достатъчно.Романтичен-друга негова положителна черта!И най-важното-синеок е !Може да не изглежда физически като някой от плейбоите, идолите на повечето жени, но все пак той е до мен, което наистина ме прави щастлива!!!

Never say never!


Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови [re: Black_zone]  
Автор Pozzalo (Italian)
Публикувано16.11.04 22:11



Ne sum suglasen, 4e mujut si e muj i do tam. Tam kudeto sum az, ejednevno mi se povrushta ot razni zalupeni podobia na muje, powe4eto ot koito sa znaini i neznaini geizeri, koito kato edinstwen mujki beleg si nosiat po edna svenliva rusa p***a ! Ne iskam da zwu4i tolkowa anti, no tezi suzdania na maikata priroda diskreditirat i rushat imiga na mujete, koito v dneshno wreme biwat opiswani niakak si pooshtritelno s prilagetlnoto "normalen" . Stigna se do tam, che za jenite poniatieto "istisnki muj" tolkowa e razmilo svoite formi, che "normalen" mu e stanalo sinonim. Tova ne moga da go wuzpriema...puk i ne mi se iska da izcheznem kato pol ( jalko za porodata "istinski muj", koiato progresivno izchezva, no oshte po-jalko, che zaedno s neia na izchezvane e i edna druga poroda - tazi na istinskata jena...)

"I just wanted to ask you, if you like Tony Benett...Oh, I love all the italian Singers!"


Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови [re: Pozzalo]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано16.11.04 23:30



Истинският мъж на моменти може да бъде дори див и доста агресивен, но има един куп други качества, които компенсират това. Няма сега да навлизам в подробности но скоро ще пусна две сериозни теми. Едната ще бъде за това какво е за мен мъж.

Better silly girl with flower, then silly boy with horse and stick...


Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ...нови [re: Pozzalo]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.11.04 23:51



Не слушай тези дето преди мене са ти говорели за нежност, романтичност и т.н..............всичко това са някак си допълнение..........глазура към мъжа.

Знаеш ли какво е най-важното за един мъж(не любовник), просто мъж..............сега ще ти кажа.........................мъжа за жената трябва да е като бетонна плоча, да я подкрепя винаги.........дори когато жена му не е права, той е длъжен да я защитава пред другите хора- най вече мъже и жени.
Разбираш ли ме?................не ги слушай тези преди мене или тези след мене дето ще ти говорят за нежност........................най-вероятно са млади или още не са усетили и разбрали истината................или никога не са били жени който са нямали мъж до себе си..........само те могат да ти кажат това което аз се опитвам.....................мъжа, истинския винаги ще почита, подкрепя и ще помага на жената, ще се отнася с нея като нещо нежно...........като нещо много ценно............като най-голямото щастие за него и ще бъде винаги до нея..........когато има нужда от помощ...........подкрепа или съвет дори...........................ще и помага и ЗАЩИТАВА ВИНАГИ...............както физически така и морално.................................................просто ще бъде мъж....................това е истината......другото е само добавка.


УсещанЕ

Тема Re: Za kachestvata na ISTINSKIQ MUJ ... [re: XищниK]  
Автор Shining_ (az :))
Публикувано17.11.04 10:40



Даааа... То това ако го няма, за какво гооврим...



Тема Прав си, дядонови [re: XищниK]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано17.11.04 13:07



"не ги слушай тези преди мене или тези след мене дето ще ти говорят за нежност........................най-вероятно са млади"
Истинския мъж ще почита, подкрепя и помага на жената. Същото ще прави и истинската жена.
"ще се отнася с нея като нещо нежно...........като нещо много ценно............като най-голямото щастие за него и ще бъде винаги до нея..........когато има нужда от помощ...........подкрепа или съвет дори...........................ще и помага и ЗАЩИТАВА ВИНАГИ...............както физически така и морално................................................."
Е, жената трудно може да защитава мъжа физически (освен с някой тиган чат-пат), но другото важи и за нея.
И какво излезе? Истинския мъж и истинската жена били едно и също нещо. Баси как се обърках. Наистина сега не мога да се сетя какво отличава истинския мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.